Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • simca aspoň nás na stretku bude viac 😉 a prečo tvoj priateľ nechce nosiť obrúčku? 😮

beruska šaty aj ja stále okukujem 😃

trdielko ja som objednala poháre cez net a aj s poštovným budú stáť do 15 euro 😉

• meddy, on má takú prácu, kde ju mať nemôže, čiže preto.. 😞

• ake stretko baby sa tu kona??

• Sponzor fóra
  • simca aha, tak to si nevyberieš 🙂

trdielko západniarky 😉 ešte nie je jasné kedy a 😉 kde

• lily, myslím, že je to ešte len v teoretickej rovine 😃

• ved aj ja som zapadniarka 😉 ked sa bude diat nieco konkretnejsie dajte mi vediet kedze obcas absolutne nestiham citat ked zapisete milion stranok 😉

• trdielko ty si z NZ?

• od NZ mam draheho a svokruša byva v Palarikove takze no problem prist byvame v Leviciach 😉

• v Leviciach mám známu, robí v Kauflande 😃 😃 a neboj, keď sa to dohodne, tak to tu budeme riešiť 😉

• aj ja som zo západu baby, na mňa nezabudnite 😃

• Ahojte kocky 🙂

Jej ako vam len zavidim tie pripravy... ja nemam ani chut nic pripravovat ked stale nemam termin.

ALE, mam uz SATY 😃 😃 😃 Tiez podla niektorych skoro, ale nezaujima ma to... Na to som sa tesila od malicka, tak som zacala skusat hned, ako sme sa rozhodli ze sa zoberieme a teraz uz visia v skrini. Skoda len ze sa do nich sama neviem zasnutrovat poriadne, inak by som ich asi ani dole zo seba nedala. 😬 Takze asi aj dobre ze sa neviem 😃

• ahoj bybi.. ja som ešte nevidela tvoje šaty.. aké ich máš??

• bybi ahoooj 🙂 🙂

juuuj a aké šatičky máš? - ukáž foto 🙂 teším sa moc s tebou, viem aké to je, ten pocit, že už máš svoje kráááásne svadobné šatičky, tiež ich už mám, ale u kamarátky doma, ak by som ich mala u nás doma, tak by ich určo objavil môj drahý (čo nechcem) a stále by som sa v nich promenádovala 😃 😃 😃

• simcab posli mi IP s mailovou adresou a poslem ti fotky... Ja tu fotky nechcem davat, nemam z toho dobry pocit 😐

• weri ja ich mam v skrini v takom vaku... A moj vie ze tam su, ale sam ich nechce vidiet... ak by chcel, uz davno by vedel ake chcem, lebo mam aj fotky v subore nasa svadba doma na pc 🙂 Ale vie ze subory saty chodit nemoze 😃

• Sponzor fóra
  • ja sa obávam, že keď budú šaty doma, tak ich uvidia všetci.. 😬 už teraz mám problém čokoľvek utajiť.. ja som strašne nedočkavá.. 😞 a okrem toho sa ešte musím naučiť chodiť v topánkach a šatách zároveň.. v salóne som mala problém byť len v šatách.. 😃

• Simcab no my byvame sami, este s nasou malou. Ta bola so mnou ked som si saty skusala a taka bola zlata, pozera na mna a mi hovori: mami ty si krasna princezna 😵 😵 😵

Ja topanky este nemam, ale chcem vysoke hoci normalne vysoke nenosim. Ale moj drahusik je o dost vyssi, tak nechcem byt pri nom taka mini. Ale mam aj balerinky na prezutie 🙂

Weri posli mi mailovu adresu do IP a poslem ti satky 🙂

• bybi, aj my bývame samí a som ten istý prípad ako ty, stále v teniskách, no na svadbu 12cm podpätky 😬 ale ja v nich nebudem dlho, keďže máme len také posedenie, nie klasickú svadbu..

• No ja chcem tiez 10cm podpatky, mozno trosku viac 🙂 Ale budem musiet poctivo trenovat, aby som celu noc zvladla 🙂

• bybi posli aj mne saticky som zvedava 🙂

• simcab tak preco sa bojis, ze ich niekto najde??? Ved nikto nemusi vediet ze tam su... Mne pride teraz mamina so sestrou v piatok, lebo Zarka ma v sobotu narodeniny a urcite im saty ukazem, ale inak ich velmi neukazujem 🙂

a presne, ja tiez stale v teniskach, do prace balerinky 🙂

• skôr ich ja ukážem ako by ich niekto našiel 😃 😬

• aha... a nechces aby ludia videli pred svadbou? No ja tiez velmi nie, tiez chcem aby mali ludia prekvapko 🙂

• veru nechcem, aby ich videli.. asi ich tiež budem musieť ku niekomu skryť..

• Ja dufam, ze aj inak budem vyzerat uz nachystana, ako takto na tej fotke bez make-upu, s neumytymi vlasmi 😬 😃

• určite budeš krásna princezná 😵 😉 ani sa nespoznáme na fotkách..

• no to dufam, lebo ja som velmi nefotogenicka 😃 a moj zase naopak 😬 😃

• zaneprázdnené ste žienky??

• caute vsetky 😉
    Bybi nelam si s tym hlavu, ja tiez nevyzeram na vsetkych fotkach dobre..ak by to bol tento tvoj pripad😃

• baby, citam o stretku spravne?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.