Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Hej aj u nás budú nejaké nohavice. Môj svedok neznáša šaty. :-D
Odpovedať
no ja poznam vsetkych ktorych pozyvame...kedze spolu chodime skoro 4 roky tak aj z jeho strany poznam rodinu...a kamosov nepozyvame lebo by nas bolo vela..tak to je len v kruhu rodiny simi ja chapem...ked nepoznala si ich blizsie...
Odpovedať
to je pravda simi, ja napriklad vobec nepoznam draheho rodinu.... Ale ja som sisi, mne to blbe nebude im to o bielych satach povedat.. :-p :-D
Odpovedať
Simika ja šaty moc neriešim. Ak mám cca 12 hostí, tak samozrejme poznám všetkých. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aby, uz som videla ten material co chcem sa zavoj, pojdem kupit a mozem zacat zavoj robit, sa tesim! :-D
Odpovedať
lady ti vies si sama usit zavoj.... :-o hm....klobuk dole x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dracim, ved to nie je tazke.......tam netreba sit - kuois si presnu dlzku a potom uz len olemujes a das diamantiky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka no ved jasne, ked mas malicku svadbu tak je to fajn, ale ty budes mat biele saty alebo? ;-)
Odpovedať
hm zaujimave tak ak to budes mat das foto sem??
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mame farara! Po papiere mame prist v januari a aj termin rezervnut, vraj majove terminy su este ok, plne maju uz leto. A ze z toho nasho dedinskeho si nemame nic robit, ze si pohundre, ale vzdy podpise suhlas. Juuj, tak sa tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
super zuzik, tesime sa s tebou. :-D draci, dam.
Odpovedať
to je super zuzi...uz aj tehotne sa vydavaju v kostole aj knaz ponadava a potom suhlasi..vsak nemal by povedat nie...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zuzik fiiha u vás je všetko na leto už obsadené? Kam sa všetci ponáhľajú? :-D
Odpovedať
Simika asi áno. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky:) Prave som prisla zo skoly a uz som zase v praci.. dneska narocny den. o pol 6 koncim pracu a potom zase do 8 skola. Sa tesim ked pridem domov
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence :-) k tým šatám... no ja mať biele nebudem, tak snáď si niektorá biele nedá. Asi to budem musieť zahlásiť, keď budeme roznášať pozvánky. Ešte že ste to tu spomenuli, vôbec by ma to nenapadlo =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka ahoj :-) ty to máš dnes pestré =-)
Odpovedať
Meddy a aké budeš mať? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti, no v tom kostole co chceme, tak ano. U nas v bb je viac kostolov, tak sa to tak rozplynie to mnozstvo. Draci, budeme mat mladeho farara, chceli sme toho co krstil malu, ale odisiel prec. A tento nas obecny hundros, ten mi je nesympaticky, tak preto to riesime v meste. Dnes je tak teplucko, sedim vonku a popijam kafco. Kaci, tak vela sil dnes.
Odpovedať
Profilova fotka
kde si zase vsetky? vzdy ked pridem tak je ticho:((
Odpovedať
Zuzik áno chápem, ale všetci sa ponáhľajú a potom je všetko obsadené. :-D Tak ale čo už, stále hovorím, že svadbu si vždy môžem vybaviť i za mesiac. :-D Inak ja som taký blbý deň mala včera, že oooch - vstala o 6 ráno a domov došla o pol 10 večer. Brrrrrr 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem mavat kazdu stredu takuto...a od polky oktobra sa k tomu este prida tanecny kurz od 8 do 10 vecer, lebo sa s drahym chceme naucit tancovat aspon trosku a iny termin mi to nevyhovuje absolutne.
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka, ale urcite ti to bude stat za to ;-) kwetinka, bola si v skole?
Odpovedať
Lady hej hej, najradšej by som sa toho už zbavila. 8-) Len priateľ ma dookola sa snaží presvedčiť, že i toto má svoj zmysel i keď ja som ho už stratila. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co si stratila? neboojj, bude to stat za to. este sa trocha pousiluj........ alebo by si radsej s pozickou na krku, z roboty do roboty denne, starat sa o domacnost......?
Odpovedať
Profilova fotka
baby mne by asi tiez bolo neprijemne keby si da niekto biele saty a hlavne keby to boli nejake vycackane saty a take nevestove ]-( dufam, ze toto riesit nebudem musiet ;-) prave som dosla z obedu a ide ma slak trafit z toho auta ]-( simiii rozpravas ze si bola ina ako ostatne tak kedy mozme cakat fotky? uz sa neviem dockat :-) a zuzi gratulujem k tomu fararovi. jaaaj ozaj este co sa tyka tych fararov tak niektorym fakt vadia odhalene ramena ale tak snad nebudu buzerovat na svadbu co si mas obliect ]-( podla ich nazoru by nikto nemal byt tehotny ani pred svadbou nie? podla ich zakonov ci coho to... ]-( a povoluju to.. v nich sa clovek nevyzna, asi to zalezi kto na koho natrafi :-) ako sa inak dnes mate? :-)
Odpovedať
Lady tak vieš hento aspoň má zmysel v živote, že to robíš...Hej a máme toho viacej na krku a to ešte ani spolu nie sme manželia... Mala beruska podľa mňa v dnešnej dobe im už niš naoko nevadí, veď mnohé sa vydávajú tehotné a podľa nich je hriech asi všade. :-D :-D
Odpovedať
vsak aj tak knazi vedia ako to dnes chodi a ze pari byvaju skor spolu ako by mali po svadbe...takze to uz asi...tak nevadi.......alebo to uz akceptuju... inak by sa asi nikto nebral v kostole... kvetinka a uz si povedala o svadbe ci este cakate na vhodnu chvilu??
Odpovedať
Profilova fotka
cauko beruska :-) ja si myslim, ze farar by urobil vacsiu neplechu, keby odmietol manzelov zosobasit ako ked sa beru manzelia a ona je tehu. Ved ked svadbu planuju, tak to podla mna nevadi. Ze ako ja som priklad - rozmyslame s mojim, ze zacneme skusat naostro tesne pred svadbou ;-) Keby ze to je svadba na rychlo, lebo zena je tehotna a bola to nehoda, to je ine. ale farar by mal byt ustretovy voci ludom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?