Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ktory obrazok?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik - a ty si chceš pierka kupovať? :-) ja by som ti kľudne spravila, baví ma to :-) topánočky na mieru poznám, dala som si robiť svadobné na prezutie také, som zvedavá aké nakoniec budú :-) a dala si si ich tam nakoniec spraviť? a aké si si vybrala? :)
Odpovedať
uff no to su mi novinky.... Baby, teraz nemam cas vas docitat, len jedno by som chcela vediet: lulu/ mata - je vobec nieco z toho, co si nam tu pisala pravda??????? A dovod, ze si si vymyslela oslavu je ten, ze na teba tvoj drahy nema cas??? No podla mna aj ten "dovod" trochu pokryvkava...... Ci len mne je to cudne?!?!
Odpovedať
Profilova fotka
bambu palec hore, zacnime na novo LULU... s pravdou von, aspon s tou, co si nas oklamala..a budeme sa snazit si najst k tebe cestu, takto to bude najlepsie, co ty na to?
Odpovedať
Lulu - ten obrazok, malinky plod na ultrazvuku.
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka - ahoooj dlho som ťa nevidela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska, preco ,,zrobit" sa ti paci hahaaa ved je to mileee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simi, z bielej muky je super, trosku samo ze iny ako kupensky ale fajny, teraz mam kupensku zmes od uja, v Rakusku kupili, ale taky celozrnny samomiesany sa mi nedari. fnuk. aj teraz som jeden vyhodila, hnusny bol. ale na miesanie a kysnutie cesta je to super, cista pracicka.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik..ak ti niekto posle recept aj ja chcem... prosim
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik aha lebo tiez na pekarnicku pokukavam, tak mozno na vianoce mi niekto kuupi :-D :-D
Odpovedať
Deniska,Simonka...pravda je ta ze je stiahnuty MOzem vysvetlit? S adimom cakame chlapca som v 17 yzdni ale mi sme chceli dievca a on je neidky aj na mna najedovany aj ked vie ze ja za to nemozem....my sme chdeli dievca..aj viem som mlada dufam ez vam to staci zijeme v dvojizbovom byte a pozemok nam dlai rodicia.....naozaj chcem zacat odznova
Odpovedať
Profilova fotka
súhlasím so Simikou - mata, začnime od znovu, hlavne PRAVDIVO :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Paaane Boze....ako nehnevajte sa, ale toto je na mna privela. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lulu NEKLAM, este raz a od znova..
Odpovedať
Čauko :-) no už som zrejme zdravá :-D ale je mi smutno akurát dnes podvečer, lebo priateľ ma neodprevadil domov ako vždy robí a zajtra sa asi ani neuvidíme..ja viem, že prežijem a že niekto je s láskou menej, ale mne to prišlo táááááák ľúto..ja som sa aj rozplakala...čo už ani sama neviem žiť či čo? :-D Wera - ako sa majú hasiči? :-p :-D no veru keď hovoríte o tých hodnotách. Tak priateľ je z chudobnejšej rodiny než ja a som to nikdy neriešila ani. Nemáme ešte byt / zrovna musíme posplácať nejaké pôžičky najprv čo mi robí starosti /, ani auto, nič. A to som ešte ani není v pracovnom priemysle. Ale snáď nejako bolo a bude. Kebyže nemám jeho, nemá ma čo držať nad vodou, tak som vďačná i zato maálo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zrobit je superr, som to pocuvala 5 rokov na vyske. 8-) weri, neobjednala, akurat pozeram na ich stranke, ake maju typy. som ostala z toho zaskocena, ze su prestahovani a mala nebola vo svojej kozi, aj ked som bola aj s mamcou, najlepsie ist sama v klude. a pierka som len obkukla,len cenu som nevsimla. by som chcela z 3 farieb, biela cyklamen a cierna, len ci to nebude moc.
Odpovedať
Profilova fotka
bambu to by chcelo upokojujuce prasky :-D :-D
Odpovedať
dobr ja deti chcem mat ale radim nechce radim pracuej do noci mame 2inbovy byt rodicia su v poho ale naladovy este nieco sdom zabudla? Zacimane odznova?
Odpovedať
Profilova fotka
ty kokos, tak už fakt nechápem... Luci, načo si si vymýšľala pohlavie dieťatka? A potraty boli vymyslené?
Odpovedať
Simi - a veru asi fakt :-D Lulu - preco to z teba musime tahat na 100Krat? CHces zacat odznova a znova klamstvo. To ja som uz nacisto popletena. Tak si tehotna?? Ci len chces mat deticky??? Lebo naozaj uz nerozumiem.
Odpovedať
Profilova fotka
si tehotna? aj na tuto otazku viem odpoved, tak si premysli, ak chces aby sme zacali odznova.. ANO alebo NIE? baby kua ja som riadny detektor lzi :-D :-D
Odpovedať
BAby radim neche deti necheeeeee :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som myslela naozaj ze sa mi to paci, je to bohove zlate slovo :-) take to vase, vychodniarske co vam nikto nevezme ;-) Mnaaam chlebik z domacej pekarne, ten zboznujem. Dufam, ze aj ja raz dostanem taku pekaren :-)
Odpovedať
A kamarát sa dneska stal otcom. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mat.. tak tych klamstiev bolo teda viac..je mi z toh smutno
Odpovedať
Chcem odznova cista pravda von tuto vam to este raz skopirujem dobr ja deti chcem mat ale radim nechce radim pracuej do noci mame 2inbovy byt rodicia su v poho ale naladovy este nieco sdom zabudla? Zacimane odznova?
Odpovedať
Profilova fotka
lulu ak niesi, mozme otehoteniet ,,spolu" so mnou aj Deniskou, co ty na to?
Odpovedať
Ja keby som sa dozvedela, ze cakam pätorcata, co v dnesnej dobe nie je jednoduche vychovat 5 deti a naraz, a vsetko by boli chlapci, aj keby som chcela prve dievcatko...tak sa tesim ako male dieta. Dieta je dar, je to novy zivot a zasluzi si zit a prist do rodiny, kde sa nanho tesia, ci je to chlapcek alebo dievcatko. To co je toto????
Odpovedať
Dobre samozrejme rada yb som bola thotna len prosim chcem byt svami dobre zaciname od znovu alebo nei?
Odpovedať
Profilova fotka
bambu klidek lebo bude infarkt :-D ale sama sa nestacim divit..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?