Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka no keď nezabudnem, podám ;-) čo ak sa šťastie unaví a sadne na mňa? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti, ja nie, mali sme doma gamblera, stavkove kancelarie si vyborne zarobili na ukor nasho rodinneho rozpoctu, tak ja taketo nemusim.
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti no ked si spomeniem obcas tak idem podat, ale zatial niesom zavislak :-D :-D raz som vyhrala 33 eur.. potom uz nic, ale tak skusam sem tam..
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak uz mam jasno, dakujem zuzik :-) satky veeelmi pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my podavame asi pravidelne :-D teda za 1,3 eur nahodny typ a vyhrali sme jednu dobu po sebe nejakych 20 eur a potom hned 50 a teraz nic a nic :-( ale nie som zaavisla :-) ale tak ako meddy hovori, co ked sa stastie unavi a sadne aj na nas? :-D
Odpovedať
Ja som este neskusala :-D Neverim ze nieco vyhram
Odpovedať
Profilova fotka
bero kde si zmizla?
Odpovedať
haha ze skusime na svadobne saty podat? :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti, 8-) baby, to je biela ci strieborna? http://www.mimibazar.sk/foto_detail.p...
Odpovedať
Ja vidim striebornu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka v zivote musis verit, pretoze myslienka dokaze strasne vela ovlyvnit.. ;-) naozaj, hovorim z vlastnej skusenosti..ak nieco zatratim este predtym ako to vyskusam tak mi to nevyjde..ale ak v nieco verim, ide to ako po masle.. neviem ale nieco na tom bude..
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik mne sa to javi ako biela setanova.. blesk foto urobil strieborne odlesky, ale skor sa mi to javi ako biela ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
uz som naspat.. och otravuju ma tu, ze vraj mam pracovat... :-D :-D :-D Ja budem mat samodrzky, chcem biele sietovane... ale este uvidim.. A pod popolnocky si tie dam stahovacie pancuchy, take co zacinaju pod podprdou a az na stehna.. Ako druhy ladyn link. Uz som ich raz mala a citila som sa stihlejsie, ci som aj vyzerala, to neviem... :-D Akurat, ze je v tom strasne horuco.. ]-( Inak baby, ja mam dobru skusenost s 90 dnovou dietou.. aj ked som ju nikdy az 90 dni nedrzala, len som sa riadila jej pravidlami, aj to len zhruba .. ;-) Ale schudla som .. ja mam problem, ze mne sa vsetko nalepi na brucho a pas (love handles :-D ) a potom vyzeram ako s kolesom pod trickom a v kontraste s mojim otrasne tenkymi nohami to teda nie je bohvie co :-p ... a teda toto mi splaslo po tej diete.. :-) A obcas loteriu podame, ale este sme nic nevyhrali... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero myslim, ze vsetkym sa nam to lepi prave na brucho a pas 8-) prave tam, kde nechceme.. teda u mne je to tak vzdy :-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to nalepilo aj tam, kde chcem :-p a mam o dve cisla vacsiu podprdu |-| simi, palec hore. ked sa chce, vsetko sa da. a vzdy sa najde sposob ako......... ;-) bero vitaj.
Odpovedať
Profilova fotka
lady aj mne trosku sa to prilepilo hore :-D ale aj na brucho :-( cize by som bola radsej plochsia ako predtym a nemala by som take brucho ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lady ;-) ja ked v nieco verim, tak to ako zazrakom ide.. myslienka je strasne silna.. :-) taaakze sa ti to aj tam nalepilo kde chces? :-D tak to je super.. :-) mne by nevadilo, keby aj odtial nieco malo odislo :-D
Odpovedať
Ja by som tiez potrebovala nieco odlepit. Nexce niekto? ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez ponuknem baby, nechcete? :-D
Odpovedať
No lady to ti teda zavidim... mne sa to "hore" nie a nie nalepit... :-( Ja by som brala aj "nalepenie" na zadok, nech nie je taky placaty... :-p Inak som urobila obrovske rozhodnutie - budem cvicit! Draheho som dokonca prinutila mi pripravit cvic. plan - s cinkami - ramena, ruky, prsia, brucho, zadok... aaaa som cvicila AZ raz a uz sa mi taaaak nechceeeeee :-p
Odpovedať
Mne by stacilo keby len z jednej casti odislo...ale to asi nepojde :-(
Odpovedať
ja chcem ja chcem... :-D aspon kosicek C :-p
Odpovedať
Profilova fotka
simi, aj mne sa to zda ako osvetlena biela. no dietatko je hore, sice dako skoro.
Odpovedať
simi - dakujem!!! Pristane vam to!!! Inak mame rovnaky vkus, paci sa mi kytica, saty, aj uces, aj manzelovo oblecenie!! Boze, ja truba som isla napisat, ze manzel :-D :-D Myslis, ze by bola rovnako pekna aj z cervenych ruzi?
Odpovedať
Aky manzel? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
simi a kedy tam ukazes fotky? ja som zvedava? ;-) baby inak kedy zacnete riesit aj kvety - myslim kyticu a pierko pre zenicha? zuzik aj mne sa to zda ako osvetlena biela tak neviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero ved si dobre napisala, ze manzel :-D aaa dakujeme ;-) ja si myslim, ze by bola rovnako krasna aj s cervenych ruzi..ja sa strasne tesim na profi fotecky.. :-D kweti som poslala bero fotky fyticky a tak som ta aj ja s manzelom, lebo foto kyticky mam len jednu samostatnu tak aby videla s viacerych uhlou :-)
Odpovedať
Ja uz mam kyticu vybratu, vlastne uz davno, lebo hned ako som ju zbadala, som vedela, ze to je ona! Akurat sa neviem rozhodnut ci cervene alebo ruzove ruze. Dufam, ze sa simi nenahneva, ak vam poviem, ze ona ju ma v albume... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska silno zvazujem, ze dam fotky az ked budu profi.. ;-) ale docas sa neboj sa, coskoro...aj ked, uz som rozmyslala, ci ich tu vobec dat, ale pojde asi cez ne vodotlac, aby sa nedali zneuzit ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche cosiiiiiii preco by som sa mala nahnevat?? ty si trubka, ja som rada, ze sa paci aj tebe :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?