Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • * nie mojej ale Radimovej tetušky

• Baby keď som si na Vás našla čas tak Vy ste tu neni 😠 😃 😬 🤔

• ZAchvííílu ideeeem tak šup-šup nech tu nepíšem len sama zo sebou 😉

• Sponzor fóra
  • Super som si pokecala 😃

Tak idem dievčence 😉 Držte palčeky aby všetko vyšlo a zabávali sme sa až do ránka bieleho 🙂
    Možno sa mi podarí pripojiť cez mobil tak sa ozvem...uvidím 😉

Pre Simi...keby ma tam zbadáš kľudne môžme pokecať...ale neviem kedy sa tam dotrepeme keďže kašiel objednaný na 21.hodinu a jedlo až na 21:30 😉 Bola by som rada keby sa tam stretneme ale uvidíme či sa neroztrhnú šaty a nepôjdem tam v domácom prezlečení 😃 😴 😬

• Želám všetkým krásny deň. 😎 😎 😎

• mata super no sak my tam budeme, ideme na veceru a potom si isto dame este kavicku, tak sa tesim, uvidim ta prichadzat, som na teba zvedavaaa 😉 😉 🙂

• Ahojte kocky. Tak tu je debata v plnom prude 😉
    Mata prajem vsetko najlepsie k narodeninkam a nech sa vam vydari oslava 😉 😵 Ale to mate pripravy pomaly ako na svadbu 😵 Ze kadernicka, kozmeticka, nechty ... ale vidno ze si si dala na tom zalezat 😉 Tak nech sa vsetko vydari ako ma a prajem prijemnu zabavu! Ja som nemala taku velku oslavu na 20-te narodky no ale co uz ... ved 30-ka to isti 😃 😃 😃
    A pozdrav od nas Simonku .. no vidis bude zrealizovane prve stretko z nasej temicky 😉

• ahoj hainy 😉

• Babule, tak co to? A ja, ze budem hodinu docitavat.. 🤔

• sinov, drzim palce, aby to v praci dobre dopadlo!!!

Baby, ake budete mat pesnicky na 1. tanec? petkaa ma naladila, tak som uz aj ja hladala... 😉 Ale nic som nenasla... 😐 Ked sa mi paci skladba, tak nie je vhodny text, ked je text ok, nepaci sa mi hudba, alebo spev ... no ja fakt neviem...
    Tuto zboznujem:

ale text je taky melancholicky, podla mna sa nehodi...

Dajte mi nejake tipy!!

lulu - v jednej teme si pisala, ze by si mozno chcela "happy ending" od mika - no ta pesnicka je sice pekna, ale o nestastnej laske... 🤔

• Beronsche - Vieš niekomu nezáleží na texte ak je zo cudzí jazyk, niekedy skôr možno ide o melodiu. 😉 Ale tá pieseň je úžasná, aj mne sa moc páči. Neviem neviem záleží od teba či musí byť len šťastná. 😬

• Mata vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

No teda to ziram, ze som dnes prva co prispela 😬 Viem ze vas dost flakam v poslednej dobe, len nejako stale nemam na nic cas 🙂

A kocky, uz mam fotky satov, tak ktore ste chceli, poslite mi v IP mailik 🙂

• Jaaaaaaj šaty sú krásne. A nemyslím, to čo si si myslela ty. Sadnú ti a vyzeráš tam vkusne podľa mňa. 😵 úprimne.. 😵

• Tak ahojte 🙂

Bybi....ďakujem za gratuláciu...a šatôčky chceeeem vidieť 🙂 😵

Tak fúúú...som rada že je to za mňou 😉

Inééé stresy boli....mala som nohavice(ledva som ich zapla 😛 😃 ) A problém bol s "tričkom" bol to skôr taký korzet....Sofi chcela všetko vidieť a nie a nie zapnúť ho 😃 Keď už bol zapnutý zistila som že lodičky majú škrabanec...a teraz čo s tým? 😃 😞 Nakoniec sme to nejako s fixkou zamaskovali 😃
    Potom bol prípitok u radkovej tetušky...a nakoniec sme sa pobrali do Špačiniec do jednej super pizzérie...ani sme nemali pojem o čase 😃 (ale zmestili sme sa do tej pizzerky 😃 )
    A že 21:30 huuups už pól hoďku sme mali byť v kaštieli 😃 Potom sa zase auto pokazilo 😛 Našťastie ho dali rýchlo do kopy o 22:00 sme vyrážali zo Špačiniec...šli sme cez DOlné Dubové( pre jednu z rodiny sme šli-skôr nemohla prísť)
    O tej cca 22:30 sme sa dotrepali do Kaštieľa 😉 Jedlo bolo supeeeeeeeeeeeeeeer,zábava ešte lepšia 🙂 🙂 🙂
    Sestra s bratom mi prečítali gratuláciu nuž všetci sme plakali 😃 😢 😉
    A samozrejme rodina nám dala peniažky.....okrem rodičov a Radima nepýtajte sa aký dar 😮 😮 😮
    POZEMOK v Špačinciach 🙂 Takže ideme si stavať HNIEZDOČKO ale bytík si necháme 😉 🙂

Simi....boli ste tam? Keďže sme sa nestretli..občas som bola aj vykúkať ale nevydela som Ťa tam 😞 😬 ŠKooooda som sa na teba tešila 😉

Foto z oslavy uvidíme kedy bude 😉

• A zabudla som zábava bola do 4:30 ráno 😃 😃 😃
    A už netajíme že čakáme Sofiu oficiálne sme to z Radimom potvrdili 😉 Už by sa to ani utajiť nedalo bruško už vykúka 😉

• Sponzor fóra
  • Hainy...ďakujem aj Tebe za gratuláciu 😃 🙂 😉

• To je super ze bola taka paradna zabava a ze je vsetko vonku...Gratulacie 😉

• Bajka...thank you 🙂 :-* 🙂))))

• Baby.....Radim teraz prišiel od mojich rodičov...zajtra idúúúúúúúú za architektooooooooom 🙂)))))))))

• Matula super,ze to takto dopadlo 🙂 a gratulujem k darceku🙂 domcek je domcek..ja by som uz za bytovku nemenila 🙂

• Peťka......aj ja som arda nakoneic 🙂 Ďakujeme no Sofi sa narodí ešte do bytíku možno do roka a do dňa sa budeme sťahovať 😉

• Mati aky domcek by si ty chcela? Poschodovy ci bungalow?

• Peťka...bude asi poschodový 😉

• Co si nechcela zo zaciatku ist do domu?

• Peťka..chcela ale peniažky neboli 😉

• Pozemok je super dar!!! Uzi si to 😃

• Bajka....to sa na domčeku vybláááááááááááááááááááááázdnim 😃 😃 😃 😃

• super, gratulujem 🙂 aj ja chcem 😃

• Myslííím na zariadovanííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂

• Beruš....ďakujem máááš správy an FB ohľadom tej prezentácie 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.