Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • kwetinka ake veci?

• lady - uz, uz ta mam 😃 si ma predbehla

• No mena, nejake fotky na internete. 😃 😃

• Sponzor fóra
  • 😃

• kweeti nerozumiem...dnes mi to asi nepali 😞

• kocky tak u nas to uz konecne prasklo. od nas vyhodili jedneho kolegu a este sefa. snad pride dakto normalny. ale pri tychto praktikach mam docela obavy. pre tuto chvilu vsetko. ozvem sa vecer z domu.

• kweeti, simi mi poslala na email fotku kyticky, lebo som ju chcela vidiet a pridala aj mladomanzelov a tam som si vsimla jej priezvisko... Asi na to si sa pytala, nie? 🙂

• sinov mysilme na teba.

• sinov drzim palceky

• kweti neboj sa, ziadne spiky tu nie su. my sme zvedave, tak si pytame. keby si si vypytala, som si ista, ze simika by aj tebe poslala fotku.

• Ahojky... tak som docitala 🙂

Jaj, my sme na vianoce neboli doma uz strasne dlho. Drahy nedostane volno, lebo to je u nich najviac roboty a sama bez neho by som neisla. Ale bola tu moja mamina so sestrou jeden rok, na Zarkine prve Vianoce 🙂

• sinov aj ja drzim palce!!!!!!

• kocky vy co ste teraz v anglicku, nechystate sa teraz nahodou niekedy na Slovensko?

• bero sak priezvisko mam dokonca aj tu v albume na nasom oznamku 😉 🙂

• kacenka, ja ide v sobotu. dnes vecer sa balim 😃 preco?

• Sponzor fóra
  • a kwetinka ma tusim uz pytala aj fotky, ale vtedy som ich este ani vsetky v notebooku nemala stiahnute a pravdupovediac som si ani nemyslela, ze su take dobre..ale vase reakcie ma presvedcili o opaku..dufam, ze su uprimne 😃 😃

• lady... pretoze sa mi strasne paci jedna kabelka, ale neda sa objednat na Slovesko ale do anglicka ano. Tak s tym, ze by som ju objednala a zaplatila, len by sa dorucila na niekoho adresu... ale do soboty sa to nestiha😞( neviem ako to mam inak vymysliet😞

• simika - jasne, ze su uprimne 😉 Kludne ich tu mozes vycapit 😉 Rady sa pozrieme na vsetky.

• Deniska mam ich asi 300, dam vsetky? 😃 😃 😃 ale nie, ked budu profi hodim na nich nieco ako vodotlac, alebo neviem, aby neboli zneuzite.. a dam ich sem.. 😉

• jasne ze uprimne. myslis ze by sme zabijali cas vymyslanim si? 😉

kacenka, posli ju mne a ja ti ju poslem na SK. aka je velka?

• simi - jasne, ze 300 nie 😃 Tesime sa na profi. 😉

• ty si bola kráááásna 😵 😵 😵

• .. to patrilo simonke 😃

• lady IP

• lady 🙂 dakujem.. tak vies, aj take sa najdu.. 😠

simca dakujem sto krat 🙂 🙂

• aj ja chcem fotky... simi pisem IP 😬 😃

• simika ty si bola kraaaasna nevesticka 😵 😵 😵 Aj satky si mala krasne... 😵

• jeeeeeeeezis dievky, velmi ste ma potesili a to som mala pochybnosti...totiz s fotekom sa nemame velmi v laske 😠 😉 ale dakujem vam naozaj.. inak satky aj s bolerkom budu na predaj, dnes idu do cistiarne 😉 😉

• simonka, šaty si si dávala šiť, alebo sú kúpené?

• simca su kupene, bol v nich sucastou uz vsity aj kruh,ale som ho vytiahla 😠 a drzia tvar rovnako krasne.. kruh sa tam len krutil kadejako a zbytocne mi zavadzal.. ked som ich vyskusala a postavila sa ku mne mamka tak mi kvoli kruhu saty natislo na jednu stranu.. vies si predstavit a tomu som sa chcela vyhnut, nepaci sa mi to 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165 
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov