Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky rozlucim sa, pekne sny ;-) peti, hlasim sa zajtra snad v PK ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame normal kamenny obchodik, ale rovno na nasej ulici su vzdy remeselne stanky :)))
Odpovedať
Profilova fotka
tesim sa:)) pekne sny prajem :)
Odpovedať
Profilova fotka
petka dakujeme aj tebe velmi pekne, dnes som taaaka vychvalena, ze ani buvat nebudem :-D :-D a to rano si ide KONECNE vybavit doklady nove.. budem mat asi kruhy pod ocami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, kto tu hovoril o stretnuti? Ako sa mi mate? ako prezivate vecer? Ja som poupratovala, poprala, chladnicku naplnila, zajtra uz len pozehlim mojmu kosele na buduci tyzden a pobalim sa. a sup domkov! Hadam mu nebudem chybat :-N
Odpovedať
Lady to nas napadlo, ze je vinobranie v Pezinku cez vikend a ze niektre tam mozno zavitaju. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja cem ist :-| tak vam upriimne zavidim, ak sa stretnete............ :-N
Odpovedať
Profilova fotka
idem babky, dobru nocku. :-D |-| :-.
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ráno babuľky ;-) no ja už od šiestej zarezávam v práci ale som úplne hotová... som sa včera nechala ukecať na cvičenie a keď sme skončili nešiel mi domov žiaden bus tak som trištvrte hodinu šľapala domov .. kým som sa osprškovala nachystala a zaľahla bolo pol jedenástej a ráno o pol piatej som myslela že ten mobil vyhodím z okna :-( takže môj plán na víkend = SPÁNOK ;-) kočky a vy už máte všetky zajednanú sálu na hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
tiez prajem dobre rano baby :-) neviete mi niektora poradit ako sa zbavit "jačmeňa" na oku ci ako sa tomu nadava? boli to jak slak :-( s tym spankom som na tom podobne slintacik. a salu a hostinu uz mame zajednanu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska ja som niekde čítala že pomáha keď si robíš niekoľkokrát denne obklady tak že si tam prikladáš teplú suchú handričku, vreckovku alebo čo ... ja som to mala len raz ale také veliké .. som vtedy bola aj u lekara a on mi predpisal nejakú antibiotickú masť .... a kde to budete mať ak sa môžem spýtať ?
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat aj obrad vonku - 2v1 :-) kusok od Trnavy. Vy budete mat v kostole ci na urade? a dakujem za radu, vyskusam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jooj už som videla tvoj fotečky tak to budete mať krásn ;-) no my máme civilný sobáš a na ten máme zatiaľ zajednaný trenčiansky hrad a čo sa týka hostiny máme dilemu lebo tn je dosť predražený podľa mňa ...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej tak to budete mat pekne na hrade :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj také princeznovské :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence ;-) beruska ty už máš šaty doma?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj meddy :-) ano uz mam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj meddy :-) beruska a ty si si nechala šiť ??
Odpovedať
Profilova fotka
nie slintacik nedavala, kupila som od jednej holky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha ale som peknunké :-) :-) kočky ako tak pozerám veď vy máte tuším všetky svadbu predomnou :-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za pochovalu :-) ty budes mat odkial saty? dracica ma po tebe svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska sú krásne :-) budeš mať závoj? slintáčik ja už to mám za chvíľu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy ty nas vsetky predbehnes :-) nebudem mat zavoj ani celenku.. len nejake take kvietky vo vlasoch malicke (na stipcekoch alebo sponkach, podla toho co zozeniem) este som rozmyslala ze si kupim k tym satam bolerko, kedze su korzetove a ja mam tetovanie na lopatke... ale na to mi kamoska vravi, ze nech kaslem na to, ze to bude dobre vyzerat, ze nevesta a pritom trosku extravagancie =-) tak uvidim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej tak nie som úplne posledná ;-) ;-) hej hej meddy Ty už môžeš pomaly odrátavať ? no mňa čaká prvá skúška šiat až v októbri .. nie že by som nešla už dávno pred tým ale mali sme toľko starostí s prerábkou bytu štátnicami potom Peťkove preteky ... ale tak veď aj tak to ešte stíham v poho :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska ja rozmýšľam, že budem mať len čelenku. Kvietky by sa páčili aj mne, ale drahý hovorí, že by mi vo vlasoch splývali, tak neviem. Tetovanie mám aj ja, na rameni, ale zakrývať ho nebudem ;-) A podľa mňa by bolo pekné, ak ti to tetovanie bude vykúkať ;-) slintacik odrátavame :-D až teraz sme sa rozhýbali s prípravami, okrem šiat sme nemali nič. Ale tento týždeň sme už začali zajednávať, objednávať ;-) Ale my máme výhodu, že je svadba v januári, takže skoro všetko je voľné, vatšina svadieb je v lete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik ty máš doma pretekára? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano meddy to mas pravdu s tymi svadbami :-) ja ked som zistovania volne miesta tak uz bolo obsadene aj na november buduci rok :-D a to som si myslela, ze mam kopuuu casu :-) mne to najskor prislo take cudne s tym tetovanim ale asi to necham odokryte :) splyvali? myslis ako s farbou vlasou? hmmm... to ma nenapadlo.
Odpovedať
Profilova fotka
beruska veď uvidíš, rozhodneš sa. Ale veď každý vie, že máš tetovanie, alebo nie? A tá tetovačka patrí k tebe, tak prečo ju zakrývať ;-) A mám blond vlasy, tak je asi pravda, že by mi tie kvietky neboli ani poriadne vidieť :-|
Odpovedať
ahojte.. :-) ako vás tak čítam, mali by sme sa aj my trošku rozhýbať s tými prípravami.. zatiaľ máme len fotografa, ja mám vybraté šaty (budú sa dávať šiť niekedy v januári-februári), topánky sú doma, inak nič.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam blond vlasy.. teda melir.. tak si mi dala teraz chrobaka do hlavy :-( vedia vedia jasne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?