Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka držím palce ;-) livi :-D aj mne to bolo takto podobne naznačené :-D
Odpovedať
zienky chcem sa opitat musim mat nieco pozicane a stare na svadbe? lebo sak nevesta by mala mat nieco nove ,stare a nieco pozicane ako to vy vyriesite? zatial to vsetko vychadza na novotu hm... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
liviaa peto nie cez ebay, od zima ale dohodli sme sa emailami :-) bambi dufam ze sa neurazis, ale mne sa take styl na svadbu moc nepaci :-N Ale moj nazor nic neznamena, tebe a tvojmu drahemu sa musis pacit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna je to iba americky zvyk a je len na tebe ci sa ho budes drzat. ja osobne take americke somariny nemusim, ale myslim, ze to je kazdeho osobna vec. takisto podvazok je podla mna ciry nezmysel
Odpovedať
caute baby, konecne doma..zelam krasny vecer vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kwetinka, aky si mala den v skole? Ozaj, zabudla som sa pochvalit, ze som si dnes kupila svadobne topanky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi ukazovala som saty drahemu a jemu sa pacili :-)
Odpovedať
bybi aj ja mam oddnes topanocky x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte babulky! uff dnes som nevedela, kde mi hlava stoji.... chvalabohu, ze je vecer... bambi, prepac, ale mne sa tie saty strasne nepacia.. Mne sa paci, ked nevesta vyzera nezne a nie vyzivavo.. lacno... Keby to nebolo priesvitne, tak poviem, ze su super... Ale to je len moj nazor a samozrejme je to na tebe ;-) salma a nebudes mat pozicane saty alebo zavoj? "stare" mozu byt nohavicky.. ;-) Ja hlavne budem mat nieco naopak, aby mi neprislo "z oci" - tak sa u nas hovori.. :-D zuzik, dufam, ze malickej je lepsie...
Odpovedať
bybi, kweeti - super, ze mate topanocky!!!! Ja mam s topankami vzdy problem, tak aj trosicku zavidim... ;-)
Odpovedať
bybi uslo to,len dlhyyyy a namahavy...a co povedal? tesil sa? x-) bero vitaj... :-)
Odpovedať
kweeti, vdaka :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kwetinka kto co povedal? :-N bero aj ja sa tesim, lebo ja mam tiez problem s topankami... A stale len 20 libier, hoci to nie su klasicke svadobne, ale biele a velmi vysoke klasicke topanocky, ale ja som take chcela, ze potom sa etse daju ponosit aj k rifliam... Aj ked teda neviem, lebo ja som neni opatkova :-N
Odpovedať
bybi tvoj sympaticky priatel predsa..na saty :-N :-N baby aj ja som problemova na topanky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka a super ze mas topanocky, ake si si kupila?
Odpovedať
bybi daj do albumu, ze pozrieme.. ;-) Aj ja uz musim nieco kupit, mam pocit, ze sa nehybem.. ;-) Ale v sobotu idem do jedneho salonu saty pozerat, tak sa tesim..... :-)
Odpovedať
bybi balerinky, no co ine pre mna? zajtra dam foto ak si zvedava :-p inak tesim sa...som sa popytala na tu vyzdobu co poziciavaju a mali tam pisane pocet osob...tak som zistila, ze urobia podla mojho poctu, takze aj moj maly pocet hosti...hocijaku farbu, komplet na stolicky, stol, vratane obruskov, svietnikov, proste komplet a 60 eur...to sa mi lubi 8-) 8-) 8-) nemusim sama zhanat a kombinovat 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka moje nevidel, to si musi pockat az do svadby a ukazovala som mu tie co dala bambulka link a povedal ze v pohode, ze pekne :-) bero pozriem ci ich maju na barrats stranke a dam link. Ale mali ich z 35 na 20, tak som velmi nerozmyslala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozriem zajtra, lebo som na mobile a to by som ani nevedela hodit link, ak sa to vobec da :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka tak to je super ze ti spravia vyzdobu :-) a aj ja uz mam aj balerinky, nemyslim ze vo vysokych dlho vydrzim :-N hod foto nech sa pozriem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som jak lulu, ze zapisem sama celu stranu :-D ale idem uz do postele, tak prajem dobru noc ;-)
Odpovedať
bybi jaaaaaaaaj..ja ze tvoje :-N jasne dam potom...hej na tu vyzdobu sa tesim,lebo vies moze niekto povedat ze robia len ten a ten pocet hosti/stolov a ja ich mam malinko vies...a cena v poho...ma tesi ze nemusim sama zhanat po bazaroch,netoch a takto vsetko budem mat...su tam kde robi svokra :-p tak sa orientujem... a tvoje topanocky das tiez potom? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeej baby, vy uz mate topanocky? Zavidim ;-) bero, uvidim rano ci sa jej polepsilo. A sestricku budu rano rezat, teda ak jej cysta do rana nepraskne.
Odpovedať
zuzik a sestra ma na maternici cystu ci myom? Drzim jej palce, nech to dobre dopadne!
Odpovedať
Profilova fotka
bero, asi cystu, ktora sa jej plni krvou a tlaci jej na vajecnik. Rano mala 5 cm, poobede ked ju prijimali uz 7 cm. A to sme sadejali, ze je mozno uz tehulka.
Odpovedať
zuzik som mimo, co sa to stalo u vas? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sestricka mala od stvrtka bolesti, nakoniec je z toho cysta a zajtra operacia a to si tam bola polezat pred 2 mesiacmi kvoli konizacii. Kvietok, dobra cena za vyzdobu.
Odpovedať
akoze tvoja sestra? :-| budem teda na nu mysliet zajtraaaa...odkaz
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence :-) Ja zvyk niečo nové, staré, požičané a modré dodržím. A nerozmýšam, odkiaľ to sem prišlo. Všetko má nejakú tradíciu a odniekiaľ to pochádza. Voľakedy nemávali nevesty biele šaty, začali sa používať až po svadbe kráľovnej Viktórie. A aj svad. kytica nebývala vždy z kvetov, používali sa kytice z rôznych byliniek a obilia ( mala odohnať zlých duchov ) , až neskôr sa začali používať kytice z kvetov. To nie som taká múdra, našla som to na nete ;-) :-D Takže je na každej neveste, ktorá tradícia je jej blízka ;-) zuzik čo sestra? operovali ju?
Odpovedať
dobré ránko dievčatá :-) ja už zarezávam v práci, trochu tu mrznem, ale nechce sa mi zdvihnúť a ísť zapnúť kúrenie 8-( nejaká som lenivá.. zle sa mi vstáva keď nesvieti slniečko :-| baby, ktoré chodíte sem kecať cez mobil, mám otázku.. vždy sa vám podarí sem prihlásiť?? mne sa to ešte nepodarilo :-( proste normálne zadám môj nick a heslo, začne načítavať a vždy mi to vyhodí.. :-( nerozumiem tomu, pretože na stránke môžem byť normálne, kukám albumy, čítam debaty.. hmm bybi, tie topánočky nám ukáž čo najskôr!!! ;-) ja som maniak topánkový.. ale len v tom zmysle, že svadobné som chcela mať najkrajšie na svete, všade som ich hľadala, myslím, že aj som krásne kúpila.. ale bežne chodím len v teniskách.. :-D meddy, ja taktiež asi dodržím aspoň túto tradíciu, keďže žiadna iná sa konať nebude.. len či mi niekto niečo požičia :-N :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?