Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi a svadobné fotečky nepridáš? :-x
Odpovedať
Profilova fotka
no simi, ja ti nepomozem,nemam rada kel :-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy ja cakam hlavne na profi, tie budu az o mesiac..tri tyzdne..tak nejako.. a obycajne fotky mam, slubila som, ze aspon zo tri tu dam, tak tento tyzden... ale ked ja som si aj vsimla, ze ine kocky tiez pridaju fotky aj dva tri mesiace po svadbe :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simi prosim ty si si robila oznamko v nejakom speci programe? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi ale nevyhováraj sa na druhé :-D :-D :-D musíš ukázať aká si šikulka a pridať ich skôr ;-)
Odpovedať
Simi - ty si neuvarila ten privarok??? ]-( :-D Uz sa mal papat teraz a nie este len recept zhanas!!! :-D :-D :-D srandujem. Ale s receptom ti tiez nepomozem. Aj ked kel (hlavne ruzickovy) zboznujem....
Odpovedať
Profilova fotka
malaberuska v coreli to robil manzel ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi este som ho nerobila..no bol cas? :-D ja viem recept, len sa pytam ci niekto nema este jednoduchsi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak to ani nepoznam co je :-(
Odpovedať
Profilova fotka
simi zhanas recept na kelovy privarok??minuly tyzden som ho robila-drahy zboznuje ;-) dnes som robila fazulkovy :-) najlepsie recepty take domace aj s radami najdes na www.receptar.sk tuto stranku sem hadam mozem dat :-N ked nie rychlo si zapiste a adminky zmazu neskor ... inak nehnevajte sa na mna adminke som napisala nech zrusia lulu ci matu ci kto to bol ]-( aj na fb som jej napisala ťape jednej ... nastastie uz mam uvarene a upratane a vegeeettt konecne uff :-) ozaaaj simonka a co ta markiza boli potom na vasej svadbe? ty si pisala nieco o tom sa mi zda ... :-) noo a nahodou neviete ako vytvorik sukromnu temu??idem sa o to pokusit dievcence :-N
Odpovedať
Profilova fotka
beruska skus popozerat na nete, ci sa nahodou neda stiahnut? ale viem, ze je to zlozity program.. ale ved skus, hm? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skusim potom, tu v praci mi aj tak nejde stahovat do pc. aaa dakujem simi :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Simi - no nebol veru cas vcera, ved to bola taka "show", ze si si nesmela nechat ani sekundu ujst, a hlave ked si to spiskala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka :-D :-D beruska vy budete mať svadbu v TT?
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko dakujem, idem na to pozriet.. ;-) ja zboznujem privarky ;-) nechces prist navarit aj mne? :-D makriza nakoniec nebola, telefonovali nam ale nepacilo sa mi to velmi...bolo to na styl relacie bez servitky..vybrali 4 pary, kazdy tyzden sa malo ist na jednu svadbu.. napriklad my by sme boli prvy..na nasu svadbu by prisli pozerat dalsie vybrane pary, ale len nevesty..mali by nejaky kutik odkial by ticho pozorovali s kameramanom a moderatorkou..okolo 20tej vecer by odisli a ostatne nevesty by nam dali body..potom dalsi tyzden by som ja isla s nevestami na inu svadbu..keby napr. do BA, zabezpecia cestu (presne ako bez servitky, kecali by sme cestou s nevestami v aute), noclah, stravu.. ale..musela by som ist sama, bez zenicha..tak sme to odmietli a vobec sa mi tto nepacilo.. a samozrejme keby som bola prva tak by sme dostali najmenej bodov aby si nechali rezervu.. takze asi tak
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, ze spiskala :-D no co, ved uz sa nedalo pozerat na to ako nam kludne a veselo klame do ,,tvare" ;-)
Odpovedať
Simi - tak na toto by som sa nedala nahovorit ani ja. ]-( A veru, veru....nedalo sa na to pozerat, postupne by sme tuto temu opustili a ostala by sama. A takto to je oooovela lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
presne mna strasne odradzovalo, ze tu pisala a len o sebe, nik nic ju nezaujimalo...obcas som mala pocit, ze je to tu len o nej..najme ked sama pol strany zapisala.. tak som nemala chut pisat, ale uz je to tu ovela lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som s5, dieta spinka, vyblaznila sa v skolke v piesku a na preliezkach, mna caka par telefonatov, obvolat ludi na skolenie a mam na dnes veget. meddy vitaj medzi nami. ;-) ja viem kelovu polievku, privarky som este nerobila.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik kolko ma tvoja mala rockov?
Odpovedať
Profilova fotka
no za dva tyzdne bude mat 1,5 roka. inac trdielko, malej Emmke prajeme s Emmkou vsetko naaaj k 1. narodkam. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my tu na dzedzine nemame take verejne ihrisko s preliezkami a pieskoviskom, tak mame mamicky dovolene chodit do skolky, tak to vyuzivame, kym su tam doobeda deticky a poobede. nech sa vclenuje do kolektivu.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko! Teda u vas uz obedik......... Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezisssssssssssssssssssssss! Maaaaaaaaaaaaria! Ona asi pisala knihu a potrebovala scenare.....................alebo on! Baby, aj ja sa pridam k vam s tymi nazormi na zivot a vztahy - nielen vy 'severanky', ale aj ja zapadnarka mam taky isty nazor ;-) Zuzik, aj ja mam doma pekarnicku, ale peciem malokedy :-| potrebujem nejake dobre recepty ;-) Idem este docitat poslednych 5 stran. Inak Simi, klobuk dole! SUper detektiv. Inak baby, ked si lulu zmenila nick na mata, ja si myslim, ze je adminka zmazala uplne, lebo ju niekto natrel, ze to nieje ona.......... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik jeej takze aj ty mas Emmku? aky je to zivot s dietkom? ake to je, ked sa k vam prida dalsi cloviecik? je to viac starosti alebo radosti? napis nieco, velmi ma to zaujima :-) kamarat ma 2 rocnu dcerku a vyjadril sa, ze ked mu manzelka otehotnela trosku sa zlakol, ale ked sa narodila, tak ze konecne nabral zmysel zivota a vobec si neuvedomoval, ze prave toto mu chybalo .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimochodim slibtacik - srdecne ti gratulujem a tesim sa s tebou! Ako ta ppoziadal? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lady, mna to napadlo pri zaspavni, ze bud niekto pise knihu, pripadne nejaku pracu na temu "Ako sa da lahko naletiet na diskusnom fore". ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh ahojceeeek som ta cakala :-D :-D a dakujem, patracia akcia dopadla dobre..v prospech nas.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simika chces pravdu? ked odratam nevyspate noci, trosku bolesti pri porode, na ktoru aj tak zabudnes, obcas ti idu nervy prasknut a musis sa ovladat, aby su nevytrieskala, tak je to uuuzasneee! drahy ma uz jedneho syna, ten ma ale uz 12 rokov, takze vela pozabudal ake to je, ale on bol velmi narocne dieta, Emmka je v tomto opak, tak si to vychutnava. ale tak ti poviem, cim je starsia tym je to vaic super, zacina rozpravat, uci sa nove veci a ked to vidis ako to ten maly cloviecik dokaze, je to uzasne.
Odpovedať
Profilova fotka
vcera naprikladv obchode roztrieskala nieco keramicke, bola von z kocika, ja som pozerala veci, mamca sa jej venovala, mala to chytila do ruk, myslela si, ze je to lopta a ze baaac a hodila too zem, nastastie to stale dakych 50 centov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?