Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • a hostina bude priamo v meste lebo to asi bude drahsie...ze keby ste ju mali mimo ale zase mate naklady na dopravu (ak nebudu auta) treba si premysliet vsetky plusy a minusy. My sme tiez podobne na tom...ale mi budeme mat 40 ludi a budeme to mat na dedine tak ze jedlo ( aperitiv,hlav.jedlo,polievka,dalsie jedlo + nealko ) na osobu vyde nas okolo 20 eur aj menej podla toho ake jedlo to bude...a za salu neplatime. A este majitel nam aj vyzdobu bude robit...takze aj to uz nemusime vybavovat. Skus si vsetko pozistovat kde co stoji a aj saty...a pod. si to napis na papier a spocitaj kolko by vas to stalo...a potom od toho sa odvyjaj a ak to bude velka suma tak hladaj nieco lacnejsie alebo ze kde by sa dalo usetrit.... aj zakusky je dobre robit ak niekoho poznas nejaku ,,domacu,, cukrarku....cukrarne si vela pytaju...

• To vážne mám čakať vyššiu sumu? 😮

• vzdi je vyssia ako planujes...ale snaz sa planovat menej na vas rozpocet...
    beruska a kolko si myslis ze vas to vide na 20 ludi??

• Sponzor fóra
  • No my sme z dediny 🙂 takže je možné, že budeme aj u nás na dedinke 🙂 a keď tak nad tým rozmýšľam, tak budúca svokra by sa mohla posnažiť a napiecť koláče. Som aj zabudla, že by mohla. Skúsime napísať a vyrátať. Hádam sa mi zmestí suma "na papier". Ďakujem - môžme ísť na to. 😉

• 🙂 nemas za co...skus najst veci po znamosti a tak aby to bolo lacnejsie ...musis mat najeku predstavu ako to ma vyzerat a potom ak to bude vela stat tak potom od toho trocha upustit ako ja... tiez to tak robim ze som chcela velku vyzdobu ale teraz asi budem mat nieco jemnucke nie vela toho... 🙂

• draci no nas to vyjde cele do 2000 eur ratame aj so satami, oblekom a tak. ale tak je pravda, ze my mame drahsiu oslavu, kedze sme to chceli mat vonku pod stanom a tak (tak si mysllim ze oproti inym restauciam este dobra cena) vyjde nas pripitok+ predjedlo + polievka + hl. jedlo + grilovanie dokedy budeme vladat papat na 40 eur za osobu. ale zasa za tie peniaze mi to stoji kedze sme nechceli ani na urade ani v kostole. a neplatime za stany, vyzdobu, personal...

• tak to nemáte až tak veľa 😉 resp. je to prijateľná suma.

• beruska : no hej treba si premysliet co chcete a tak...to je asi najdolezitejsie..vsak tie peniaze sa vam vratia ...nejaka cast ak vam napr.aj hostia daju alebo tak...alebo darceky... 🙂

• Dracica - ale mám za čo 😉 . Dúfam, že sa nejako bude dať spraviť podľa predstáv. Lebo v dnešnej dobe je všetko tak neskutočne drahéééééééééé . Ono nie po jednej veci, ale keď sa to nasčíta. Hrôza. 😛

• no chcela by som vtipne sformulovane ku kazdej pozvanke ze chceme radsej peniazky, kedze fakt vsetko co potrebujeme asi mame 🙂 len kedze to budeme mat mimo toho odkial su hostia, budeme potrebovat na ubytovnaie popr. na autobus. ale zas sa snazime usetrit na inych veciach napr. saty, nestali ma 500 eur a podobne ale podla mna su pekne a za super cenu 🙂

• beruska ano su peknucke...hm no hej treba usetrit kde sa da..niekde sa neda ale tak co uz....
    mas pravdu vsetko je drahe dnes 😠 co uz...mi to tiez budeme mat na jesen mam rok na to aby som nasetrila peniaze keby sme mali tak aj hned tento rok sa bereme

• Presne tak draci aj my - keby môžme, a máme kde bývať, už sme svoji. Ale takto 😞 človek si musí zrátať každý cent ( po novom).

• pridavam sa baby. aj babatko by uz bolo keby boli peniaze.... a tiez by sme sa brali skor ale takto musime odkladat postupne kadzy mesiac lebo si to sami cele platime.

• no hej to je pravda mi uz byvanie skoro budeme mat..este vymalovat,podlahu dat kupelnu a nabytok a uz je 🙂 tak dufam ze sa to stihne este tento rok a ked nie tak aspon v januari aby sme uz byvali spolu 😉

• Presne - aj babatko by bolo aj svadba 😠 ale takto. Len čakať a čakať. 😒

• Sponzor fóra
  • no aj mi si to platime samy...a este mam skolu aj tu si platim tak na babetko to sa bude dlho cakat 😞 aj to vela stoji tak aj by som bola rada keby sme potom na babetko setrili na vecicky a aspon na par mesiacov ked budem na materskej...lebo to vela nedostanem...a jeden plat ..hm...bude musiet stacit 😞

• Baby viete čo - aspoň si môžeme povedať, že sme si to samy zaobstarali 🙂 Vlastnými rukami. 😎

• havana presne, palec hore, o to viac si svetko vazime, no nie? 😉 🙂

• Caute kocky 😉 No aj ja davam palec hore, vsetko co si clovek zaobstara, vybuduje, ziska vlastnou snahou, si potom aj viac vazi 😉 Suhlasim.

• jeeej ahoooj bambi, vyspinkana? ja uz pilne pracujem, ale akurat prisiel cas na nasu kavu a nieco male pod zub 😃

• Ale kdeze, dnes som hore od 8:00 😠 Mala segra isla do skoly a robila taky hurhaj rano, ze som viac nemohla zaspat. 😠 Takze sme na kavicke....ale asi to nieco male pod zub nebude 😒 😃

• jaaaj a kde si doma, ci v kaviarni? ja papam chlebik vo vajicku, fest som na nho mala chut a Ondrik vie urobit fantastickyy 😉 🙂 co budes dnes robit?

• Ahojte 😉 no veru, viac si to vážime, len to čakanie je niekedy 😦 blek. Ale tak čo už, na dobre sa dlho čaká 😉

• Doma, doma som 😉 Oooo, keby aj mne mal kto spravit taky fajny chlebik 😞 😬 A moj plan na dnes? Dnes sa chystam na nakupy 😃 po 100 rokoch.

• havana ahoj, presne tak ako pises je to dobree, dlhsie sa nacakame ale potom vysledok stoji za to 😉

• hej hej baby, tiez mam z toho pocit ze aspon sme si zaostarali sami 🙂 aj ked radsej nemyslim na to, ze by si jeden z nas nieco urobil, uz len zlomil nohu tak co potom s hypotekou? 😞

najskor pomalicky svadba a potom snad aj na babatko sa zacne setrit 🙂 a draci tiez si neviem predstavit ten jeden plat ak by som bola na materskej 😞

• malaberu nemysli na to, musis mysliet pozitivne a nic sa vam nestane 😉

• Veď sme nejaké ŽENY! 😉 Zvládneme to s podporou partnera. 🙂

• Ale co, ved dnes si mozme platit DNP a materska moze byt celkom pekne 😉

• hm babetko je dnes velmi drahe tie vecicky su malicke na drahsie nez pre dospeleho strasne nieco...ked to zvladli druhy z jednym platom tak aj my 😉
    to je pravda aj ja suhlasim ze co si kazdy sam zaobstara to si viac vazi....aj v rodine take priklady mam kopec ze jeden dostal dom a nevazil si ten dar...aj penaize dostaval lebo mu stale chybali a nakoniec sa rodicom otocil chrbtok ked to potrebovali 😠 to neznasam

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom selfiekutikku-fotoboxu na svadby,oslavy,večierky.
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.