Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci: veru netusim. byvame tam uz dva roky, ale kedze drahy furt neni doma, tak to tam moc nepoznam. samej sa mi dako nechce badat. ja viem, hanba mi ;-)
Odpovedať
22.12 vyrocie sinov :- :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka máš zaujímavé sny :-D :-D Aj ja som rozmýšľala nad španielskym závojom, ale nakoniec budem mať len korunku :-)
Odpovedať
meddy - a ake budes mat saticky? :-) Spanielsky zavoj je moj sen. Ja viem, ze nepristane ku vsetkym satam, a aj preto zavoj este nekupujem, kedze som este nebola vyberat saty. A neviete, to v salonoch uz zavoje tusim ani nepoziciavaju. Ten si musi nevesta len kupit?
Odpovedať
Profilova fotka
baby mne sa o svadbe sniva tak trikrat do tyzdna odkedy sme sa zasnubili :-D draci my mame 16.12.
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka mám ich v albume ;-) nie sú tam teda vidieť celé, ak chceš, pošlem ti ich do mailu, sem ich dávať nechcem, pretože mi priateľ pozeráva cez rameno ;-) A niekde závoje aj požičiavajú, záleží od salónu, pretože väčšinou ich len predávajú.
Odpovedať
Profilova fotka
beruska :-D :-D :-D aspoň to budeš mať natrénované :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka - nikam nechoď, zostaň tu s nami :-) ďakujem moc, si poklad, uvidím ako to bude na mne vyzerať, ešte som tuším nikdy nemala drdol na hlave, tak by to bola premiéra :-) sinov - ty si v malackách a my sme sa ešte nestretli a to je ako možné? :-D nejakú ti nájdem a keď tak môžeme ísť na lov spolu ak by si chcela :-D dračica, máme tu lesov kopeeeeec, aj potok, ale tieto kučeravé moc nerastú kade tade, to sú tie krpaté čo mávajú ľudia pri záhradkách :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooooooooooojte kocky :-) meddy vitaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi ahooooooooooj :-) a ďakujem :-)
Odpovedať
Weri - mne by zas drdol na hlave aj odporucali, pre tu moju vysku :-D Ale drahy mi to zakazal, a mne sa to tiez nepaci :-D Simi - seeeerus ;-) Vyspinkana dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky simi :-) ako sa dnes máme? :-) bambulka - napr môjmu drahému sa na mne veľmi páči, keď si vlasy stiahnem do copu, tak si myslím že by sa mu aj drdol potom páčil :-) ale mne sa tiež páčia viac také kučeravé vlasy len nejako jemne upravené napr ako mám spravené v albume na tej poslednej foto, ale keď som si skúšala šatičky so závojom, tak to vyzeralo úplne super, keď som mala vlasy dozadu v cope a krk a ramená som mala holé :-) keď som si vlasy rozpustila, tak som vyzerala úplne inak, taký krpec, a nevynikol ani závoj, ani šaty, ani nič :-D tak a teraz sa z toho mám vysomáriť :-D ja budem potrebovať aj 5 skúšok u kaderníčky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noo vyspinkana, sa az hanbim, ze som do teraz potiahla :-D :-D ako sa dnes maaate?
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka s tou výškou si to myslela, že si nízka?
Odpovedať
Profilova fotka
simi super, slniečko svieti, káva predo mnou, no proste super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simi a večer si tu mala náročný, tak treba dospať :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera ja som cely cas planovania bola za to, ze vlasy budem mat natocene, rozpustene, nejak mozno na bok stiahnute, ale dohora ich dat som nechcela..co cert nechcel na skuske mi raz nepasovali vlasky rozpustene alebo v polcope.. akonahle mi ich dala kadercnicka dohora, mala som kde dat zavoj, vynikli saty a citila som sa ovela lepsie, ked som mala hlavu taku ,,upravenu".. taakze ak sa dobre citis s drdolom nespekluj a daj si ho.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi vitaj, dobre ranko :-D a ty nepracujes? ja uz od pol 8 zarezavam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
wera: asi preto ze ja nikam moc nechodim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy :-D :-D haha.. no to ano, potom sme este s Desnikou potiahli a este sme s manzelom z postele film pozerali...taak asi o 4tej rano som isla chrnat :-N :-N
Odpovedať
Weri - no veru, ty mas aj take extra saticky, takze uces tiez nepojde hocijaky. Ty budes musiet u kadernicky asi sediet vo svadobnych satach :-D :-D :-D srandujem. Ale podla mna k tym satockam urcite nieco hore vyonute. Ci uz drdol alebo cop ;-) meddy - ano, tak som to myslela, ze som nizka a väcsinou kadernicky sa pytaju, "partnera mate vysokeho?" Ak ano, tak odporucaju nieco hore....ale to ja nechcem. Simi - aj ja som si riadne potiahla dnes. :-D Vstala som asi pred hodinou? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simi vy tomu s manželom hovoríte, pozerať film? :-D :-D :-D žartujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
malaberuska dakujem :-) jasne, ze pracujem, ale som si sama strojcom svojho pracovneho casu (chvalabohu) tak dnes som si dovolila vyliezt z postele bez budika.. ale uz ma caka kopec roboty, pijem este kafco, trosku popisem, vies denna davka MS a utekam prec ;-)
Odpovedať
simi - ze chrnat hej??? O 4????? :-o :-o :-o Tak to si mala este spat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka no sak ja tiez tak som vstala, este sprcha, ranajky :-N sme si urobili a uz sedime obaja za compom.. :-) meddy si ma odhalila :-D :-D ale niee, vcera sme naozaj iba pri tom filmiku ostali, potom mi uz oci klipkali a ani neviem kedy ho vypol, lebo tiez nedopozeral do konca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka dievčence majú pravdu - je to na tebe, čo sa ti páči, aby si sa dobre cítila ;-) simi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievčence ticho závidím.... ja by som si tiež pospala, ale musím ráno vstávať s malou, vystrojiť ju do školy a potom už nezaspím :-|
Odpovedať
Profilova fotka
weri a kde mas svoje saticky? aj ja chcem vidiet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
deniska a este som ani nevarila ten kelovy privarok..uz vcera som sa chystala, no ale vecer sa to tu ,,zvrtlo" tak odid varit ked trebalo riesit :-D :-D :-D nema niektora z vas taky rychly recept na kelovy privarok? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy aspon mas dlhsi den...ja osobne sice rada spim, ale nemam rada ked na ukor dlhsieho dna..ze vstanem o 11tej, 12tej.. to skor len v nedelu, ked je aj tak nuda.. dnes som si chcela ist vybavit doklady (este ich nemam) a preto, ze som nevstala skor uz som nemohla ist. Budem musiet ist zajtra.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?