Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Haha akurat vcera ma prekvapil svedok, vraj uz rozmysla nad darom...haha sa mi to zapacilo 😃 ja to tak neberiem - som jej povedala, ze to vooobec nemusi robit, ale uz planuje daco a som hrooooozne zvedava a ona nepovie 🤔 😃

• kweti - heh, ale co my?! Draheho naj kamarat, on je taky expert, povedal, ze uz ked sa mu naj kamarat zeni, tak nam kupi mladeho bycka 😃 😃 😃 😮 😮 😮 Vraj mame stajnu stavat. A on je toho schopny, pretoze uz nie take dary on pokupoval kamaratom....

• kweeti.. ale nie suuu, to len svadobcania vytvoria kruh okolo nevesty a potom sa z nou dokola striedaju - tancuju ludovky, alebo sa len tak pokrutia par sekund 😃 a potom "zaplatia", daju nejake peniazky do pripravenej nadoby a dostanu stamperlik.. ked vsetci dotancuju, pride zenich a nevestu si ukradne aj s peniazmi.. 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • bero u nas platili pred tancovanim..ked chcel somnou chlap tancovat tak musel si zaplatit 🙂 takze zaplatil, dostal slivku a mohol somnou tancovat .. ked sa vystriedali vsetci tak ma uniesli 😬 😬

• Bambu ze bycek 😃 😃 no mne by to zrejme trocha narusilo stereotyp 😃 ..Aha a vy budete potom v dome byvat? Ved tak by to moc nevadilo...ale dost to smrdi 😕

Beronsche no teda, aj ja xcem aby ma niekto ukradol 😃 😃

• simi a u vas zeny s nevestou netancuju? u nas vsetci...

• kweti - pane Boze, ved ja sa o taky dobytok starat neviem, ja som mestske dieta 😃 😃 😃

• bero tak to bolo povodne v plane, ale zvrhlo sa to tak, ze zeny si vypytali zenicha, ze chcu s nim tancovat 🙂

• Baby, kde ste vsetky zmizli??
    Ja mam otras den v robote... 😛 Napiste nieco, ze pridem na ine myslienky 🙂

Inak bambi - 😃 😃 😃 perfektny darcek!!! 😃 😃 😃 To by ste mali najsamlepsiu svadobnu historku.. 😃 😃

• beron.. aj ja mám hrozný deň.. doobeda tu sedím ako dement, že žiadni ľudia nechodia.. tak som sa dala na obed umývať okná a jasné, že od vtedy ako nasratých 😠 zákon schválnosti!!! a ešte do toho tovaru za pol predajne.. nemám si to ani kedy nahodiť, lebo vkuse ľudia chodia 😠 ach..
    no už je dobre, dostala som to zo seba 😬

• Beronsche - co ta rozveseli? 😎 Noo nic take nemam odvtedy. Ozaj inak sranda jak casto stretnem rodicov v tom istom nakupnom stredisku. Pred chvilou opat,len sme sa nevideli, iba nase auto na parkovisku. Je to take zvlastne. 😃 😬

• ahojte my sme mali dnes fajn den taky pohodovy drahy je doma pomaha mi poupratovat a tak na oslavu ... namontoval mi taky zavesny system do kuchyne na kuch.utierky,naberacky,maslovacka a podobne 😉 konecne mi odtiahol skrine naspat v chodbicke hurááá a boli sme na nakupe a zajtra tu urcite nebudem budem piect rozteky slane,suhajdy budem robit a samozrejme varit budem a vecer smotanovu tortu pre deti budem robit 🙂 a v den oslavy v nedelu uz len jednohubky spravim a bananovy koktail 😉 a samozrejme "nadekorujem" miestnost balonikmi,detskymi servitkami,obrusom a taaak 😉 dnes sme si boli po malej tortu kittynka je prekrasna,kamaratka mi ju upiekla sikovnica je to teda ... a sme kecali s drahym a zhodli sme sa ze predsa len si na vianoce kupime obrucky aj ked je to polroka pred svadbou a zda sa nam to dost ale nevadi nevieme co by sme si takeho mali kupit,ja parfumov mam dost a pod.hovadin nebudeme somariny vymyslat ... 🙂

• trdielko, odloz aj mne suhajdu 😉 nech oslava dobre vyde, uzi si to. 🙂 A maz dobreho chlapa, ze tak pomahal.

• simika, tak sup sup do toho, zacnite trenovat a v decembri na ostro 😉

baby, idem sa pobalit a mozno este pridem. ak ma moj nebude potrebovat teraz pred odchodom na par dni.............. 😬

• bero, mrzi ma, z\e si mala na prd den, co bolo?

• Sponzor fóra
  • lady ahooj ako sa mas? .. no vies co, akurat sme boli v kauflande a aj v lekarni kupit vitaminky magnezium a kupili sme aj kyselinu listovu tak sa vytesujem 😃 😃

• ahojte, je tu niektoooo?

simi aj ja uz mam listovku kupenu 😃 😃 aj ked teraz musime s babom pockat, sem tak si dam... vraj je dobra aj na plet ci co, tak testujem.. 😉

lady, prijemnu cestu!!! Uzi si to doma!!! Daj si za mna bryndzove halusky a sojovu tycinku!!
    A si zlata, ze sa pyas na robotu - dnes som toho mala dost vela, sef mi 3x vratil jednu blbost prepisat, uz mi isiel na nervy s tym, na skolenie musim ist aj s jednym kolegom, bude to v uplnom zapadakove a samy sme si museli letenky najst ... a plno prkotin... 😛

trdielko nech vam oslava vyjde!!!

• bero a co si spozorovala zatial? 🙂 pomaha troska? 🙂

• no pravdupovediac nie, ale nestracam nadej 😉 😃

• tak ja s pletou (klop,klop) nemam problemy...drzim palce, nech ti pomoze.. 😉 co budes robit cea vikend?

• och simi to bud rada, moja plet mi robi starosti odjakziva.. 😛 V podstate nemam plany na vikend, akurat zajtra musim na par hodin do roboty, asi vecer, tak z toho nie som nadsena..
    A ty? Nejake plany? Doklady vybavene?

• bero ja zatial ziadne velke problemy s pletou, len pocas a pred mrchou ale to asi kazda 😉 No ja sa tesim, ze zajtra sa vybubame bez budika, nemam ziadnu velku robotu.. rozmyslame nad jarmokom v Starej Lubovni, zariadime sa podla pocasia...len nejaky relax a tak..uvidime este..doklady mam konecne vybavene, teda uz len musim cakat kym mi pridu..dala som si urobit obcianku a vodicak, nevedela som sa dobre podpisat novym menom, tak som skusala na par krat, aj tak nic moc 😃 😃 pas si vybavim nabuduce, lebo som ho zabudla.. 🙂

• trdielko ty si jaka maminka 😉 posli postou par 😉
    lady uzi si volno 😛 a tu v SR nebudes online? 😃
    beronsche tiez mam troska problem, akoze nie silne, ale objavuju sa stale vyrazky, kryjem to zakryvacmi..ked som brala tabletky, tak som mala uplne cistu plet,takze v tomto je ANTIKA dobraaa..ja som ti pisala na zlepsenie nalady vtedy poobede, len jaksik asi nepomohlo, vsak? 😃 😃
    simika ahojky..

• simika mala si trenovat podpis jak ja trenujem ted 😃

• ahoj kwetinka, ale pomohlo, uz len to, ze si na mna myslela!!! 😉
    Prave som citala clanok o umelom oplodneni na najmama a autorka na celkom slusne vytocila..vobec s nou nesuhlasim!! Ze vraj je umel. oplodnenie nemoralne a dokonca neeticke... take zvasty mam fakt "rada".. 😐 😛

• bero 🤔 a preco citas clanky o umelom oplodneni? ci len tak si tam zabludila? nerozculuj sa, obcas ludska hlupost nema hranic.. 😉

kweeti sak som aj trenovala, ale aj to nejak neslo 😃

• beronsche a umele take, ze by to boli priatelove spermie alebo niekoho cudzieho?

• ahojte 🙂
    to tu nikto nie je? 🤔

• meddy, ja som tu.. 😬

• simca ahooooj 🙂 ostatné as eštei sladko spia 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov