Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale aspon jednu by si nam mohla ukazat aka si bola krasna nevesta ;-) nejaka poobedna unava na mna asi prisla, len kukam do pc a nic nerobim :-( inak ja vobec neviem aku kyticu..
Odpovedať
Tak ja sem fotky nedam, ale vsetkym vam ukazem hned jak budem mat... nebudem cakat na profi ;-) ;-)
Odpovedať
No ako pisala hainy, ta vodotlac sa da odstranit.. :-( Drahy mi to potvrdil... Dobre to vyriesili na medzinarodnej stranke Maggie Sottero - fotky su velke a pekne, ale ak si ich stiahnete do PC, tak su len take mini, ze ani nevidno, co tam je... Uz len zistit, ako sa to robi....
Odpovedať
Profilova fotka
beruska ked prave to, ze chcem aby ste videli hlavne profi fotky ;-) ale poslem na email ak chces..zatial sa mi nechce takto verejne ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti tak to sa tesiim uz teraz :-)
Odpovedať
Ja samu seba najlepsie odfotim haha :-D :-D :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano ja som hrozneee zvedava :-) e-mail ti dam do IP ;-) ja tiez zacinam rozmyslat ze fotky sem nedam, ale tak to vsade na net by som ich dala ich mozu zneuzit. inak bero to je dobre, to som nevedela, ze to maju tak.
Odpovedať
my sme sa s babami tu na fóre dohodli, že sa "spriatelíme" na FB a fotky si budú môcť pozrieť tam.. ale ja určite aspoň jednu dám sem.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa pridam do diskusie... silikonovu podprsenku som si kupila, vysla nejakych 8 euro, co nieje vela. Drzi na prsiach ale zase zazraky cakat nemozete. Ale pod satami, kde na nu tlaci korzet je to super riesenie si myslim... co sa tyka chudnutia, tak ked dieta tak jedine ako niekto spomenul podla stranky chudnutie-ako.cz , nieje to ani dieta ale zdravy zivotny styl. Moje prolemove partie su zase boky, zadok a stehna.... s bruchom nemam ani minimalne problemy, mam ho ploche. A privitala by som keby mi to islo radsej do prs namiesto zadku, lebo tam mam zase nedostatky.
Odpovedať
Babule, tak ma napadlo - este trochu neaktualne... tie co nebyvate doma, ale na vianoce pojdete domov, ako to urobite na stedry vecer? Bude vy doma s rodicmi a vas drahy s jeho rodicmi? Ja chcem byt s nasimi, ale aj s drahym... ale verim, ze aj on chce byt s jeho rodinou, kedze uz dlho nebol na vianoce doma... :-( Ani neviem, preco na to myslim prave teraz.... :-p
Odpovedať
beronsche, na toto som myslela aj ja.. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
bero, takze si sa odhodlala na cvicenie...........boze, keby si bola blizsie, mohli by sme ist spolu! SKusis zumbu :-( A ja ti z mojich DD dam, chces? Baby, inak aj vy si myslite, ze stale vychadzate zo spodneho pradla a konkretne z podprseniek? Ja ich nestacim kupovat - hned mi ramienka zacnu padat! Ze nejake 4 mesiace mi vydrzi jedna a to ked mam biele, telove a cierne, obcas nejaku farenbu, taklen kupujem ako zerava........ :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bero, co takto rano by si ty mohla ist tam, vecera doma a vecer by prisiel on? alebo ba vianoce kazdy doma, na prvy sviatok tam s nimi a na stefana doma s vami ?
Odpovedať
Profilova fotka
bero my kym sme spolu nebyvali, tak sme to riesili tak, ze do nejakej 19tej sme boli u neho a od 19tej u nas.. nebolo to zle, len sme jedli dve vecere a v podstate kadeho sme si uzili tak ,,napoli" .. a vlastne aj tento rok to budeme takto riesit, lebo nechceme ostat sami dvaja doma :-) ale je to lepsie akoby sme mali byt od seba..
Odpovedať
Profilova fotka
juj simi, tak ste si uzili z kazdeho rosku trosku ;-) aj to je dobry napad! Ja take problem nemam, vzdy som s mojim u jeho mamy s celou jeho rodinou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej simi zlati ste ;-) aj ja uz chcem svadbuuu :-)
Odpovedať
Bero a Simi, inak aj ja planujem taku podobnu kyticku :-(. Vidim, ze cerpame z rovnakeho netu :-D. heh. Simi inak kyticku ti urobili taku aku mas na obrazku? Bola si spokojna?
Odpovedať
Profilova fotka
bero... ja na vianoce budem s nasimi a priatel tiez uz nich...a po stedrej veceri pride ku mne, nema to daleko len nejakcyh 15 km... budu to posledne vianoce takto, potom budeme manzelia a budem vianoce travit s nim... mozno by ste mohli jeho rodinu pozvat k vam na vianoce a bol by problem vyrieseny...lepsie by ste sa aj spoznali ak sa este nepoznate..aj rodiny navzajom
Odpovedať
Profilova fotka
beruska dakujemeee :-) :-) ;-) bajka robili mi presne podla toho obrazka a vydarila sa im velmi dobre..myslim, ze takmer identicka ;-) spokojnost..
Odpovedať
Profilova fotka
inak simi keby som niekde len tak na nete nasla tvoje foto tak neviem podla tejto co mas tu ze si to ty :-) my sme posledne vianoce boli s drahym konecne sami vo svojom, ani neviete aki sme boli radi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj mna si pridajte na FB. kto chce, poslem meno, alebo poslite vy mne.
Odpovedať
Profilova fotka
beruska to je normalne, ze v beznom zivote vyzeram a obliekam sa inak..ved to uvidis sama, ze sa nespoznas na svadobnych foto.. svadobne saty nenosis kazdy den ako dzinsy, tricko a tenisky.. vlasky tiez nemas kazdy den spolocenske a nehovoriac o netradicnom make-upe ;-) tak asi preto.. ale som to JA :-D :-D
Odpovedať
no asi to navrhnem urobit tak, ako simi pise... :-) Nech len cas rychlejsie leti.... lady a co ta zumba, dobre to je? Len ja sa sama neprinutim.... Chodila som chvilu na brusne tance.. to bola sranda.. asi zacnem znova..
Odpovedať
no neviem, neviem simi... asi si ta budeme musiet preverit...ale ako, ked ty si hlavny detektiv?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale vyzerate tam neskutocne stastne :-) bero mna nejako zumba nelakala ale mam kamosky co tam chodia, ja som minuly zimu chodila na taebo a teraz chcem zase zacat chodit :-) super vec :-)
Odpovedať
Simi a na strednej som mala 2 naj kamosky, co mali rovnake priezvisko ako ty a tiez boli od Popradu... ;-)
Odpovedať
Vy sa este niekde stretavate? Odkial viete take veci? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bero :-D :-D a vies co? som stastna, ze som sa zbavila tohto mena, lebo kde som sa predstavila mi povedali ,,poznaaaam toho a toho tam a tam, nieste rodina" ... pfuj uz mi to slo na nervy.. ja mam malu rodinu.. a toto meno je v PP velmi tradicne.. beruska veru, to kazdy hovori a tak sme to aj citili... fotiek mam asi 300, zatial co som vyzbierala co fotil kde kto.. a ja ked som pozerala na fotky prvy krat s maminou tak asi po stej foto zahlasila, ze ,,vsimla si si ako sa na kazdej fotke smejete?" a fakt.. sem tam sme zachyteni tak smiesne, ze nejaka grimasa..momentka..ale skoro na vsetkych sa rehoceme :-D takze dokazy stastneho manzelskeho zvazku suuu nezamenitelne :-D :-D
Odpovedať
kweeti, ake veci? ja sa nestretavam s nikym, ale ked to klapne, tak dame stretko z lady... ;-)
Odpovedať
ladyjh - posli mi meno, ved ja ta nemam na FB :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?