Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi ma tam nechcete............ :-( kto to organizuje?
Odpovedať
lady, zatiaľ sa o ňom len uvažuje..
Odpovedať
:-D no asi nechcu hehe..ani mna :-D :-D :-D ... Wera, takze tvoja ponuka uz neplati? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fnuk fnuk ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kweetinka ponuka pierkova?plati :-D ponuka stretkova?plati :-D Ladyyyyyy jasneeee ze chceme, ale vlastne neviem ani kde a kedy :-D
Odpovedať
wera no esteze tak. :-D :-D ...inak som uz chytala slzicky :-( :-D :-D :-D
Odpovedať
inak dneska som videla v BA auticko a malo SPZ meisto cisiel napis Vera...ja ze uz Weru uvidim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeej ale vidis kweetinka, keby tam bolo W tak by si ma tam mozno videla :-D :-D ale nieee, to si najprv musim kupit mojeho vysneneho cerveneho chrobacika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,ako si vybrat tie najkrajsie saty? Ono ich je tak vela krasnych. A ako dlho tipujete ze bude trvat sitie svadobnych siat? Som taka natesena ze mi pasuju saty ake som si vysnivala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
michala podla mna ked mas oblecene tie prave, tak vies ze su to oni. Ja som sa do mojich zalubila uz na fotke, len som sa bala ze mi take nesadnu. A ked som ich obliekla, vedela som ze to su moje saty. Skusala som potom este dalsie, ale uplne som mala pocit ze zbytocne :-) a moje saty trvali mesiac usit :-)
Odpovedať
ja som presne ten istý prípad ako bybi, len s tým rozdielom, že šiatky ešte nemám doma..
Odpovedať
Profilova fotka
A co ak som si neskusala presne tie saty ktore si chcem dat usit? A aj tak sa bojim ze by mi neusili stopercentne take ake som si aj skusala, co som videle vela fotiek siat bab ktore si davali sit saty tak vacsinou bol ten korzet taky makky a netvaroval tak krasne postavu, aj tylu bolo na tych satach malo a cez suknu bolomvidno kruhy, toho sa strasne bojim
Odpovedať
Článok sa načítava...
miška, fotky báb, ktoré si dávali šiť šaty v číne zas hovoria o tom, že vypadajú takmer ako originály na fotkách.. samozrejme, že nebudú 100%-ne rovnaké, ale myslím, že na tých 90% určite sú..
Odpovedať
Profilova fotka
Simi a prave tohosa boji ze mi ich usiju velke ako sa vacsina bab stazuje a ked ich donesu ku krajcirke tak ta tam najde kopu dalsich chyb ako je nerovna sukna a kopa dalsich dolezitych detailov
Odpovedať
no práve čo ja čítam, tak väčšinou krajčírky chvália šitie aj materiál šiat.. odkiaľ berieš info ty, miška?? a mimochodom ja schválne dám väčšie rozmery, aby sa to prípadne zmenšilo, alebo bolo akurát, ak sa aj ja zväčším :-. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Simi ja som tak rok a pol dozadu citavala tuto fora a odvtedy som si povedala ze cinu nikdy
Odpovedať
tak si teraz prečítaj čo baby píšu a hlavne si pozri fotky.. tie šaty sú fakt prekrásne!
Odpovedať
Profilova fotka
Simi nasla som si tuna krajcirku ku ktorej si mozem saty pocas sitia aj dojst vyskusat aby ich upravila presne na mna. Nedoverujem cinanom,odkedy robim v obchode so suvenirmi tak vidim ako chcu ojebavat ked mozu, tak mi je z toho az zle. A radsej budem komunikovat s tetuskou s ktorou si budem rozumiet ako potom vymahat peniaze ked budu saty skarede a naozaj nepodarene
Odpovedať
Profilova fotka
miska no ja nie som krajcirka, takze je pravda ze neviem povedat ci su site krivo alebo nie. Ale ja som s mojimi velmi spokojna, sedia mi krasne takze nemusim davat ani upravovat. Tak mozno som mala stastie, ale potom nie som jedina ktora ho mala ;-) ale chapem ze ak mas krajcirku ktorej veris, tak preco nie. Ja som ti riskla a nelutujem, ale pravdu povediac som sa tiez bala vysledku. No to je normalne...kym to nemam v rukach a nevidim vysledok, ze som nervozna ake budu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
brééé ranko dievcence ;-) nasla som jednu stranku ktoru mi poradila kamaratka kde maju jednoznacne zrejme najlacnejsiu cenu za gram zlata ;-) a obrucky su kvalitne a maju aj predajnu takze kto chce poslem IP so strankou sem nemozem dat :-)
Odpovedať
ach bybi.. ja sa nejdem vynadívať na tie tvoje šaty.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi aj ja chcem vidiet satky ;-)
Odpovedať
dievčatá.. a nemáte náhodou abstinenčné príznaky??? 8-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bybi prenadherne satky budes nadherna nevesta x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte, neviete ci tu bola dneska lady????
Odpovedať
dnes tu ešte nikto poriadne nebol, kwetinka.. teda okrem mňa a trdielka..
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka nas uz vari nemas rada my ti nestacime? :-D
Odpovedať
jasne ze mam rada :-D :-D len jej konkretne som potrebovala nieco povedat :-) ja som inak v skole, ale mam ted dieru v rozvrhu, tak som dosla za vami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co studujes kweetinka? inak ahojte vsetky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?