Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • mam taky pocit, ze ona este pride spat, s inym nickom a s inym pribehom... 😠

• jeeej bambi kraasne si to 🙂 dakujem, si poklad..

• baby nebudem sa tu niekomu nasilu vtierat ale ak chce niekto fb nech mi napise IP. Ak nie neva 🙂 idem aj ja do hajan, rano praca. Pekne sny vam prajem 😉

• Sponzor fóra
  • No s tými problémami. Každý má nejaké, niekto menšie iný väčšie. A tie svoje väčšinou hovorím len najbližšiemu, ale zase napríklad Lady je prima, tá sa ponúkla tak som jej istý problém prezradila a radila mi. 😬 🙂

Človek tu nájde oporu...Aj keď ja som taká od prírpody, že nechcem zaťažovať druhých s problémami, nemá sa to. A je zas pravda, že teď začne skôr to komplikovanejšie s prípravami, teda so ´´zariaďovaním budúcnosti´´, tak troška som smutnejšia, ale nejako bude. 😉

• malaberuska - aj ja chcem 🙂

• beruska sladke sny..ja som staromodna, na FB niesom 😉

• beruska akurat som isla pisat to iste.... inak teba som spoznala len podla fotky prstienka 😉
    Ak niektora chcete poslem vam v ip moje meno, na FB 🙂

• kwetinka to si pis, ze vsetko bude dobre..ziadna cesta zivotom nieje bez problemov, a ak je tak nikam nevedie.. mna osobne kazda prekazka posilni a moj manzel problem nazyva dobrodruzstvo... a veru, optimizmom sa riesia problemy lahsie 😉 drzim palce..

• ved ona na to raz doplati... zivot jej to vrati...neprajem nikomu nic zle,ale vymyslat si nieco take,to fakt nepochopim... ked niekto nieco trosku obcas prikrasli tak fajn ale vymysliet si celu identitu??? to je chore...

inac ja mam len 21 ale teda pripadam si o hodne dospelejsia ako lulu.

• kacennka - tak, tak. Cista pravda 😉 A vies ako ta vidim ja? Taky jemny cloviecik 😉

• simi toto je pekne a velmi vystizne: " ziadna cesta zivotom nieje bez problemov, a ak je tak nikam nevedie" -palec hore 😉

• simika, veru krásne si to napísala 🙂

• kacennka a kde beries istotu, ze ste rovesnicky? 😉 😃 ja netusim kolko ma rokov..ci?

• V mnohych pripadoch to nie je vekom, ak je to vobec vekom - niekto dospieva skor, niekto zial vobec...

• no teda... Teraz som vsetko docitala a nemam slov... Je to smutne 😞

• Sponzor fóra
  • bero, wera kde je smajlik co sa mu licka cervenaju? 🙂 kujeem.. zivot naucil..potvrdil.. 😉

• simika, mas pravdu...keby aj tak ona mala az teraz 20 a ja mam 21,5 ...ale to je jedno. Bambi aj ty sa mi zdas taka jemna, nekonflikta prijemna baba🙂

• bybi tak vitaj v teme s nazvom ,,pravda v roku 2010" 😃 😃 pfuuuj ale som hnusna, co?

• baby prosim vas, nerieste vek, ja to taaak nemaaam radaaaa... 😛 🙂

• kacennka bambi mam zacat ziarlit? 😃 😃 ale nieee zartujem...

• simika - 😃 😃

• Bero - co stresujes???? Sak ty si mladucha jak lusk 😉

• ok baby, majte sa krasne,idem ja spat,rano skoro vstavam, caka ma skola😞

• KAci - dobruuu nocku 😉

• Bybi - vitaj 😉 Uz je tu cistejsi vzduch, ... By ste neverili, ale mne sa fakt lahsie dycha. 😃

• kacennka tak dobru noc 😉 😉

• kaci dobru noc

• baby tak cakam ip kto chce a zajtra sa vidime na fb 🙂 idem uz lebo ocka klipkaju. Pa

• jasne, ze lulu ma 20, sak mala narodky v sobotu.. teeda..oslavu 😃 😛

• Baby co sa to tu deje?? A ja som ju chcela do auticka brat.. simi esteze ta mame🙂 som vedela,ze na popradcanku sa da spolahnut😃 (aj ja som bola 8 rokov🙂 )
    A aj ja som realna🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov