Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky lucim sa s vami, idem na pracovne stretko a potom sa vidime asi az v pondelok. tak vela nazapiste.
Odpovedať
Profilova fotka
beruska prajem nech to stretko dobre dopadne a pekny vikendik papaaa
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem simi, aj tebe, paa
Odpovedať
no som späť....juuj, ako mi dnes obedik dobre padol. Prve jedlo dnes.
Odpovedať
Bambu ja este dorabam, sice malickost, len neviem kedy drahy konci v robote, aby som vedela kedy co podavat, aby to bolo cerstve. :-D :-D ...A doobeda si nic nepapala? Vtedy je vraj najlepsie papat x-)
Odpovedať
juj kweti - tak ja som dlho spala dnes, neoplatilo sa mi papat ranajky, aj ked velmi dobre viem, ze je to dolezita cast jedla. A co take fajne varis?
Odpovedať
Nic moc, krutim si tam zeleninu, cestoviny. :-D :-D A dnes opat vyslo pocasie. Prechadzka padne dobre. 8-)
Odpovedať
JA cestovinky zboznujem na akykolvek sposob. No veru, krasne slniecko dnes vyslo...urcite ideme na jarmok dnes ;-)
Odpovedať
Mate jarmok?
Odpovedať
Simi, ked som si precitala tvoj prispevok, az mi mraz presiel po chrbte.. je to velmi luto...
Odpovedať
Profilova fotka
bero anoo, aj mne ked to povedal..a stale ked si spomeniem.. ale snazim sa na to nemysliet, verim, ze cas rany zahoji.. ;-) prave si pocitam ovulacne dni.. a pripadny termin porodu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este som sem nakukla a uz utekam.. inak jedna moja znama, im sa dietatko zabilo pri autonehode bohuzial.. potom sa snazili po nejakej dobe o dalsie a co "cert" nechcel, narodili sa im dvojicky :-) dobre nie? :-) tak sa majte pekne a pekny vikend vsetkym.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bambi, aj my budeme mat velku svadbu asi tak 100 hosti a z toho 2/3 moja strana ..A aj ja budem tancovat redovy v kroji. ;-) Chcela by som co najviac tradicii, akurat odobierka nebude, lebo ten moj ju nechce a uz aj tak nebyvame doma. A mozno aj vyzdoba bude nakoniec cyklamenova - neviem sa rozhodnut medzi cyklamen a cervenou.. A aj ked mi bude strasne luto sa vyzliect zo svad. siat aj tak budem mat popolnocne..
Odpovedať
kweti - ano, dnes zacal. Simi - len keby oni mohli nemysliet. Ale to nepojde. A aky termin porodu vychadza? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi no ved to, oni to budu mat hodnu chvilu tazke.. no vyskocila mi taka tabulka a je tam viac variacii, ale paci sa nam, ze keby som otehotnela medzi 2. a 7. decembrom, kedy by som mala mat podla vypoctov plodne dni, tak sa nam narodi medzi 30.augustom a 6. septembrom.. to by bolo fajn.. narodila by sa panna, ako Ondrik ;-) a mozno by mali spolu narodky ak by sme sa trafili do terminu 4.9 :-)
Odpovedať
bero - no takmer krajanka, takze aj u vas bude kroj. :-N Urcite nam bude luto vyzliest tie krasne saty, ale... mne sa redovy v kroji velmi rata ;-)
Odpovedať
simka uz xces? :-N
Odpovedať
bambi bude aj ten tvoj v kroji? Videla som svadbu, kde nevesta a zenich po redovom tancovali v kroji, velmi sa mi to pacilo a cimbalovka bude, tak teoreticky by sme mohli aj my, ale ten moj to kategoricky odmietol.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti no my uz chceme, len odsuvame to kvoli stahovaniu v maji, inak nam uz nic nebrani.. :-) ale ten termin co pisem by bol fajn, v maji by som este nemala velke brusko, tak by to nevadilo :-)
Odpovedať
jeeej - simi, super. Takze aj spolu s ocinkom narodeninky by oslavovalo babätko a este aj vyrocie vasej svadby ;-) bero - no to neviem. Drahy by sa do kroja kludne obliekol, sa ma pytal ci aj on si ma zhnata. Ale viem, ze redovy tancovat nebude. Budem len ja. Tak potom neviem, ci je vhodne, aby sa do kroja obliekal....hm???
Odpovedať
Profilova fotka
bambi ja som sa sekla, napisala som vyrocie svadby ako datum narodenia :-) Ondrik ma 1.9.narodky.. taaakze by sme oslavovali vsetko spolu :D to mas pravdu..na vyrocie svadby som aj zabudla (kde je smajlik, co sa hanbi?) :-N
Odpovedať
Aj ja xceeeeeeem :-D
Odpovedať
Nie redovy, ten tancuje len nevesta, oni mali tak, ze po redovom ju vzal prec uz obleceny v kroji a potom tancovali ludovku ako ten popolnocny tanec.. ;-)
Odpovedať
simi - no svadba este len nedavno skoncila a ty si uz ani nespomina :-D ]-(
Odpovedať
este som zabudla, ze oni tancuju obaja vo folklornom subore, takze im to fakt islo... my by sme museli trenovat ako blazni.. :-p
Odpovedať
bero - u nas obcas redovy tancuje aj zenich, ale toto moj drahy razne odmietol :-D Budem si to musiet vytancovat sama. A toto ano, ze ked si ma uz vezme prec, tak by mohol byt v kroji =-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero u nas sme obaja tancovali redovy, aj ked to nebolo v plane..mala som len ja, ale zenske chceli s ondrikom tancovat :-D tak urobili svadobcania okolo nas kruh, pochytali sa za ruky a my v strede tancovali..striedali sa chlapy somnou a aj zeny s ondrikom.. a bolo to tak super..takze sme nemali tradicny redovy, ale korunky sme vyzbierali ;-) a aj zeny aj chlapy dostavali slivku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi no ved, asi som sa s tymto datum este nestotoznila :-) poviem ti po 20tich rokoch, ci si spominam alebo nie ;-)
Odpovedať
A na ten redovy, tam su nejake specialne tanecne kroky?
Odpovedať
simi - no to sa ta opytam o 20 rokov, som zvedava, ked uz teraz si nespominas :-D :-D kweti - nieee...to sa tancuje klasika, jak na ludovky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?