Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • meddy to este stihas. ja som tiez len teraz zacala 🙂 mas v albume aj foto tvojej bizu? nech sa mozem pokochat 😉

• kacenna on je sportovy trener konkretne judo trener 🙂
    a mozem dostat aj ja link na tu bizu?

• beruska paaaaaaaaa 🙂

• Sponzor fóra
  • sinov IP
    meddy to vinko by som si fakt dala ale nemam s kym😞(

• Bambi v pohode 🙂 rada pomozem..zatial spravime podklad,aby sa ti pacil a potom dodas foto🙂 idem troska tomimu chrbatik poskrabkat a prve pierko skusit vyrobit🙂 papa

• kacennnka veď hovorím dobehni 😉 ale nie, neber si to tak, budeš si tu písmenkovať, tak ti nebude tak smutno 🙂

• tak nejak to prezijem,za chvilku je uz snad tu...a akurat kukam ordinaciu a kecam tu s vami🙂

• petka ahoj, škoda, že som to s tými oznámeniami nevedela skôr.... zrovna včera som objednala 😞 . Inak aj ja mám psov - beauceronov a stafordku 😉

• beronsche
    Viem ze existuje taky program ze sa da vymazat ten text s tvojim menom. Ale to som len niekde citala ... tusim aj tu na MS. Takze to nie je 100%-na ochrana pred nechcenym kopirovanim.

A aj mne je luto takych ludi ako lulu. Ale klamat nas teda nemusela!

• sinov, v albume nemám, ale keď príde, nafotím a pridám 😉 alebo ak chceš, pošlem ti do IP link, ktorú budem mať 🙂

• babenky, bude mat niekto z vas na svadbe cokofontanu?

• meddy prosim posli mi ip 🙂

• kacennka my nebudeme mat. bude dost kolacikov aj ovocia. nehovoriac o tom, ze zenich by bol za 10 sekund zakydany 😃

• kacennnka ja radšej nie, viem si predstaviť ako by vyzerala malá 😃
    sinov idem na to 😉

• my velmi chceme mat...milujeme cokoladku, v nasich koncinach je to este nieco originalne, tak sa tesim. Ovocie a cokolada to je super kombinacia. dufam, ze sa s tym vela bordelu nenarobi🙂

• Sponzor fóra
  • meddy: kukla som. je to nadhera. mne sa tiez pacia krystalove. 🙂

• kacennnka urobte si radosť, ak ju chcete. 😉 Ja som písala o našom prípade, bála by som sa, lebo poznám malú 😃

sinov je to nádherné, dúfam, že je taká aj v skutočnosti. Prezri si tú stránku, možno na niečo natrafíš 😉

• kocky ja na dnes koncim. zajtra budem na skoleni a pridem domov az po deviatej. tak piste, nech mam vo stvrtok co citat. 😉
    p.s.: prajem vam sladke snicky o svadbe

• dobru nocku sinov🙂

meddy ostali sme tu len my dve..ale ja za chvilku tiez pojdem.

• sinov tak dobrú nocku a sladké sníčky 😉 paaaa 🙂

• kacennnka no čo už 🙂 aj tak tu ráno bude kopec popísané 😃

• no, zase sa nedocitam

• kacennnka tak nejako 😃 som pozerala, že fontánku si už objednala, nie si si istá?

• Katka no idem ja, tak sa zajtra možno uvidíme, zatiaľ paaa a krásne sníčky 🙂

• uz som ju objednala.. skor som sa chcela poradit, ze kolko cokolady idete davat ak budete mat🙂 preto som sa pytala. Tak krasne snicky aj tebe..paa

• aaa tu nikoho?

• tak som sa sem kocecme dostala a pri vareni aj docitala 🙂

k lulu/ mati... Je to zvlastne, lebo ona vlastne tym klamstvom zila, nechapem ako takto moze clovek klamat a zit tym, aby si pamatala kedy co a komu povedala. Podla mna bude velmi chora, ale to ju vobec neospravedlnuje. A tie potraty, nemam slov. Sama som si jeden prezila a takto si vlastne z toho verejne "robit srandu" je nechutne. Ja som jej tie potraty verila, aj ked mi bolo zvlastne, ze tak vo velkom nakupovala ked ani nevedela, ako to celkom dopadne a zvlast kupovat kocik v 10tt sa mi zda smiesne... Ja som do 14tt nepovedala nikomu okrem draheho a naj kamosky, ze som tehu, dokonca ani rodicom... A bambi presne, ultrazvuk ma vzdy aj meno a vsetky udaje, nemocnicu kde to je robene a je to svinstvo niekomu taketo fotky, ktore su pre nastavajuce mamicky velmi dolezite proste skopirovat.. Fakt netusim co tym sledovala a uz to asi nezistime...

Podla mna potrebuje liecenie a to nemyslim v zlom, len mi nejde do hlavy ako niekto moze takto zit v 2 svetoch...

• meddy vitaj

• ja mam podozrenie, ze mozno aj ta dezdemona bola ona a len chcela upozornit na seba, tiez mi je jej luto😞( Bud je to nejake 15 rocne decko co si robi srandu alebo ma vazne problemy

• No dúfam baby, že nemá tu niekto podozrenie, že i ja nie som ja v skutočnosti. 😮 😮 😮

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov