Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Mas IP

• ahoooojte babúúúúúúšky 🙂 ako sa mávate, čo máte nového? 🙂

• nejako sa to tu zvrhava 😞

• Sponzor fóra
  • dozviete sa pravdu.. vyckajte chvilu 😉

• Takže neukamenujte ma pravda je taká že Radim na mňa nemá čas a stále robí a je mi z toho smutno 😞 😞 NA moje narodeniny nebol doma robil a ja somt o oslávila iba z mojimi rodičmi

• jejda čo sa to tu dejeeee?

• nieco, co si nezasluzi ani jedna z nas..byt klamana, ci zavadzana..lulu pod, ak ti na dievcatach zalezi..na mne nemusi..

• ALE JA VIEM UZ MA NIKDY NEBUDETE TAK BRAT 😞 Je mi to luto ak mi neverite neverte....teraz tu placem a je mi luto ja nemam sil sa s radimom hadat ze nema na mna cas 😞 😞 😞
    Bolo mi s vami dobre 😞
    Ak mi date sancu budem velmi rada ak nie mam vas vsetky rada

• a teraz sa pyta, CO JE NA TOM TAKE HROZNE ze si nas bola nutena KLAMAT? ved si tu hovorime problemy, riesime, pomahame, niet sa za co hanbit.. ale za klamstvo je preco sa hanbit..

• Simonka...je to tu napísané ale jediné čo poviem ej to ZE SOM SI VAS OBLUBILA A MAM VAS RADA ale preco ma radim nema rad? vam by sa tiež nepáčilo keby radim povedal že musi byt vpraci

• LULu do kelu ked mam niekoho rada tak ho nemam dovod klamat...to to si chcela? vsetky nas sklamat, len preto, ze Radim nema na teba cas????????? aj keby moj manzel ma nemal rad, alebo nemal na mna cas tak nemam dovod tu vymyslat historky kde som bola, co som zazila... naco? preco?

• bolo mi s vami dobre ale mne je smutno z radima preco na mna a malu nema cas? 😞 Viem ja som sa zachovala zle priznavam...priznala som sa este neico treba spravit?

• fiiiha to co to tu? 🤔

• zuzik konecne PRAVDA ..

• lulu uz nie, kazda z nas ma vlastnu hlavu, tak nech si kazda z nas vytvori sama nazor podla svojho vedomia a svedomia..

• Sponzor fóra
  • necháááápem vôbec baby, som úplne mimo....

• wera neboj to predychas 😉

• Jedine co poviem ze som vas mala rada...a este raz piisem zachovala som sa svinsky to je jedine co poviem..priznala som sa a nechapem co este chctete

• simika, ale ja neviem čo predýchať, lebo neviem o čo ide - dlllho som tu nebola 🙂

• A jeeeje... 😞 Lulu, to akoze nebola ta velikanska oslava a ziadne take dary neboli, ako si pisala???? 😕

• ufff, noooo .... som precitala par stranok do zadu ....
    idem dat radsej chlapom veceru.

• a co teraz cakas? ze ti vsetky skocime na med a napiseme ti ,,lulu neva, ved v poho, ze sme ti verili" alebo co? vies co mas urobit? N E K L A M A T pretoze, loz ma kraatke nohy, vies o tom? my ti asi tazko odpustime z minuty na minutu a najhprsie je, ze keby som ti na toto klamstvo neprisla, kludne a veselo nas klames dalej.. a my sme ti doverovali..

• je mi smutno 😞 a ja ze si tu hovorime pravdu 😞 takze aj pozemok, dom atd bolo vymyslene? A mate teda vobec svadbu? Ja nechapem..

• Deniska....dary boli od rodicov anie od radima z lasky som rad aze somt a spoznala si cbaba s velkym B asi uz mna o mne nazor bolo mi s tebou dobre ja som sa priznala a to je vsetko uz mi sancu na 90% nedate a je mi zle

• Simonka....nie ja viem ze uz takto to nebude´ale asi envieś ako sa citim

• mata soryy ale na to ai mohla mysliet skor.. opytam sa AKO SI SA CITILA, KED SI TU ZENY, KTORE MAS RADA VESELO KLAMALA? ja by som sa teda citila DESNE..

• JA som oklamaĺa jednou veocu a nicim inym

• Lulu - tu neide o sancu. Ako dlho to trvalo? Podla mna dost. VSetky sme ti verili a priali ti to. A prave preto si si mala dat zalezat na tom, aby sme ti mohli doverovat. Ach jaj, tak toto som necakala. A prave, ze ja som ta odzaciatku brala ako malu sestru....Vies, asi je potrebne si toho trosku odžiť, aby si pochopila, co je dolezite. Ze nie mat byt, auto, zachvilu dom a neviem co vsetko co ma obrovsku hodnotu penazi, ale to co sa zaplatit peniazmi neda, je ovela cennejsie. A to, ze ta Radim nema rad (co nechce sa mi verit)...na to sme tu, aby si sa nam zverila a mohli sme ti pomahat......a nie kompenzovat si to takto, moja

• a ako si sa pri tom citila ako sa to pisala?

• bambu dakujem.. suhlasim od A po Z...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov