Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • precitane 🙂

• Beruš...... 😉

• ja som sa tam vyblaznila na bytiku 🙂 teda este sa blaznim a to uz ho mame vyse roka ale tak vsetko zalezi od peniazkov 🙂 prave staviame barovy pult a uz sa neviem dockat kedy bude dokonceni...

• Sponzor fóra
  • Beruš....uvidíme čo tý moji chlapi zajtra vykúzlia 😉

• Idem príjemný zvyšok večera a brú nocku 😉 🙂

• Lulu, daj fotky z oslavy, nie?

• pekny vecer aj tebe 🙂

• Deni....zajtra aspoň pár...mám zaprataný disk na booku 😞 😛

• Juj už idem bo sa tu zdržím ešte dalšiu hodku 😃

• Bambuuu čaukoooooooooooooo 😛 😛 😛

• kvetinka- seeerwus. Ako sa dnes mas, aka bola nedela?

• caute koceny moje 😉 😉

• Cawelo simi 😉 Tak co mame nove? Haloo

• Bambu - Od zajtra zase začínajú povinnosti. Hehe. 😠 Troška mám problém po dlhšej dobe sa zas zaradiť. 😃 Čo ty? 😵

Simika - Ahooojky. 😉

• kveti - no ja stale po starom a nic sa zatial ani nemeni 😉

• Sponzor fóra
  • nooo u mna nic nove, a u vas? bambi, kweetina 🙂

• Haha čo nikto nič nové nemá? Z čoho sa mám potom tešiť? 😃 😬

• coby, sak lulu dostala pozemooooooooook, baby cssssssss jak ja jej zavidiiiiim, aj ja chceeeeeeem 😞 😞
    lulu v akom znameni sa mam narodit, ze by som na narodky dostavala pozemky s architektom, auticko atd?? ticho zavidim, ale prajem ti toooooo 😃 😃

• kwetinka takze je za z coho tesiiit 😉 🙂 😃

• Ach Boze,....ved citam, ze aky dar. 😉 Je to mozne? Som sa v dnesnom svete este nestretla pocas mojho zivota, ze niekto dostal takyto dar....lulu, ty mas teda ake stastie? Zeby sa dalo povedat "idealne, dokonale?" 🙂

• lulu no my sme odisli trocha skor, takze si ma nemohla vidiet, ale pytala som sa personalu, ze dnes robia narodeninovu oslavu pre 40 - 50 ludi a o nicom nevedeli, ze ziadnu oslavu nemaju... tak neviem, to ste nemali zajednane? to ste len tak prisli? mne sa zdalo, ze si hovorila, ze to mate zajednane 😐

a od priatela si aky dar dostala? 😬

• simi - ten pozemok bol od rodicov a Radima, teda ja som to tak pochopila....

• jaaaaj no pekne, kde mam na takych chlapov chodit? 😃 ale niee, ja uz mam svojho manzelika najsamlepsieho..na narodky mi teda pozemok nekupi, ale ruzicku mi vzdy prinesie 😉 😉

• hej, lulu - a to tu tvoju oslavu akoze organizovala Radimova tetuska??? Vsetko sa dialo u nej, ked tak citam... 😃
    Simi presne tak - Nepotrebujeme domy, auta, ale uzasnych muzov vedla seba, ktori nam aj v bezny den ruzicku z lasky prinesu 😉 To je dolezite.

• bambi skoda, ze tu nieje palec do hora, suhlasim od A po Z vsetko.. 😉 zerem ta 😃 sak vieees.. 😉 😉

a lulu po tolkych problemoch s mimi by si sa mala opatrovat a lezat doma, kedze si aj PN.. ja by som sa po troch takmer potratoch snad z postele ani nevyhrabala a dobrovolne by som aj pod lekarskym dohladom v nemocnici lezala.. davaj na seba vecsi pozor, sak ti na malej zalezi nie? kde to sa zabavat do pol piatej rana.. no no 😠

• kwetinka dakujem krasne... si ma potesila... Ale ja mam vzdy komplexy ked vidim svoje fotky... preto potrebujem super fotografa, nech ma vyretusuje do krasy 😃 😃 😃

mata, posli mi v IP mailik a ja ti to poslem 🙂 a inak super darcek 🙂 Ja tiez take darceky nedostavam 😃 😬 Ale tesim sa s vami 🙂

• simi - 😃 😉 mame rovnake nazory. A sme rovesnicky tusim, nie? 😉 Len jeden rozdiel, ty mas manzela a ja zatial len snubenca 😃
    No veru, veru...lulu, davaj na malinku pozor. Ja som neraz pocula, pri takychto situaciach, ze mamicky uz len po jednom "takmer potrate" ostali lezat v nemocnici az do porodu s nohami doslova vylozenymi hore, aby dietatko udrzali v brusku. Tak ty moja, bud rada, ze vobec mozes byt doma a nie v nemocnici, aj ked....neviem co si mam o tom mysliet....asi nadavat na lekarov, teba by mali mat pod ocami stale 😐

• bambi no myslim, ze ano, ty mas 25 nie? ja 26.. asi preto.. a si vychodnaaarka 😃 aaa zachvilu budes mat aj ty manzela, neboj sa, skoro to zbehne.. 😉

a to co pises pre lulu uplne suhlasim, citam modrykonik tak vidim, co tam zenske zazili.. takze pozdvihujem tuto radu..

• Simi - presne tak 🙂 A toto ze vychodnaaaarka, vidis, skoro som zabudla. FAKT 😉 No ja verim, mne toto obdobie priprav na moje prekvapenie velmi rychlo bezi.
    Ved ja aj citam sem-tam modrykonik a navyse mam nejaku tu prax aj na gynde. Ale potom u nas na vychode asi mame aj lepsich lekarov 😬 😉

• bambi no to rozhodne mame, mna len ,,pichne vzadku" a uz ma nastavi na nejake lieky a takmer denne sa musim prist ukazat.. a to niesom tehu 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov