Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simcab, uz aj mas vybrane, kde si nechas usit saty?? a celkovo baby, ako budete riesit saty? ja mam 182 cm, tak neviem ci na seba dostanem pozicat alebo kupit uz hotove... :-|
Odpovedať
ja mam tiez 182 cm takze si saty zrejme tiez dam usit,teda je to najpravdepodobnejsie :-)
Odpovedať
No baby tak to som prekvapena ze je odo mna este niekto vyssi :-) Ja mam 178 cm a tiez sa bojim ze uz na seba nezohnam dost dlhe saty. A ako to budete riesit s topankami? Chcete normalne na vysokom podpatku alebo si date na svadbu iba balerinky?
Odpovedať
wera, šatičky pomaly vyberám, ale zatiaľ len tak, že čo by sa mi asi páčilo. skúšať pôjdem až koncom roka a potom si vyberiem presný strih a dám si ho ušiť. jedna zlatá babuľa mi dala kontakt na salón kde šijú šaty za max.250€, tak som natešená :-) čo sa výšky týka, tak ja mám opačný problém, mám len 159cm, a ani na nás-škriatkov väčšinou nie sú šaty :-D lebo oni si myslia asi, že všetky nevesty vyrastú na 170cm :-D no keďže si ich chcem dať ušiť, tak by to malo byť v pohode, prispôsobí sa to :-)
Odpovedať
Hainy co s topankami?? ja budem rada ked budu nejake :-N :-N totiz co som uz bola v par obchodoch len tak na obhliadku a skusala si topanky aj s mensim, aj s vacsim opatkom,aj biele aj farebne, ktore by sa mi pacili, tak vsetky boli cislo 40 ale ja potrebujem 41 a take proste asi u vyrobcov neexistuje 8-( 8-( 8-( 8-( keby ano, uz mam asi 5 parov topanok :-D :-D :-D
Odpovedať
rora Ved 41 to je normalna velkost. Ako to ze ich nemaju v obchodoch? :-. Ja nosim 40 topanky a vsade maju aj 41 .. teda aspon sa mi tak zda. No ale ked tak hovoris tak potom ty budes mat problem aj s topankami co ti vobec nezavidim..
Odpovedať
maju aj 41. ale to su topanky ktore nie su vobec pekne ]-( napr u nas v deichmane co teraz maju novu kolekciu topanok tak by som si z nich hned vybrala, ale maju len po cislo 40 :-( ale tak nebojim sa toho ze nezozeniem topanky, len toho, ze nezozeniem take moje co by som o nich mohla povedat ze su tie "prave" a presne sa hodia k satam |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja rozmyslam nad balerinkami, predsa len je to pohodlnejsie a v podstate ani nemozem spekulovat o vyssich opatkoch, to by som prerastla zenicha :-D mozno tak max. 4-5 cm opatok. a s tymi 41 ma rora celkom pravdu, ja sice obujem aj 40 no niekedy by mi bodlo o pol cisla vacsie a ked nieje tak aj 41, no ale to mavaju fakt iba zopar modelov, skor nie ako ano...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som teraz robila 3 mesiace v jednom obchodiku v auparku a topanky s cislom 41 sa tam objednavali len v par kusoch a strasne rychlo sa vypredali. Ale boli modely ktore sa objednavali viac vo velkych cislach a minimum malych cisiel. Zalezalo od strihu
Odpovedať
ja tiez obujem aj 40, ale to by som mala veru velmi strpnuty usmev aku by som v nich mala nohu narvanu cely den :-N :-N a s tym cislom 41 to tak mam aj s teniskami. ked som bola v jednom sportovom obchode tak mi tam povedali ze take cislo objednaju iba pre par kusov tenisiek a tie su potom hned fuc. ale hlavne ze maju plny sklad cisla 37!!! a sa tomu cuduju 8-( 8-( 8-( co je to dnes take neobvykle ked ma zena vacsie cislo obuvy??? strasne ma to vytaca. a pritom som na tom neni este tak zle. su vyssie baby co maju aj vacsie cislo a to si teda neviem kde topanky zhanaju....
Odpovedať
no dievčatá, nejako sa to tu na fóre začína skupinkovať po mesiacoch.. :-S v tejto téme zostane vôbec niekto??? :-(
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
monvitka, zostávaš verná roku, či sa už preraďuješ k mesiacu? :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
tak aj ja tu ostanem verna lebo v juni nik nechce mat svadbu :)
Odpovedať
ja možno budem chcieť, máj nie je podmienka :-D tak či tak nič nie je ešte rezervované :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko: my budeme mat v juni :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
mne sa každý dátum páči od apríla do septembra :-D
Odpovedať
babule.. už som to dala aj do albumu, že ma lákajú k šatkám farebné topánky.. neuvažujete niektorá o niečom takom??? alebo zostávate verné bielym?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
tak to teda je.. a za poháre! ja som ich teda zatrhla.. chystám sa kúpiť nejakú peknú sadu 6 pohárov, dva pre nás ozdobím a zvyšné 4 budú pre rodičov počas svadby a potom ich budeme normálne využívať v domácnosti..
Odpovedať
ja len sem tam nakuknem do temy august 2011, ale tak myslim ze mi staci sa zapajat do tejto temy, ved ono je vpodstate jedno ze kedy, skorej by sa mi hodilo skupinkovanie podla miesta :-N hmm farebne topanky su urcite perfektny napad ;-) len ja kvoli farebnym satam budem mat zrejme asi biele topanky, no este neviem, uvidim co zozeniem ;-) a neviem ci vobec sa mi splni zelanie mat farebne saty kedze vidim na frajerovi ze by ma najradsej navliekol do poriadnych princeznovskych tortovych siat ktorych sa ja ale desim :-N :-N :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja som si pohare kupila este davno predtym nez sme zacali svadbu planovat :-D nejako som im neodolala a vysli ma necelych 15 eur. som teraz chcela objednat este jedny, ale uz ich vobec nemaju 8-( neviem co sa stalo. ale co som tu niekde citala, tak niektore baby si s poharmi hlavu nelamu, kupia si klasicke na sampanske v tescu a len si ich ozdobia ;-) a celkom je to dobry napad, nez vyvalit za predrazene svadobne pohare 70-80 eur ]-(
Odpovedať
rora, tak ti poviem.. no kedy už len budeme mať možnosť byť za princezné??? :-D však je to (pevne dúfam) len raz v živote :-D síce keď ani ja nechcem mať tortu na sebe, ale musia byť svadobné - pre mňa biele, max. ivory x-)
Odpovedať
no mna taka farba vobec nelaka :-N je to asi to jedine co mi na svadbach vadi - biele nevesty :-D :-D :-D :-D je to divne, ja viem.
Odpovedať
pre mňa je zase tá biela výnimočná, lebo na inú príležitosť by som si biele šaty neobliekla..
Odpovedať
no ved hej ;-) a co ja viem, mozno ze o polroka,alebo cim budem mat blizsie k svadbe budem do bielych siat zblaznena :-D :-D len ci uz nebude neskoro :-D
Odpovedať
ahojte :D aj my plánujeme s priateľom svadbu na 11.6.2011 v Nitre. Je tu niekto kto by mi poradil ako to je keď budúci ženích nemá krst, prijímanie ani birmovku ? Chceli by sme mať svadbu v kostole ale bez toho aby musel byť pokrstený existuje niečo také čím by sa to dalo obísť?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?