Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • dojimavo dokonca......

• no ale pisem ako madar............. na 3 poobede mame sobaš

• lady ja chapem tvojej reci 😃 preco ti je smutno? 😞

• Sponzor fóra
  • za mojim 😬 s havinom sa staraju jeden o druheho 😬 co mas nove 🙂

• lady oooj ta to chapem, aj mne by bolo 😉 aj jemu je iste, aspon, ze si mu havinka nechala..a na ako dlho si domka?

• do stvrtka. v utorok idem do NZ za djom. inak pekne vlasky. tu fotku ti poslem, nezabudla som. 😬 😬

• lady no ved zato 😃 uz som myslela, ze si na mna zabudla 😠 aaa dakujem 😉
    do stvrtka? jeej ta si uzivaj rodinku, volnicko.. zachvilu som zase s drahym 😉

• ups... SI s drahym som chcela napisat 😃 😃 uz si ma nakazila 😃 asi som sa vzila do tvojej koze 😉

• Lady ja som bola,ale nebol ma nikto kuknut 🙂

• no teda. sama takto petka. fnuk 😞 😞

• idem kočky. idem za našimi, mamina mi rotmrazila tortu 🙂 🙂 zajtra sa ozvem 🙂

• ahojte dievčence 🙂 kde steeeeee? 🤔

• ja som tu 🙂

• simi 🙂 a ako si si užívala nedeľu?

• spala som do jednej, pretože sme prišli ráno o piatej.. boli sme trsať po dlhom čase 😃 čiže som z toho mierne vykoľajená 😃 a driemem celý deň..

• Sponzor fóra
  • simi no aspoň ste si to včera užili 😉

• 😉 😉 😉

• 🙂 🙂 🙂

• haha meddy smajliky si ideme posielat? 😎 😃

• kvetinka môžme, veď nám to ide 😃 😃 😃

• ako travis vecer? 🙂

• pozerám čsmt 😉 a popri tom sa nudím 😐 a ty ako?

• simika - atrakcie nic extra, v piatok bol Samo Tomecek, ale nanho som ani nebola a vcera MAtej Konrad (zo Superstar). Nejak som sa nanho netesila, ale prekvapil. 😉 Ratalo sa mi, ze spieval slovensky. A potom take ine kapely, nieco nase lubovianske....No to si pis, ze som cakala, ze zavolas, ale hlavne kvoli tomu, ze pridete. Nevadi...Mozno bude ina prilezitost. 😉
    ale baby - inak som v piatok videla nazivo Liviu (liviapeto) 🙂 Sme sa na seba len usmiali 😃

• napodobne..tiez pozeram a robim si nieco do skoly... 🙂
    cauko bambi...pockaj si ju stretla a ste si nic ani nepovedali? 😃 😮 aj so simikou si sa mala stretnut?

• bambulka ja som asi nejak mimo..... prečo ste sa len usmiali? 😬

• deniska tak to mi je luto, urcite coskoro dame ,,rande" 😉 ozaj a preco ste s liviou nepokecali? a ako vies, ze to bola ona? si ju videla na foto? 🙂

• meddy musime aj my zorganizovat nejake stretko zapadniarok 😛 😉 😉

• kvetinka ano, ano 😃 s werou sa stretnem, robí mi pierka 😉

• meddy aj ja xcem s tebou 😛 inak Weri ak citas, mozno len predsa prijmem tu ponuku..uz len preto aby sme sa videli 😛 😛

• no livika ma foto tu na MS, v tom nasom spolocnom nicku - v albume. TAkze preto viem. No nepokecali sme, stali sme tak "opodial" .... a Livika uz raz pisala, ze je hanbliva, ja trosku tiez, takze take nase prve stretko 😃 Je na tom nieco divne, ze ste z toho mimo??? 😃
    Simi - tak to dufam, ze coskoro.
    kweti - ano, tak ako pises 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov