Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • simca ja myslím, že hej.... teda ak bude mať aj nevesta strieborné doplnky 😬 aby ste boli zladení 😉

• no však práve.. ja budem mať strieborné topánky aj bižu.. len neviem ako to zladiť s drahým, keďže on má tmavohnedý oblek so svetlejším prúžkom.. a do toho neviem či sa hodí nejaká do strieborna kravata.. tam by sa žiadalo skôr niečo béžové/ivory.. ale ja som také topky nezohnala.. hmmm

• Podla mna ano. Lepsie ako cierne. 😃
    Inak ja oblek nejako neriesim. Viem ze ich poziciavaju aj v salone kam pojdem na saty, tak asi hopom vsetko zobereme v jednom salone. Maju tam inak dost farieb / i biele, hnede, sive /, ale inak napriklad aj cisto len nohavice a koselu s vestou. ale asi bez saka sa to nehodi, ci? 😬

• Sponzor fóra
  • tak kwetinka keď chceš mať taký free style tak prečo nie le to len na vás ako si to spravite 😉

• Najhlavnejsie je zladit seba, teda strieborna pojde k bielym satam. To je hlavne podla mna. Nevesta samao sebe. 😵

• no do kostola/na úrad by už chlapi mali prežiť v komplet obleku, keďže je to naozaj slávnostná udalosť.. no potom kľudne nech sú iba v košeli.. môj drahý tiež určite bude bez saka, keďže svadba bude poslednú júlovú sobotu..

• Slintacik vesticka je free style? 😎 😛 😃

• meddy asi pojdem skusat 🙂 ale chcela som biele kvietky do vlasov 😞 tak neviem neviem. poradim sa aj s kadernickou. kamoska mala biele kvietky ale ona ma vlasy do cervena, rysava.. tak nejake 🙂

my tiez nebudeme mat odobierku, neni od koho 😉

• simca ja mám takú zvláštnu farbu šiat, ani béžová, ani hnedá. A chceli by sme tmovo hnedý oblek, ale to nie je isté, čo mu padne do oka. A doplnky budú strieborné 😉

kvetinka ja by som tiež volila aj sako 😉

• meddy, kravata bude aká??

• no kwetinka ja som si to predstavila napr. tak že vyhrnute rukavy na košeli a tak vies a to posobi uz tak uoľnenejšie nie???? mne by sa aj to páčilo hlavne pri malinkej svadbe - teda ak to nie je v kostele 🙂

• beruska ono asi závisí aj od toho, aké budú tie kvietky veľké. No pokiaľ neskúsiš, tak nebudeš vedieť. Daj potom vedieť, či si niečo našla 😉

• Meddy hej hej viem. Sak saty vraj robia cloveka. 😃 No co uz, ved aj tak sa obaja budeme citit nesvoji v ten den, tak jedna vec navyse nic nezmeni. 😃

• trdielko vy ste aki zlati parik aj s malou emkou 🙂 kraaasa 😉

• ak ho ukecám, tak vesta aj kravata strieborná 😉 ak bude oblek čierny, tak do béžova 🙂

kvetinka myslíš, že sa budete cítiť nesvoji? možno to bude naopak a užijete si to 😉

• Sponzor fóra
  • Meddy no isto...poznam milion dovodov ako inac pri sebe 😃 min. obaja tam budeme mat ludi co ich nexceme, obaja budeme v satach na ktore nie sme zvyknuti, obaja budeme v centre pozornosti, obaja neznasame ceremonie + kopec dalsich 😃

• jejda malaberuska dakujeme 🙂 vidim ze tu riesite obleky a zladenie sa noo ja budem mat biele saty alebo ivory uvidime co mi skor pojde k tomu si potom potom kupim balerinky a vyssie topanky a drahy bude mat bud cierny oblek alebo bezovy uvidime co mi ten bezovy pojde toto ja budem riesit niekedy v marci az v juni je svadba dovtedy casu dost na premyslanie takychto veci viem len ze bizu budem mat kompletne striebornu-k popolnockam uz mam 😉

• kvetinka a prečo tam budete mať ľudí, ktorých nechcete?

• simca oblek sa nám páči taký aký má trdielko v albume - ten tmavší 😉 a vesta s kravatou nie zlaté, ako to tam má, ale farby toho druhého obleku 🙂

• Meddy lebo nepoznam inaksi sposob ako sa vydavat bez nich.

• beruska poslala som ti IP 😉

• kvetinka aj to je odpoveď 😃

• meddy dik, vyzera to dobre 🙂 ale ja by som chcela len take mensia kvietky, nieco velkosti 2 centov 😃 asi vies co myslim ale len sem tam to dat do vlasov 🙂 nestiham vas ani citat 😞

• Meddy ved normalna. Ako si niekoho nepohnevat a zaroven ho nepozvat?? Neviem....

• beruska viem, čo myslíš.... ja som ti len chcela ukázať tú kombináciu biela - blond 😉

• viem viem dakujem 🙂

• meddy, asi sa vyprdnem na to ladenie 😃 ..obrúčky budú ladiť 😃

• inak k tym oblekom.. my stale nevieme, treba drahy povedal ze ked bude teplo ze by si dal len vestu - obrad bude vonku tak si myslim, ze by to nebolo nevhodne co myslite? ale akej farby netusim, asi cierny to sa lahko kombinuje 🙂

• kvetinka no ja by som nepozvala ľudí, ktorých nemusím. Svadba je náš deň a chcem ho prežiť s ľuďmi, ktorých mám rada. Ale to je môj názor 😉

simca no vidíš, ako si to vyriešila 😃 😃 😃

beruska čierny to vždy istí 😉

• kwetinka, ja na svadbe pravdepodobne ani môjho otca nebudem mať, lebo ho tam nechcem 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov