Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • bambulka držím palce 😉

livi 😃 aj mne to bolo takto podobne naznačené 😃

• zienky chcem sa opitat musim mat nieco pozicane a stare na svadbe? lebo sak nevesta by mala mat nieco nove ,stare a nieco pozicane ako to vy vyriesite? zatial to vsetko vychadza na novotu hm... 😐

• liviaa peto nie cez ebay, od zima ale dohodli sme sa emailami 🙂

bambi dufam ze sa neurazis, ale mne sa take styl na svadbu moc nepaci 😬 Ale moj nazor nic neznamena, tebe a tvojmu drahemu sa musis pacit 😵

• Sponzor fóra
  • podla mna je to iba americky zvyk a je len na tebe ci sa ho budes drzat. ja osobne take americke somariny nemusim, ale myslim, ze to je kazdeho osobna vec. takisto podvazok je podla mna ciry nezmysel

• caute baby, konecne doma..zelam krasny vecer vsetkym 🙂

• ahoj kwetinka, aky si mala den v skole?

Ozaj, zabudla som sa pochvalit, ze som si dnes kupila svadobne topanky 😵

• bambi ukazovala som saty drahemu a jemu sa pacili 🙂

• bybi aj ja mam oddnes topanocky 😵 😵 😵

• ahojte babulky!
    uff dnes som nevedela, kde mi hlava stoji.... chvalabohu, ze je vecer...

bambi, prepac, ale mne sa tie saty strasne nepacia.. Mne sa paci, ked nevesta vyzera nezne a nie vyzivavo.. lacno... Keby to nebolo priesvitne, tak poviem, ze su super... Ale to je len moj nazor a samozrejme je to na tebe 😉

salma a nebudes mat pozicane saty alebo zavoj? "stare" mozu byt nohavicky.. 😉 Ja hlavne budem mat nieco naopak, aby mi neprislo "z oci" - tak sa u nas hovori.. 😃

zuzik, dufam, ze malickej je lepsie...

• bybi, kweeti - super, ze mate topanocky!!!! Ja mam s topankami vzdy problem, tak aj trosicku zavidim... 😉

• bybi uslo to,len dlhyyyy a namahavy...a co povedal? tesil sa? 😵

bero vitaj... 🙂

• kweeti, vdaka 🙂

• kwetinka kto co povedal? 😬

bero aj ja sa tesim, lebo ja mam tiez problem s topankami... A stale len 20 libier, hoci to nie su klasicke svadobne, ale biele a velmi vysoke klasicke topanocky, ale ja som take chcela, ze potom sa etse daju ponosit aj k rifliam... Aj ked teda neviem, lebo ja som neni opatkova 😬

• bybi tvoj sympaticky priatel predsa..na saty 😬 😬

baby aj ja som problemova na topanky 😃

• kwetinka a super ze mas topanocky, ake si si kupila?

• Sponzor fóra
  • bybi daj do albumu, ze pozrieme.. 😉
    Aj ja uz musim nieco kupit, mam pocit, ze sa nehybem.. 😉
    Ale v sobotu idem do jedneho salonu saty pozerat, tak sa tesim..... 🙂

• bybi balerinky, no co ine pre mna? zajtra dam foto ak si zvedava 😛

inak tesim sa...som sa popytala na tu vyzdobu co poziciavaju a mali tam pisane pocet osob...tak som zistila, ze urobia podla mojho poctu, takze aj moj maly pocet hosti...hocijaku farbu, komplet na stolicky, stol, vratane obruskov, svietnikov, proste komplet a 60 eur...to sa mi lubi 😎 😎 😎 nemusim sama zhanat a kombinovat 😎 😎

• kwetinka moje nevidel, to si musi pockat az do svadby a ukazovala som mu tie co dala bambulka link a povedal ze v pohode, ze pekne 🙂

bero pozriem ci ich maju na barrats stranke a dam link. Ale mali ich z 35 na 20, tak som velmi nerozmyslala 🙂

• pozriem zajtra, lebo som na mobile a to by som ani nevedela hodit link, ak sa to vobec da 😬

• kwetinka tak to je super ze ti spravia vyzdobu 🙂 a aj ja uz mam aj balerinky, nemyslim ze vo vysokych dlho vydrzim 😬 hod foto nech sa pozriem 🙂

• uz som jak lulu, ze zapisem sama celu stranu 😃 ale idem uz do postele, tak prajem dobru noc 😉

• bybi jaaaaaaaaj..ja ze tvoje 😬 jasne dam potom...hej na tu vyzdobu sa tesim,lebo vies moze niekto povedat ze robia len ten a ten pocet hosti/stolov a ja ich mam malinko vies...a cena v poho...ma tesi ze nemusim sama zhanat po bazaroch,netoch a takto vsetko budem mat...su tam kde robi svokra 😛 tak sa orientujem...

a tvoje topanocky das tiez potom? 😠

• jeej baby, vy uz mate topanocky? Zavidim 😉
    bero, uvidim rano ci sa jej polepsilo. A sestricku budu rano rezat, teda ak jej cysta do rana nepraskne.

• zuzik a sestra ma na maternici cystu ci myom? Drzim jej palce, nech to dobre dopadne!

• bero, asi cystu, ktora sa jej plni krvou a tlaci jej na vajecnik. Rano mala 5 cm, poobede ked ju prijimali uz 7 cm. A to sme sadejali, ze je mozno uz tehulka.

• zuzik som mimo, co sa to stalo u vas? 😐

• sestricka mala od stvrtka bolesti, nakoniec je z toho cysta a zajtra operacia a to si tam bola polezat pred 2 mesiacmi kvoli konizacii.
    Kvietok, dobra cena za vyzdobu.

• akoze tvoja sestra? 😐 budem teda na nu mysliet zajtraaaa...odkaz

• ahojte dievčence 🙂
    Ja zvyk niečo nové, staré, požičané a modré dodržím. A nerozmýšam, odkiaľ to sem prišlo. Všetko má nejakú tradíciu a odniekiaľ to pochádza. Voľakedy nemávali nevesty biele šaty, začali sa používať až po svadbe kráľovnej Viktórie. A aj svad. kytica nebývala vždy z kvetov, používali sa kytice z rôznych byliniek a obilia ( mala odohnať zlých duchov ) , až neskôr sa začali používať kytice z kvetov. To nie som taká múdra, našla som to na nete 😉 😃
    Takže je na každej neveste, ktorá tradícia je jej blízka 😉

zuzik čo sestra? operovali ju?

• dobré ránko dievčatá 🙂 ja už zarezávam v práci, trochu tu mrznem, ale nechce sa mi zdvihnúť a ísť zapnúť kúrenie 😦 nejaká som lenivá.. zle sa mi vstáva keď nesvieti slniečko 😐
    baby, ktoré chodíte sem kecať cez mobil, mám otázku.. vždy sa vám podarí sem prihlásiť?? mne sa to ešte nepodarilo 😞 proste normálne zadám môj nick a heslo, začne načítavať a vždy mi to vyhodí.. 😞 nerozumiem tomu, pretože na stránke môžem byť normálne, kukám albumy, čítam debaty.. hmm
    bybi, tie topánočky nám ukáž čo najskôr!!! 😉 ja som maniak topánkový.. ale len v tom zmysle, že svadobné som chcela mať najkrajšie na svete, všade som ich hľadala, myslím, že aj som krásne kúpila.. ale bežne chodím len v teniskách.. 😃
    meddy, ja taktiež asi dodržím aspoň túto tradíciu, keďže žiadna iná sa konať nebude.. len či mi niekto niečo požičia 😬 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov