Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca ja myslím, že hej.... teda ak bude mať aj nevesta strieborné doplnky :-N aby ste boli zladení ;-)
Odpovedať
no však práve.. ja budem mať strieborné topánky aj bižu.. len neviem ako to zladiť s drahým, keďže on má tmavohnedý oblek so svetlejším prúžkom.. a do toho neviem či sa hodí nejaká do strieborna kravata.. tam by sa žiadalo skôr niečo béžové/ivory.. ale ja som také topky nezohnala.. hmmm
Odpovedať
Podla mna ano. Lepsie ako cierne. :-D Inak ja oblek nejako neriesim. Viem ze ich poziciavaju aj v salone kam pojdem na saty, tak asi hopom vsetko zobereme v jednom salone. Maju tam inak dost farieb / i biele, hnede, sive /, ale inak napriklad aj cisto len nohavice a koselu s vestou. ale asi bez saka sa to nehodi, ci? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak kwetinka keď chceš mať taký free style tak prečo nie le to len na vás ako si to spravite ;-)
Odpovedať
Najhlavnejsie je zladit seba, teda strieborna pojde k bielym satam. To je hlavne podla mna. Nevesta samao sebe. x-)
Odpovedať
no do kostola/na úrad by už chlapi mali prežiť v komplet obleku, keďže je to naozaj slávnostná udalosť.. no potom kľudne nech sú iba v košeli.. môj drahý tiež určite bude bez saka, keďže svadba bude poslednú júlovú sobotu..
Odpovedať
Slintacik vesticka je free style? 8-) :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy asi pojdem skusat :-) ale chcela som biele kvietky do vlasov :-( tak neviem neviem. poradim sa aj s kadernickou. kamoska mala biele kvietky ale ona ma vlasy do cervena, rysava.. tak nejake :-) my tiez nebudeme mat odobierku, neni od koho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca ja mám takú zvláštnu farbu šiat, ani béžová, ani hnedá. A chceli by sme tmovo hnedý oblek, ale to nie je isté, čo mu padne do oka. A doplnky budú strieborné ;-) kvetinka ja by som tiež volila aj sako ;-)
Odpovedať
meddy, kravata bude aká??
Odpovedať
Profilova fotka
no kwetinka ja som si to predstavila napr. tak že vyhrnute rukavy na košeli a tak vies a to posobi uz tak uoľnenejšie nie???? mne by sa aj to páčilo hlavne pri malinkej svadbe - teda ak to nie je v kostele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska ono asi závisí aj od toho, aké budú tie kvietky veľké. No pokiaľ neskúsiš, tak nebudeš vedieť. Daj potom vedieť, či si niečo našla ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Meddy hej hej viem. Sak saty vraj robia cloveka. :-D No co uz, ved aj tak sa obaja budeme citit nesvoji v ten den, tak jedna vec navyse nic nezmeni. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko vy ste aki zlati parik aj s malou emkou :-) kraaasa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak ho ukecám, tak vesta aj kravata strieborná ;-) ak bude oblek čierny, tak do béžova :-) kvetinka myslíš, že sa budete cítiť nesvoji? možno to bude naopak a užijete si to ;-)
Odpovedať
Meddy no isto...poznam milion dovodov ako inac pri sebe :-D min. obaja tam budeme mat ludi co ich nexceme, obaja budeme v satach na ktore nie sme zvyknuti, obaja budeme v centre pozornosti, obaja neznasame ceremonie + kopec dalsich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jejda malaberuska dakujeme :-) vidim ze tu riesite obleky a zladenie sa noo ja budem mat biele saty alebo ivory uvidime co mi skor pojde k tomu si potom potom kupim balerinky a vyssie topanky a drahy bude mat bud cierny oblek alebo bezovy uvidime co mi ten bezovy pojde toto ja budem riesit niekedy v marci az v juni je svadba dovtedy casu dost na premyslanie takychto veci viem len ze bizu budem mat kompletne striebornu-k popolnockam uz mam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka a prečo tam budete mať ľudí, ktorých nechcete?
Odpovedať
Profilova fotka
simca oblek sa nám páči taký aký má trdielko v albume - ten tmavší ;-) a vesta s kravatou nie zlaté, ako to tam má, ale farby toho druhého obleku :-)
Odpovedať
Meddy lebo nepoznam inaksi sposob ako sa vydavat bez nich.
Odpovedať
Profilova fotka
beruska poslala som ti IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka aj to je odpoveď :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy dik, vyzera to dobre :-) ale ja by som chcela len take mensia kvietky, nieco velkosti 2 centov :-D asi vies co myslim ale len sem tam to dat do vlasov :-) nestiham vas ani citat :-(
Odpovedať
Meddy ved normalna. Ako si niekoho nepohnevat a zaroven ho nepozvat?? Neviem....
Odpovedať
Profilova fotka
beruska viem, čo myslíš.... ja som ti len chcela ukázať tú kombináciu biela - blond ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
viem viem dakujem :-)
Odpovedať
meddy, asi sa vyprdnem na to ladenie :-D ..obrúčky budú ladiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak k tym oblekom.. my stale nevieme, treba drahy povedal ze ked bude teplo ze by si dal len vestu - obrad bude vonku tak si myslim, ze by to nebolo nevhodne co myslite? ale akej farby netusim, asi cierny to sa lahko kombinuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka no ja by som nepozvala ľudí, ktorých nemusím. Svadba je náš deň a chcem ho prežiť s ľuďmi, ktorých mám rada. Ale to je môj názor ;-) simca no vidíš, ako si to vyriešila :-D :-D :-D beruska čierny to vždy istí ;-)
Odpovedať
kwetinka, ja na svadbe pravdepodobne ani môjho otca nebudem mať, lebo ho tam nechcem :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?