Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Mas IP
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte babúúúúúúšky :-) ako sa mávate, čo máte nového? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nejako sa to tu zvrhava :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dozviete sa pravdu.. vyckajte chvilu ;-)
Odpovedať
Takže neukamenujte ma pravda je taká že Radim na mňa nemá čas a stále robí a je mi z toho smutno :-( :-( NA moje narodeniny nebol doma robil a ja somt o oslávila iba z mojimi rodičmi
Odpovedať
Profilova fotka
jejda čo sa to tu dejeeee?
Odpovedať
Profilova fotka
nieco, co si nezasluzi ani jedna z nas..byt klamana, ci zavadzana..lulu pod, ak ti na dievcatach zalezi..na mne nemusi..
Odpovedať
ALE JA VIEM UZ MA NIKDY NEBUDETE TAK BRAT :-( Je mi to luto ak mi neverite neverte....teraz tu placem a je mi luto ja nemam sil sa s radimom hadat ze nema na mna cas :-( :-( :-( Bolo mi s vami dobre :-( Ak mi date sancu budem velmi rada ak nie mam vas vsetky rada
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz sa pyta, CO JE NA TOM TAKE HROZNE ze si nas bola nutena KLAMAT? ved si tu hovorime problemy, riesime, pomahame, niet sa za co hanbit.. ale za klamstvo je preco sa hanbit..
Odpovedať
Simonka...je to tu napísané ale jediné čo poviem ej to ZE SOM SI VAS OBLUBILA A MAM VAS RADA ale preco ma radim nema rad? vam by sa tiež nepáčilo keby radim povedal že musi byt vpraci
Odpovedať
Profilova fotka
LULu do kelu ked mam niekoho rada tak ho nemam dovod klamat...to to si chcela? vsetky nas sklamat, len preto, ze Radim nema na teba cas????????? aj keby moj manzel ma nemal rad, alebo nemal na mna cas tak nemam dovod tu vymyslat historky kde som bola, co som zazila... naco? preco?
Odpovedať
bolo mi s vami dobre ale mne je smutno z radima preco na mna a malu nema cas? :-( Viem ja som sa zachovala zle priznavam...priznala som sa este neico treba spravit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fiiiha to co to tu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik konecne PRAVDA ..
Odpovedať
Profilova fotka
lulu uz nie, kazda z nas ma vlastnu hlavu, tak nech si kazda z nas vytvori sama nazor podla svojho vedomia a svedomia..
Odpovedať
Profilova fotka
necháááápem vôbec baby, som úplne mimo....
Odpovedať
Profilova fotka
wera neboj to predychas ;-)
Odpovedať
Jedine co poviem ze som vas mala rada...a este raz piisem zachovala som sa svinsky to je jedine co poviem..priznala som sa a nechapem co este chctete
Odpovedať
Profilova fotka
simika, ale ja neviem čo predýchať, lebo neviem o čo ide - dlllho som tu nebola :-)
Odpovedať
A jeeeje... :-( Lulu, to akoze nebola ta velikanska oslava a ziadne take dary neboli, ako si pisala???? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ufff, noooo .... som precitala par stranok do zadu .... idem dat radsej chlapom veceru.
Odpovedať
Profilova fotka
a co teraz cakas? ze ti vsetky skocime na med a napiseme ti ,,lulu neva, ved v poho, ze sme ti verili" alebo co? vies co mas urobit? N E K L A M A T pretoze, loz ma kraatke nohy, vies o tom? my ti asi tazko odpustime z minuty na minutu a najhprsie je, ze keby som ti na toto klamstvo neprisla, kludne a veselo nas klames dalej.. a my sme ti doverovali..
Odpovedať
Profilova fotka
je mi smutno :-( a ja ze si tu hovorime pravdu :-( takze aj pozemok, dom atd bolo vymyslene? A mate teda vobec svadbu? Ja nechapem..
Odpovedať
Deniska....dary boli od rodicov anie od radima z lasky som rad aze somt a spoznala si cbaba s velkym B asi uz mna o mne nazor bolo mi s tebou dobre ja som sa priznala a to je vsetko uz mi sancu na 90% nedate a je mi zle
Odpovedať
Simonka....nie ja viem ze uz takto to nebude´ale asi envieś ako sa citim
Odpovedať
Profilova fotka
mata soryy ale na to ai mohla mysliet skor.. opytam sa AKO SI SA CITILA, KED SI TU ZENY, KTORE MAS RADA VESELO KLAMALA? ja by som sa teda citila DESNE..
Odpovedať
JA som oklamaĺa jednou veocu a nicim inym
Odpovedať
Lulu - tu neide o sancu. Ako dlho to trvalo? Podla mna dost. VSetky sme ti verili a priali ti to. A prave preto si si mala dat zalezat na tom, aby sme ti mohli doverovat. Ach jaj, tak toto som necakala. A prave, ze ja som ta odzaciatku brala ako malu sestru....Vies, asi je potrebne si toho trosku odžiť, aby si pochopila, co je dolezite. Ze nie mat byt, auto, zachvilu dom a neviem co vsetko co ma obrovsku hodnotu penazi, ale to co sa zaplatit peniazmi neda, je ovela cennejsie. A to, ze ta Radim nema rad (co nechce sa mi verit)...na to sme tu, aby si sa nam zverila a mohli sme ti pomahat......a nie kompenzovat si to takto, moja
Odpovedať
Profilova fotka
a ako si sa pri tom citila ako sa to pisala?
Odpovedať
Profilova fotka
bambu dakujem.. suhlasim od A po Z...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?