Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • kvetinka 😃 😃 😃 kedy? kde? aj si dáme ružu do vlasov ako poznávacie znamenie? 😃

• haha jak z filmov 😃 😃 😃

• kvetinka nech to má šmrnc 😃 😉

• Sponzor fóra
  • inak dneska som sa tak zamyslela nad tymi topanockami...ja nemozem mat klasicke, nie ze sa mi take nepacia, ale ze nemozem byt vyssia nez som, lebo priatel je rovnako vysoky a asi by vyzeralo blbo keby som bola vyssia od neho o dost 😬

• kvetinka tak niečo nízke, alebo balerínky 😉

• hej hej jedine 😃 to len ma tak napadlo, ze dalsi dovod preco vycnievam...boze preco zrovna mne sa paci tak malo veci, tedy nie take tradicne 😃

• kvetinka vyčnievaš? prečo? aj mne sa páčia netradičné veci 🙂

• akoze v tom zmysle, ze vela veci mi robi problem vies 🙂 neznasam nakupy, skusanie si siat, vysoke podpatky,atd...to len par veci z tejto tematiky..vies ako to myslim? 🙂 ...niekedy mi to robi problem v zivote, lebo proste su to veci, ktore clovek musi robit a ja som do toho neniiiiiiii jednoducho a nepomozem si

• kvetinka chápem 😃 😃 😃

• tiez si podobny pripad? 😃

• čiastočne áno....len ja ak niečo chcem, alebo nie, vždy si poviem svoje. A žiadne predpisy alebo konvencie ma neprinútia, aby som išla proti sebe 😉 no neviem, či ma chápeš 😃

• presne..velmi dobre..vynikajuco 😃 😃

• kvetinka no vidíš, zhodneme sa 😃 😃 😉

• a kam ste všetky zmizli? 🤔

• myslim ze tu nikto nie je uz dlho meddy 🙂

• Sponzor fóra
  • hmmm, asi išli baby spať 😉
    a ty si sama doma?

• nie nie, vsetci su doma 🙂 a ty?

• no malá spí a priateľ je v práci 🙂

• jaaj meddy ty mas aj dcerenku? som nevedela 🙂

• dobrý večer babule 🙂 ako sa máme? 🙂

meddy - aj tvoj drahý je v práci? aj môj, kurnik, tak by som ho chcela pri sebe 😃

• vieročka ahooooj 🙂 no že si sa ukázala 😃

• no wera neviem ci ta potesim, som ti tu nechala spravicku 😃 😃 😛
    a moj spi...komu je lepsie? 😕 😃 ...mame sa dobre weri, dnik uz dosluhuje pomaly 🙂

• ahojte!! co este nespinkate?

• beronsche ahoj 🙂 a ty prečo nespíš? 😃

• meddy, že strašná som takto sa flákať mimo net 😃 😃 😃

kweetinka akú správičku?? nič som si nenašla 🤔 a vy nechodíte s drahým spolu spinkať? my vždy 😃

• wera no veď 😃 to si nezvykaj 😃 😃 a ako dnes bolo?

• meddy, lebo ja rada ponocujem a strasne nerada rano vstavam.. 😛 Ale u nas je o hod menej 😉

• beronsche kde je o hod menej? 😮 takže dnes budeme ponocovať spolu 😃 lebo sa mi vôbec, ale vôbec nechce spať 😃

• Weri kukni spravu moju o 21.33 😃 😃 no my nebyvame spolu 🙂
    beronsche ahojky..sak klasika, ze este sme tu,nie? 🙂

• meddy unavená som ako divá sviňa, ale spať ísť ešte nechcem 😃 😃 😃 ešte kecám na nete s naším fotografom, kukám videá nášho kameramana a samozrejme doháňam zanedbanú účasť na mojasvadba.sk 😃 😃 😃

beronsche ahoooj 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov