Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • aky ste mali den babule ?
    ja som mala dnes mojich krpcov v praci, tak robili zivu reklamu🙂)
    zajtra mi fofryyyyy zacinaju, tak mi drzte palce do nedele, aby sme mali vela zakaznikov 🙂)

• 😃 😃 noooo fajn, boli sme pozrieť v jednom našom závode, večer sme boli v kine, ešte sme šli do jedného podniku s kolegynkami asistentkami českými a dnes sme mali školenie 🙂 ale už som sa nevedela dočkať kedy budem doma, drahý mi veľmi chýba, len akurát dnes je môj drahý v práci, taakže sa uvidíme až zajtra 😞

• dievčence rozlúčim sa, tak sa tu majte, paa 🙂

• Sponzor fóra
  • peti mozno ta prideme kuk 🙂 zajtra sa tam chystame 😉

• beruska dali sme si datum a Ondrik moje men a ja jeho.. teda prve je meno a potom datum.. 😉

wera posli mi email do IP 😉

• beruska, keby ste prisli, tak do mna kopni, ze si to ty 🙂))

• jasnee, kopnut ta nekopnem ale poviem 😉
    Simik my sme rozmyslali ale dame si asi len datum. Meddy pa.

• meddy dobru noc 🙂)

• cafte, juuuj to bolo busy poobedie a vecer, este som teraz domeriavala kupelnu, kde bude umyvadlo, wc a tak, aby mohli pospajat rurky na vodu a odpad a som uplne ko.
    petka, co mate daku vystavu psikov?

• ahojte 😎

• ahoj kvietocek 🙂) aj zuzka samozrejme 🙂))
    zuzka, mame vinobranie, ale my mavame vela zakaznikov, tak uvidime...
    inak ak si ma budete niektora pridava na fb, tak ma hladajte bez diakritiky - s nou je moja sesternica 😃 na foto som s tomim 🙂)

• beruska preco len datum? 🙂

• peti ahaaaa, tak prijemnu zabavu a skvely biznis prajem. 😉
    caf kvetinka 😎

• Petka kamosky sa chystaju na vase vinobranie. 😉 😉 Dufam ze sa vam zadari viac peniazkov. 😉

• petkaa a kde máte to vinobranie? - my ideme v sobotu na vinobranie do Pezinka, budeš tam? - by som ťa tiež prišla pozrieť 🙂

• Sponzor fóra
  • Smrdi to tu stretnutim. 😃 😃 😛

• Wera v albume na tej poslednej fotke si ty vsak? 😛 😛 Taky budes mat?

• hej hej kwetinka, som to ja 🙂 nebudem ale asik taký mať, nebude sa mi hodiť k šatám ani k závoju :-/ idem ho asik vymazať 😃 a ty nepôjdeš cez víkend do pezinka, hmmm? 🙂

• jeeeej simika, ty si bola teda kraaasna nevesta, ste velmi sympaticky parik. 😉 🙂

• zuzik dakujeme 😉 veeelmi 🙂

• Wera podla mna je velmi pekny. A to si si hned skusala i make -up? 😉 AAAAAA hnedááááááááááá. 😃 😃 😛

Neviem, rozmyslala som nad tym. 🙂

• simik, pripajam sa k babam, krasni ste 🙂)))
    na prvej foto co si tu mala, si sa mi zdala, ako take dievcatko a na foto si krasna nevesta...
    vazne pekne foto 🙂)

baby budem na vinobrani v pezinku 🙂)) najdete ma v remeselnej ulicke (smerom dole od billy🙂) )

• kweeetinka - nieeee to je foto ešte z januára či z kedy, to sme fotili a dala som si odfotiť aj ten účes - no a až teraz som tú fotku dostala 😃 jejda tak silno by som sa nedala ako nevesta líčiť 😬 ale vizážistku, ktorá ma líčila mám už zajednanú, líčila ma už x krát a vždy skvelo, tak ju mám už oskúšanú a nemusím už žiadne skúšky absolvovať 🙂
    Prííííď príííííď, rada ťa spoznám aj osobneeeee 🙂

• inak, sice samochvala smrdi 😃, ale neda mi to 😃
    uz mame hotovych 36 pierok a 5 pre rodicov a svedkov 🙂))
    (z toho 4 robil tomi🙂)) )
    pridavam foto🙂)

• Ale si tam hnedaaaaa 😃 Som myslela ze je aktualna.

Petka tam mas tych psikov? 😉

• mavam ich tam obcas, ale cez vinobranie nie, lebo minule sme ich vzali a Maxik siel do obchodiku, nevidel ma tam a isiel pozriet kde som a stratil sa v tom dave..esteze som bola zamyslena a pozerala som na zem ked som sla do obchodu a videla som len nieco male prebehnut v dave a len ma napadlo, ci mi neusiel jeden z krpcov..tak som isla kuk, ze co to behalo a len tak ma napadlo, ze zakricim Maxo a to krpate zastalo a taku radost v ockach ste este nevideli, ze som ho nasla...tak sa bal chudacik...takze kvoli bezpecnosti budu radsej doma

• kwetinka je skoro podobná ako tá čo mám na hlave, len tá čo mám teraz je prirodzenejšia 🙂 a čo na to hovoríš? - lepšie než blond, či nie? 🙂

Aj môj drahý chcel brať hafoša, ale minulý rok sme ho brali, ale asi ho brať nebudeme, nebudeme ho kam mať dať ak by sme chceli ísť na kolotoče 😃 😃

• co ja viem simik preco 🙂 peti mozno nieco kupime krpcovi 😉

• PEtka a tam neni normal kamenny obchod? 😬

Wera no vies blond kazdu babu osvetli, vyjasni..to poznam aj na sebe, ted som taka tmava myska hehe 😕 😒 myslim ale ze ti pristane akakolvek farba..odtiene hnedej mam rada...len si neukazala, viac ti nepoviem 😃 😃

• juuuuj kwetinka no pekne 😃 😃 😃 ešte som nemala čas na fotoooo, ale ak pôjdeš do pezinka tak ma uvidíš naživo 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov