Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka ake veci?
Odpovedať
lady - uz, uz ta mam :-D si ma predbehla
Odpovedať
No mena, nejake fotky na internete. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti nerozumiem...dnes mi to asi nepali :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kocky tak u nas to uz konecne prasklo. od nas vyhodili jedneho kolegu a este sefa. snad pride dakto normalny. ale pri tychto praktikach mam docela obavy. pre tuto chvilu vsetko. ozvem sa vecer z domu.
Odpovedať
kweeti, simi mi poslala na email fotku kyticky, lebo som ju chcela vidiet a pridala aj mladomanzelov a tam som si vsimla jej priezvisko... Asi na to si sa pytala, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sinov mysilme na teba.
Odpovedať
Profilova fotka
sinov drzim palceky
Odpovedať
Profilova fotka
kweti neboj sa, ziadne spiky tu nie su. my sme zvedave, tak si pytame. keby si si vypytala, som si ista, ze simika by aj tebe poslala fotku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky... tak som docitala :-) Jaj, my sme na vianoce neboli doma uz strasne dlho. Drahy nedostane volno, lebo to je u nich najviac roboty a sama bez neho by som neisla. Ale bola tu moja mamina so sestrou jeden rok, na Zarkine prve Vianoce :-)
Odpovedať
sinov aj ja drzim palce!!!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kocky vy co ste teraz v anglicku, nechystate sa teraz nahodou niekedy na Slovensko?
Odpovedať
Profilova fotka
bero sak priezvisko mam dokonca aj tu v albume na nasom oznamku ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka, ja ide v sobotu. dnes vecer sa balim :-D preco?
Odpovedať
Profilova fotka
a kwetinka ma tusim uz pytala aj fotky, ale vtedy som ich este ani vsetky v notebooku nemala stiahnute a pravdupovediac som si ani nemyslela, ze su take dobre..ale vase reakcie ma presvedcili o opaku..dufam, ze su uprimne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lady... pretoze sa mi strasne paci jedna kabelka, ale neda sa objednat na Slovesko ale do anglicka ano. Tak s tym, ze by som ju objednala a zaplatila, len by sa dorucila na niekoho adresu... ale do soboty sa to nestiha:(( neviem ako to mam inak vymysliet:(
Odpovedať
simika - jasne, ze su uprimne ;-) Kludne ich tu mozes vycapit ;-) Rady sa pozrieme na vsetky.
Odpovedať
Profilova fotka
Deniska mam ich asi 300, dam vsetky? :-D :-D :-D ale nie, ked budu profi hodim na nich nieco ako vodotlac, alebo neviem, aby neboli zneuzite.. a dam ich sem.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze uprimne. myslis ze by sme zabijali cas vymyslanim si? ;-) kacenka, posli ju mne a ja ti ju poslem na SK. aka je velka?
Odpovedať
simi - jasne, ze 300 nie :-D Tesime sa na profi. ;-)
Odpovedať
ty si bola kráááásna x-) x-) x-)
Odpovedať
.. to patrilo simonke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lady IP
Odpovedať
Profilova fotka
lady :-) dakujem.. tak vies, aj take sa najdu.. ]-( simca dakujem sto krat :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem fotky... simi pisem IP :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simika ty si bola kraaaasna nevesticka x-) x-) x-) Aj satky si mala krasne... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeezis dievky, velmi ste ma potesili a to som mala pochybnosti...totiz s fotekom sa nemame velmi v laske ]-( ;-) ale dakujem vam naozaj.. inak satky aj s bolerkom budu na predaj, dnes idu do cistiarne ;-) ;-)
Odpovedať
simonka, šaty si si dávala šiť, alebo sú kúpené?
Odpovedať
Profilova fotka
simca su kupene, bol v nich sucastou uz vsity aj kruh,ale som ho vytiahla ]-( a drzia tvar rovnako krasne.. kruh sa tam len krutil kadejako a zbytocne mi zavadzal.. ked som ich vyskusala a postavila sa ku mne mamka tak mi kvoli kruhu saty natislo na jednu stranu.. vies si predstavit a tomu som sa chcela vyhnut, nepaci sa mi to ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?