Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca aj u nás to tak bude :-|
Odpovedať
smutné, ale čo už..
Odpovedať
Profilova fotka
kocky u nas asi moja mama nebude a draheho otec (ale ten uz bohuzial nezije) ale mamu nechcem pozvat asi, nechcem aby mi to tam pokazila, najkrajsi den v zivote :-(
Odpovedať
A mate niekoho tam, koho budete musiet zniest, ci len Wera je v tom so mnou? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
budem musiet zniest svokru :-D :-N ale nie, srandujem ;-)
Odpovedať
my tam budeme mať len tých, ktorých máme radi x-) aj kvôli tomu bude len mini svadba o cca 20 ľuďoch..
Odpovedať
.. teda nieže by sme mali radi len tých, ale povedali sme, že tam bude len najbližšia rodina bez strýkov, sesterníc atď..
Odpovedať
No ja budem mat este menej hosti..ale aj tak tam budu taki, no... :-S :-S
Odpovedať
Ale vzdy si poviem, ze aj horsie veci sa stavaju...i ked :-S na niekoho ak ste raz alergicky a rozculuje vas uz len jeho existencia, tak to je uplne v prd*li...
Odpovedať
Caute baby ;-) Tak vy ste tu toho od vcera vecera popisali :-D simca - aj moj drahy bude mat tmavohnedy oblek. A kravatu podla toho, ake budu saty, kedze tie este nemam. A strieborne doplnky podla mna kludne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať aasi 26 ľudí, takže tiež malá svadbička v kruhu najbližších ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka ahooooj :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
meddy - ahooj ;-) Inak pozeram, ze skoro kazda mate len malu svadbu. Dufam, ze tu nie som jedina, lebo my zase pravy opak :-D
Odpovedať
ahoj bambulka :-) mňa len trošku mýli ten svetlý pásik na obleku.. ale tak zas nemusíme byť ako zo žurnálu .. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka nám vačšia nevychádza kvôli financiám ;-)
Odpovedať
Bambula kdeze. Ale prave ted sa tu take zisli. 8-)
Odpovedať
Meddy nam taka nevychadza kvoli povaham. :-D :-D
Odpovedať
simca - treba draheho obliest celeho, vyskusat aj so striebornou kravatou a uvidis. ;-) Ja som uz uvazovala aj nad cyklamenovou kravatou k hnedemu obleku, moze to vyzerat super ;-) kedze aj kytica bude taka, ale asi by ma moj mily s tym poslal kade lahsie :-D meddy - tak to chapem. My tych penazi tiez nemame privela, ale nasi rodicia taku svadbu chcu spravit, tak co uz. Ved jedlo, alkohol a kolace zaplatia oni, tak hadam to nejak zvladneme ;-)
Odpovedať
kweti - tak som sa trafila do "inej partie" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka :-D :-D :-D bambulka to je super, ono to pomôže ;-) my si ju platíme komplet sami. A s tou kravatou to poznám, ako keby som počula toho môjho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka aspon si uzijes velkuuu svadbu a este aj trosku usetris :-) ja som odmalicka chcela velkuu svadbu ale dopadlo to tak, ze nemame ani tolko ludi koho by sme tam pozvali a financie.. pripajam sa k meddy tiez si platime vsetko sami :-S
Odpovedať
No niektori chlapi vobec nie su zvyknuti na kravaty, takze ani nezalezi na farbe, ale na tom, ze ju musit mat. :-D :-D Ako u nas
Odpovedať
meddy - :-D tak taki su ti nasi chlapi. Nie so vsetkym suhlasia. Ale aj tak ich lubime ;-) No aj ked nam nasi toto vsetko poplatia, neviem ci nas dvoch to aj tak nevyjde drahsie ten zvysok. Ale pocitame s tym.
Odpovedať
Profilova fotka
tak my budeme mat tiez cca 100 ludi, nebude tam nikto taky koho vyslovne neznasame alebo nemame radi. Vyzdoa bude tiez cyklamenova, priatel bude mat bud svetly oblek alebo cierny oblek a bielu vestu s fr.kravatou. a po polnoci bude mat cyklamenovu kravatu-uz bez vesty aby ladil k mojim satam a vyzdobe.
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka u nás to je práve o tých farbaách. ;-) Mne sa na mužoch páčia také veselé farby, cykla, ružová a pod ale môjho do toho neoblečiem a tie komentáre :-D :-D :-D Teraz som písala o oblečení ako takom beruska a budeš mať závoj?
Odpovedať
Profilova fotka
beruska už som si uvedomila, že si písala, že asi iba tie kvety :-N
Odpovedať
meddy - ale moj ma zas naopak prekvapil. Ja som vyzdobu chcela zlatu, ale drahemu sa to nepozdavalo, chcel nieco pestrejsie a tu cykla navrhol prave on :-) kacennka - no ak budem mat cykla saty, tak po polnoci bude mat drahy tiez taku kravatu. Ja som ale chcela k svadobnemu dat tu francuzsku kravatu cykla. Aj som ju nasla na nete. No ale nic z toho nebude. beruska - usetrim?? :-) Tak sice mozno sa nam nieco vrati v daroch, to je pravda....ale tesim sa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka súhlas ;-) kacennnka vitaj :-) a to dobrovolne, alebo si ho ukecala na tú kravatu?
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka my sme práve do krémovej výzdoby prskli zelenú, iná farba mi neprešla :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?