Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Simonka.Deniska jedine co poviem JE MI ZLE ZE SOM VAS STRATILA a citim sa zle ale som rada ze som vas mala a som rada ze som sa priznala viem aj tak ze uz nedostanem sancu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mata...moja, fakt nic v zlom, ale niekedy je vidno, ze mas este len 20 rokov. ja nevidim do tvojho vztahu s Radimom, ale mozno pracuje tak vela preto, ze vas musi uzivit a ze musel robit na tvoje naroky ?, no booze, tych este bude, jasne, ze to trosku boli, ale ked si uvedomis, kolko narodenin vas este caka !!! moja laska robil na Valentina, nemusel, ale zobral robotu navyse lebo peniazkov mame malo a kazdy cent sa zide, jasne , ze mi bolo mutno samej pri sampuse, ale predsa nebudem tvrdit, ze ma nelubi, len preto, ze bol v robote !!
Odpovedať
Profilova fotka
lulu nevydieraj.. mne je zle z toho, ze si nas bez akychkolvek zabran klamala.. vtedy ti zle nebolo, ked si kocky ktore mas udajne rada klamala?
Odpovedať
Auto,pozemok som dotala od rodicov,,,,,aj teraz radim rpide v noci a ja som sa hambila sa vam priznamz ze radim chodi v noci domov
Odpovedať
Siminka...aj nevydieram ja som sa priznaĺa
Odpovedať
Moja, priznala si sa pod natlakom....alebo si rozmyslala skor, ze sa nam priznas? A to vsetko co sa "dialo" do oslavy bola pravda? Ja som na vazkach.... :-( a mrzi ma to
Odpovedať
Profilova fotka
ale ty v podstate nam nemusis nic konkretne zo svojho zivot vesat na nos.. chaapes? ale naco klamat..to nechapem akosi
Odpovedať
Livika....ja viem mozno som tak vychovana ale ja za to nemoczem ja som sa bala ze sa mi budete smiat ze radim chodi az v noci domov ked vas citam ako sa vy s drahym mavate :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz ani neviem ci mam tym tvojim potratom verit,...
Odpovedať
Profilova fotka
mati,tak na to si zvykni uz teraz, ze zivot nebude len podla toho co chces ty a podla tvojich vysnenych predstav. a to ze sa chlap snazi zarobit, je normalne, bud bude pracovat nonstop a bude na vase naroky alebo ti bude sediet doma pri zadku a nebudete mat nic. treba znizit z narokov a budes ho mat aj doma.
Odpovedať
Profilova fotka
a co si myslis? ze ked nam namutis hlavy rozpravkami o tom aky mas byt, dom, pozemok auto alebo co ja viem co, takze ze ta budeme zrat?? na tom som sa bavila ja osobne ovela viac..
Odpovedať
Profilova fotka
livika ziadne neboli...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Liviapeto...mam ti poslat postou koopiu spravy? Zuzi...ja viem ale vy vsetky si pekne nazivate a ja ako taka samatorka sama doma
Odpovedať
Takze ani skoro potraty neboli???? :-. :-. :-.
Odpovedať
Siminka...ja vas neklamem pre boha
Odpovedať
Profilova fotka
jasne.. a radim chodil na MS vypisovat v akom stave je LULU :-D :-D :-D
Odpovedať
Deniska...boli ale ok mate o men nazor a kazdy si spravy vlasne
Odpovedať
Profilova fotka
lulu klames, boze.. ja niesom blba ani nahodou..
Odpovedať
Profilova fotka
baby asi by sme to tu nemali toľko riešiť, aby nám to tu kvôli nejakej oslave či čomu nezamkli, viete... =-)
Odpovedať
Lulu - nie vsetky si pekne nazivame. Moj drahy pracuje odo mne 69km a vidime sa cez vikendy. Nebyvame spolu, nemame byt, nemame auto.....mame zopar peniazkov ktore si setrime na byvanie, ale nebudem tu pisat a klamat ako uzasne sa mam len preto, ze tu niektora z vas napisala, ake je u nich vsetko idealne. A nevsimla som si nic take, aby sa tu jedna jedna mala idealne.
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj priatel chodi neskoro z prace ale nedovolim si tvrdit, ze ma nema rad. Pracujeme obidvaja aby sme sa mali dobre a lubime sa aj ked sme spolu malo. Ja si dovolim tvrdit a to som len o 2 roky starsia, ze nikdy by som sa takto nezachovala :-( ale tak ako kocky pisu, zivot ta snad nauci. Mna naucil...
Odpovedať
Profilova fotka
nechapem preco by sme sa ti mali smiat, to, ze nie si s drahy stale spolu je normalne, moj Peto raz robi do pol5 raz do 23.00 aje to ok, ved nesedi v krcme...je v robote a zaraba na nasu buducnost!!
Odpovedať
Dobre kazda mate nazor tak ahojte mala som vas rada mate o men nazor a viem ze som vas oklamala ze som mala oslavu a urcite mi terza ze v poho nenapisete ja si to uvedomujem majte sa pekny zivot vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
mati, nikto tu nikdy netvrdil, ze ako sa mame super vsetky, jasne su dni, ked by si od stastia kricala do sveta, ale vacsina je normalnych dni, s beznymi problemami. dievca, ty este nevies co je zivot.
Odpovedať
Profilova fotka
ja verim, ze lulu toto co sa teraz deje..nieco da..tot vsio, viac nepoviem...aky ste dnes mali den? ja zravyyy, asi dojde mrcha a neviem co by som od radosti zjedla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac , Simika- Deniska..som si vsimla, ze my Severanky (bo vychod nie sme :-P) mame rovnaky nazor na vztahy :-).
Odpovedať
Simi..mas nazor ok ;-) Prevas ostatne ja viem ze zivot je niekedy kruty ale keby mi aspon zavolal zavola raz za den a to vsetko
Odpovedať
ved ako som si citale ze egypt a my nic
Odpovedať
Livi - ja som to zistila uz skor ;-) Je to tak. Ale tiez je pravda, ze vela zalezi aj od veku... nevravim, ze som stara koza (to hadam nie) :-D ale...
Odpovedať
Profilova fotka
lulu a preco si ho potom beries? sak si mlada kocka, este si najdes X lepsich, ked ti nevyhovuje naco si s nim?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?