Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • lady si poklad, dakujeme moc krat 🙂

• lady, nevim este, mam plnsie stehna, tak neviem ci sa mi to na holo som samodrzkami nebude triet 😬 ale ak sa mi podrai schudnut, tak si dam samodrzky. inac asi pancusky, mam stahovacie, ale tie sa tas skrucaju na pase.
    a silikonova podprda, tu som este ani ja nemala. 😐

• zuzik, takze z obeda niec nieje! 😒 balonisko jeden.

• Sponzor fóra
  • ani ja nebudem mat silonky, neverili by ste, ako ich z duse neznasam 😃 Samodrzky su sice z rovnakeho materialu ale aspon ich nemam vsade 😃 Takze tiez som za ne.

• lady, kaslat na porciu, nabrala som druhu, taniera tiez nie je skoda, bo je sice novy, ale velky do umyvacky, srdce mi od zlaknutia trieska este teraz.

• baby ja budem mat samodrzky 🙂 predsa v tom lete v silonkach brrrr 😃 a ta podprda ma tiez zaujima ale este s tym nemam skusenosti.

simi pripajam sa k lady, to podnikanie vam prajem tiez 😉

• lady, ja som rozmyslala nad takym stahovacim, ale ako minisaty, no uvidim, ako mi to pojde s vahou, inac mam -0,5 kila dole dalsich, ale poviem vam neustale mysliet na to kedy mam jest, ufff, da to zabrat, predtym so jedla max 3 krat denne, teraz musim 5 - 6 krat.

• simi dnes som videla upútavku, myslím že na joj-ke ohľadom mladomanželských, vraj majú byť budúci rok lepšie podmienky. Majú o tom hovoriť o 17,00 hod v novinách, tak skús mrknúť 😉

beruska, simi sory dievčence, ale asi vás sklamem, loto vyhrám ja 😃 😃

• ja prajem kazdej, ktora pracuje, podnika, ci si hlada robotku veeela stastia, lebo ked praca naplna, tak je clovek vo vacsej pohode a je stastnejsi. 😉
    inac pod vacsinu siat co mam som nemala podprdu, vsetky boli site tak, ze nebolo treba, no uvidim, ake zozeniem saty.

• lady, presne taketo som myslela, ale nie nohavice, ale spodok ako sukna.

• Meddy vdaka za info.

• inak tú samodržiacu podprdu som si objednala, už je aj doma, ale ešte som ju neskúšala 😬

• zuzik si na dietke? aku mas?
    ja som pribrala okolo 20kg odkedy som s mojim a odkedy sedim na riti v kancli cele dni......... a nie a nie dolu. uz aj havina mame, vencim ho dvakrat denne, a nic. a keby som aj hladovala tyzden, tiez neschudnem 😞 skusala som oddelenu stravu a aj sa mi to pacilo, ale kazda dieta je tazka, ked varite aj pre chlapa..........varte dve jedla!
    zuzik, super, dobre pokroky 😃

• Sponzor fóra
  • lady, to nie je dieta, to je normalne stravovanie, prestuduj si www.chudnutie-ako.sk, vela dobrych rad tam je, konecne nemusis hladovat, sice mozno prvy tyzden - dva vazis jedlo, ale zvyknes si a potom to uz ide aj bez vazenia.
    inac delenou stravou som ja pekne schudla ale to musis drzat stale, vtedy som mala krasnych 57 kil a citila som sa super, no teraz, horor, nejdem ani pisat kolko vazim, nikto mi vsak netipuje taku vahu, tak nevim co si o tom mam mysliet.

• meddy potom daj vediet o podrpde.

zuzik, palec hore. ja si tiez myslim, ze je velmi dolezite, aby clovek mal rad to, co robi. Ved predsa v robote stravime vacsinu casu, tak nech to stoji za to. A tiez nerada nosim robotu domov (problemy), aj ked nie vzdy sa to da........
    Ja so preto teraz aj taky vyrasteny student - lebo som nasla nieco, co ma bavi a chcem sa tomu venovat - chcem byt spokojna s pracou....... 😬

• ano zuzi to su MS 🙂

• meddy dakujem, urcite si to pozriem a budem teraz sledovat kazdu banku a ponuku..este mame cas, tak je okej 😉 a lotto som si prave skontrolovala ,,lutujeme, Vas tiket nevyhrava" 😠 😠 😬

• zuzik tak to si idem preštudovať aj aj 🤔

• simi, no skoda 😞 , skus stastie dalej 😉
    len si su origos, ci je to cina, idem jej pisnut, len tak pre info.

• zuzik - a daj vediet, co ti odpise. Tie satocky su krasne. 😵

• lady, pre mna je super pocit ten, ked spokojny klient ma odporuci dalej a aj ten dalsi je spokojny. to mi nenahradia ziadne peniaze. ja by som dala kazdemu co si zela, bohuzial, vsetko sa neda dat, nemam tolko financ. 😞
    meddy, jasne studuj, mozno aj tebe to pomoze.

• simi - a ked vyhras, ideme na basavel? 😉

• lady dám, vyskúšam ju za dva týždne na svadbe švagrinky 😉

simi nič si z toho nerob, myslím, že aj môj tiket tak dopadne 😉

• lady, zuzik ja som tiez odkedy pracujem pribrala cca 8 kil a nie a nie dolu. ja som teda ako nikdy nevazila vela ale vobec sa necitim s tymi kilami navyse dobre 😞 a neviem co mam robit.

simi nic si z toho nerob, ani ja som nevyhrala 😞 aspon sa z nas nestanu namyslene milionarky 😃

som trosku mimo, ake saty? kde su? 🙂 usla mi pointa 😞 aj ja chcem vidieeeet 😉

• lady tssss to si piiiss, ze urobime besavel, vino sa bude liat do raaaana a taancovat 😃 😃

• beruska, text o 12:26 som pisala,tak kukni.

baby, ja som tiket uz davno nekupovala, asi by som mala, mozno aspon vklad vyhram. 😃

• Baby skusate stastie v lotach a pod? 🙂 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov