Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady si poklad, dakujeme moc krat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady, nevim este, mam plnsie stehna, tak neviem ci sa mi to na holo som samodrzkami nebude triet :-N ale ak sa mi podrai schudnut, tak si dam samodrzky. inac asi pancusky, mam stahovacie, ale tie sa tas skrucaju na pase. a silikonova podprda, tu som este ani ja nemala. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik, takze z obeda niec nieje! :-S balonisko jeden.
Odpovedať
ani ja nebudem mat silonky, neverili by ste, ako ich z duse neznasam :-D Samodrzky su sice z rovnakeho materialu ale aspon ich nemam vsade :-D Takze tiez som za ne.
Odpovedať
Profilova fotka
lady, kaslat na porciu, nabrala som druhu, taniera tiez nie je skoda, bo je sice novy, ale velky do umyvacky, srdce mi od zlaknutia trieska este teraz.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez silne stehna..... :-| Rozmyslam nad takym celym stahovacim body - ako tu: http://www.marksandspencer.com/Firm-C... bez ramienok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja budem mat samodrzky :-) predsa v tom lete v silonkach brrrr :-D a ta podprda ma tiez zaujima ale este s tym nemam skusenosti. simi pripajam sa k lady, to podnikanie vam prajem tiez ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady, ja som rozmyslala nad takym stahovacim, ale ako minisaty, no uvidim, ako mi to pojde s vahou, inac mam -0,5 kila dole dalsich, ale poviem vam neustale mysliet na to kedy mam jest, ufff, da to zabrat, predtym so jedla max 3 krat denne, teraz musim 5 - 6 krat.
Odpovedať
Profilova fotka
alebo taketo nieco - kedze moja saty su priliehave uz sa citim ako lulu s tymi linkami uz prestanem. http://www.marksandspencer.com/Anti-C...
Odpovedať
Profilova fotka
simi dnes som videla upútavku, myslím že na joj-ke ohľadom mladomanželských, vraj majú byť budúci rok lepšie podmienky. Majú o tom hovoriť o 17,00 hod v novinách, tak skús mrknúť ;-) beruska, simi sory dievčence, ale asi vás sklamem, loto vyhrám ja :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja prajem kazdej, ktora pracuje, podnika, ci si hlada robotku veeela stastia, lebo ked praca naplna, tak je clovek vo vacsej pohode a je stastnejsi. ;-) inac pod vacsinu siat co mam som nemala podprdu, vsetky boli site tak, ze nebolo treba, no uvidim, ake zozeniem saty.
Odpovedať
Profilova fotka
lady, presne taketo som myslela, ale nie nohavice, ale spodok ako sukna.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Meddy vdaka za info.
Odpovedať
Profilova fotka
inak tú samodržiacu podprdu som si objednala, už je aj doma, ale ešte som ju neskúšala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik si na dietke? aku mas? ja som pribrala okolo 20kg odkedy som s mojim a odkedy sedim na riti v kancli cele dni......... a nie a nie dolu. uz aj havina mame, vencim ho dvakrat denne, a nic. a keby som aj hladovala tyzden, tiez neschudnem :-( skusala som oddelenu stravu a aj sa mi to pacilo, ale kazda dieta je tazka, ked varite aj pre chlapa..........varte dve jedla! zuzik, super, dobre pokroky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie su toto Meggienky? http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
Profilova fotka
lady, to nie je dieta, to je normalne stravovanie, prestuduj si www.chudnutie-ako.sk, vela dobrych rad tam je, konecne nemusis hladovat, sice mozno prvy tyzden - dva vazis jedlo, ale zvyknes si a potom to uz ide aj bez vazenia. inac delenou stravou som ja pekne schudla ale to musis drzat stale, vtedy som mala krasnych 57 kil a citila som sa super, no teraz, horor, nejdem ani pisat kolko vazim, nikto mi vsak netipuje taku vahu, tak nevim co si o tom mam mysliet.
Odpovedať
Profilova fotka
meddy potom daj vediet o podrpde. zuzik, palec hore. ja si tiez myslim, ze je velmi dolezite, aby clovek mal rad to, co robi. Ved predsa v robote stravime vacsinu casu, tak nech to stoji za to. A tiez nerada nosim robotu domov (problemy), aj ked nie vzdy sa to da........ Ja so preto teraz aj taky vyrasteny student - lebo som nasla nieco, co ma bavi a chcem sa tomu venovat - chcem byt spokojna s pracou....... :-N
Odpovedať
ano zuzi to su MS :-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy dakujem, urcite si to pozriem a budem teraz sledovat kazdu banku a ponuku..este mame cas, tak je okej ;-) a lotto som si prave skontrolovala ,,lutujeme, Vas tiket nevyhrava" ]-( ]-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik tak to si idem preštudovať aj aj =-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi, no skoda :-( , skus stastie dalej ;-) len si su origos, ci je to cina, idem jej pisnut, len tak pre info.
Odpovedať
zuzik - a daj vediet, co ti odpise. Tie satocky su krasne. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady, pre mna je super pocit ten, ked spokojny klient ma odporuci dalej a aj ten dalsi je spokojny. to mi nenahradia ziadne peniaze. ja by som dala kazdemu co si zela, bohuzial, vsetko sa neda dat, nemam tolko financ. :-( meddy, jasne studuj, mozno aj tebe to pomoze.
Odpovedať
Profilova fotka
simi - a ked vyhras, ideme na basavel? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady dám, vyskúšam ju za dva týždne na svadbe švagrinky ;-) simi nič si z toho nerob, myslím, že aj môj tiket tak dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady, zuzik ja som tiez odkedy pracujem pribrala cca 8 kil a nie a nie dolu. ja som teda ako nikdy nevazila vela ale vobec sa necitim s tymi kilami navyse dobre :-( a neviem co mam robit. simi nic si z toho nerob, ani ja som nevyhrala :-( aspon sa z nas nestanu namyslene milionarky :-D som trosku mimo, ake saty? kde su? :-) usla mi pointa :-( aj ja chcem vidieeeet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady tssss to si piiiss, ze urobime besavel, vino sa bude liat do raaaana a taancovat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beruska, text o 12:26 som pisala,tak kukni. baby, ja som tiket uz davno nekupovala, asi by som mala, mozno aspon vklad vyhram. :-D
Odpovedať
Baby skusate stastie v lotach a pod? :-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?