Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • dakujem za vsetky nazory, teraz ste ma riadne ,,nakopli" teda nastartovali 🙂

• my sme vzdy mali na seba cas ved vase babatko bude mat starych rodicov aj krstnych rodicov nie su predsa na paradu ale na to aby pomohli ! mala som v januari narodeniny -20-tku a zavolala som krstnej mame Emmkinej ci by nam ju nepostrazila-ved prespinka tych 5-6 hodin a papat naucim ako ... kedze ja som dlho nekojila nepodarilo sa zial 😞 a tak dosla den predtym vsetko sme ju naucilli potom dosiel aj malej krstny lebo oslavu malinku som robila a ked odisli my sme sli na romantikus veceru do noci 🙂 a bolo to omnoho lepsie nez nejaka diskoteka alebo co ... kamaratka teraz bude oslavovat a robi to v KD malu dame starym rodicom a my pojdeme kedze sa to zacina o 18 pojdeme okolo 20 tam do nejakej 1 rana nam to staci a rano o 7 budeme aspon akotak vybuvani 🙂

• pooomaaaallyyyyyy 😃 😃 😃 Sak uz polhodiny sa chystam nieco napisat a vzdy novy a novy prispevok, ste sa nejako rozbehli....
    ale baby, mne sa aj tak najviac paci, ako manzel nasej simiky pride, vyhrnie jej tricko a povie "klop, klop, to som ja tvoj ocko" 😃 😃 😃 Takze podla mna sa na to tesia obaja 😉

• Sponzor fóra
  • draci a ak si myslela ze ci som mala energiu venovat sa drahemu ako tutu mutu a tak, no ako kedy, ale vzdy sa chvilka nasla. 😉 😎

• aha dobre dik 😃 😉

• a navyse babatko ma aj ocinka !!! moj drahy mi s malou od zaciatku pomahal ukazala som mu ako sa prebaluje a kupe a od jej 7.dni zivota ju kupe len on a ked je doma z prace on ju krmi aj prebaluje a ked sme na prechadzke spolu on kocikuje ... tutu mutu je cas len ja som ala komplikovane sitie po porode takze 3 mesiace musel vydrzat po porode chudatko ... 😐

• trdielko hej to je pravda len ja som nechcela ,,obtazovat,, rodicov a nikoho ze by som im nechcela aby strazili ...hm 😐

• draci, dobra rada je, ze rodicia su na to aby vychovavali a starki na to, aby rozmaznavali. a aj strazenie je super vec, aby si dietatko zvykalo aj na inych ludi, nielen na rodicov.

• tak ano to mas pravdu len aby to nevadilo...lebo starsi ludia im to niektore veci viacej vadia teda rokmi...teda este mam dost pladych rodicov ale aj tak..ale mas pravdu 🙂 dik 😉

• dracica, ved sa ti o male budu aj bit, moja svokra sa uz tesi ako bude strazit, uz chce kupovat kolisku a tak.......a to este len planujeme svadbu 😉

• ved to, ze vzdy si poviem, ze este je tu manzel, ktory sa uz teraz tesi ako bude s nami spinkat 😉 a je tu moja mamka, ktora zije sama v trojizbovom byte a maleho chrustika sa asi najviac nevie dockat, takisto svokrovci.. Ondrik ma dvoch bratov, jeden je sam a druhy je v Anglicku s priatelkou.. takze to bola prva svadba u nich aj u nas.. a na babetko sa nevedia dockat.. mamka mi hovori ,,len aby ste ho niekedy videli" akoze sranduje, ze sa budu o nho trhat vsetci.. viem, ze nam pomozu, mamka si robi vodicak, chce si kupit auto, a uz teraz hovori, ako bude nase male bravat von a na vylety.. takze, viem, ze to bude super.. 🙂

• neboj, este si vnuca budu pytat aj sami, aby mohlo byt u nich. moja mamca ked ma malu tak normalne omladne, a ked s nou ide na prechadzku, tak si pysne vykracuje a ukazuje svetu, ze toto je moja vnucka. 🙂

• mamka a svokra stale hovoria, ze su ,,babky cakatelky" 😃 bambi kde sa flaaakas? 🙂

• baby ale tu mame super mix, vsemli ste si? ze super skupinka, z kazdeho roska troska a mozeme si jedna druhej radit z vlastnej skusenosti 😉

• bambi no ano, denne mi to robi 😃 alebo lahneme do postele, da medzi nas plysaka a hovori citujem ,,a kde mame milaašika" 🙂 na to slovo som musela pouzit aj diakritiku 🙂

• Sponzor fóra
  • lady SUHLAS 😉

• simi - tu som 😉 Trosku som sa zatulala na beremese.cz 😃 bazarik sledujem a tieto saticky mi tak nejak padli do oka...viem si seba v nich predstavit 😃 http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=4066988&vReferer=/bazar/show_entry.php%3FvEntryID%3D544773%26vReferer%3D%252Fbazar%252Findex.php%253FvType%253D%2526vOther%253D%2526vSection%253D1%2526vOffset%253D0
    a ten tvoj manzel je skvely 😉 to je take podarene....

• 😃 hm pekne

• trdielko kráááásne napísané! 🙂
    draci ja som si vždy poobede s malinkou ľahla, aby som nebola unavená 😃
    simi neboj, všetko zvládneš! A pochybnosti, či je ten správny čas budeš mať vždy, či je to teraz, alebo za 5 rokov 😉

• peknučké sú 😃 😃

• baby.... vy ste ale, takto ma tu dojímať a zväčšovať ešte viac moju túžbu mať s drahým bábätko 😃 si vás tu tak potichučku čítam a nedá mi nereagovať, je vidieť, že svoje detičky nadovšetko ľúbite, že sú vašim zmyslom života, a teším sa s vami 🙂

• mne to nejde otvorit na tej stranke ... 😞 musim doma si to pozriet

• bambulka máš dobrý vkus 😉

• vierka hej to je vidno ze ich lubia...tak ako kazda spravna mamicky ma svoje dietatko rada 😉

• Deniska aj ja si ta v nich viem predstavit, su kraaaaaaasne 😉 🙂

• wera 🙂

• dakujem 😉
    weri - ved aj nam uz tie dni bezia, hodinky tikaju, tak snad taketo pocity budeme prezivat o chvilu aj my....

• wera tak a ty preco vahas, ci este nechcete babetko? mne po precitani prispevkov este viac tuzba vzrastla 🙂

• aj mne 😉

• babyyyyyyyy tak kaslime na vahanie a podme na tooo 😉 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov