Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • v uk
    baby poradte mi, kupila som si rifle, dvoje s tym, ze jedny pojdem vratit. A jedny su mi trosicku privelke a druhe trosicku primale... ktore si mam nechat? 😎

• wera no musíš nám tvoju neúčasť vynahradiť 😃 😃

beronsche no ak by som to bola ja, nechala by som si tie menšie 😉 a potom by som si nadávala, že som si mala nechať vačšie 😃 😃 čo takto vrátiť oboje? 🤔

• bero - ja by som radšej asi tie trošičku primalé, zvyknú sa roztiahnuť 😃 alebo radšej tie väčšie ak by sa sprali 😃 nooo a teraz sa vyznaj z toho 😃

• Sponzor fóra
  • beronche asi skor tie vacsie ci? 😬
    wera fiiiha jaky mate dobry vztah ked s nim kecas 😃

• kweetinka, my sa poznáme už dlhšie cez net, teda si rozumieme 😃 kecám.. no skôr píšem 😃 😃

• no to som cela ja, nieco sa mi zapaci a kupujem aj bez toho, aby mi to sedelo - ved dobra cena, tak nekup.. 😃 😃 Mozno ich fakt vratim oboje...
    wera a to vy s palim taky kamosi ste? 😃 😃 😃 Uz ta niekedy fotil?

• bero nie až takí kamoši, sem tam si niečo napíšeme, pokecáme čo a ako 🙂 nie ešte ma nefotil, nebolo kedy 😃 😃 noooo ak si nie si istá ani jednými, tak ich radšej vráť oboje, aby si si potom nenadávala, že ti len tak ležia v skrini 😃

• Wera ja som kukala jeho tvorbu a moc sa mi paci 🙂

• jej kweetinka ma novu fotkuuu, kocka si na nej!!! 😉

• haha uz je prec, to som chcela ukazat meddy 😃 😃

• teda to bola rychlost...... 😃

• neboj, vsetko stihame 😃 😃

• aj toto pali fotil:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=3998286&vReferer=%2Fphotos%2Fmakcza
    to su najnovsie, co som od neho videla..

• beronsche aj ja som na to mala len pár sekúnd 😃 😃

• 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • aaaaaaaaa dufam ze sa nehnevate 😬 😃 😃

• bero ved ty ma mozes obdivovat na fb 😃 😃

• kvetinka prečo by sme sa mali 😉

• to mas pravdu.. 😉
    meddy ty nie si na knihe ksichtov (fb)??

• nie je...ma dost rozumu obist sa bez neho 😃 😃 😃

• beronsche nie som 😉
    kvetinka mi to zobrala z pusy 😃 😃 😃

• inak meddy velmi sa mi lubia tvoje saty...farbou i vzorom..take by sa mi hodili 😎

• kvetinka ďakujem 🙂 určite si aj ty zoženieš, nejaké, čo ťa očaria a hneď ti padnú do oka 😉

• tebe hned padli? 🙂

• kvetinka a po januári budú na predaj 😉 😃

• no veruze padli, vies ja som taky snorič maly 😃 😃 pokukala som uz webovky salonov v meste / lebo osobne som sa este nechystala ist /..takze nejake uz poznam co tam maju 😎

• haha no ani nevrav 😃 ale inak mam hroznu predstavu z toho skusania, alebo vobec vyberania vhodnych...vo vsetkom si pripadam ako velryba 😬

• kvetinka áno, hneď 😉 si trdlo, prečo ako veľryba?

• nemam modelkovske miery 😎

• to ani ja 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov