Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
bybi si poklaaaaaaaad dakujem moc :-p :-p :-p
Odpovedať
ale ja som nad tym praveze rozmyslala...ze tie co maju svadbu predo mnou, ak xcu veci dat ´´bazarovo´´, tak je fajn, lebo aspon budu mat peniazky a ja dobru vec ;-) ;-)
Odpovedať
mohli by sme si tak pomôcť.. ale komu už ja pomôžem keď mám svadbu medzi poslednými.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - veľmi rada ti tie pierka spravím :-) mrkni si ale v mojom albume, či sa ti páčia také, aké som spravila na našu svadbu :-) a chceš aj veľké? :-) meddy - ozaj k pierkam, bola som v tej galantérke, nemali takú peknú zelenú tam, tak dnes idem do BA a aj tam sa kuknem, dúfam že tam nájdem takú peknú zelenúúúú :-) :-)
Odpovedať
vierka, krásne robíš tie pierka x-) no a aký biznis si rozbehneš ;-) len bacha, aby ťa nevymazali, že si firma :-D
Odpovedať
simcab...sak mozes dopredu poziciat,ze by me to mali skor ako ty na vlastnej :-D :-D :-D :-p wera ahojky...chybala si mi :-p :-N
Odpovedať
.. alebo prehodiť svadbu na január... :-D
Odpovedať
nieeee..jednu lulu sme tu uz mali :-D :-D :-D
Odpovedať
baby spravim si na FB asi moj album a otvorim ho len pre vas...viete niektori v okoli su neprajni, niektori o tom nevedia, takze to bude len pre vas...nahodim donho nejake veci co mam alebo nad cim uvazujem :-p :-p ..hm viete lebo kedysi som na net zavesovala rozne pocity, saty, linky a potom jedna znama mi povedala ze sa tesim jak keby to bolo zajtra, ved za rok sa toho moze stat cokolvek...pripadalo mi to ako keby zavidela a nepriala mi, teda priala rozchod alebo co...tak preto nexcem vsetkym ukazovat co mam alebo co planujem :-S ;-) ;-)okrem vas
Odpovedať
kveti a to sa dá na fb spraviť taký album?? =-)
Odpovedať
hej ved tam je sukromie a das si napriklad, ze komu zakazes ho vidiet...tak dam vsetkych okrem neviest x-) ja som proste tip, ktory nerad planuje dopredu, ze o tom vsetci budu vediet..najma ked su napr. neprajni..tak to budu vediet len ti co maju 8-) a ostatni tesne pred :-p :-p
Odpovedať
o nás tiež kamaráti zatiaľ nevedia, že sa niečo chystá.. a nevedela som, že sa to tam dá takto filtrovať.. myslela som, že sa dá len pre priateľov, alebo aj pre priateľov tých mojich priateľov..
Odpovedať
Článok sa načítava...
no veru..je to proste ´´vychcané´´ :-D :-D tato siet
Odpovedať
ahojte, kedže zajtra bude týždne od zásnub:), tiež plánujeme svadbu na bud. rok, niekedy do septembra to chceme mať určite za sebou. Zatial riešime dátum a hlavne miesto, podla toho sa bude odvýjať aj presný dátum. Som z Topoľčian, tak viete mi baby poradiť nejaké dobré miesto na svadbu - tka do 50 ľudí, najlepšie ak s tým máte skusenosti, teda niekto z vašej rodine alebo tak? samozrejme cena nejaká normálna, nič luxusné a prehnané. Bola by som vám veľmi vdačná.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :)) simcab - aky mas mobil?? ja kym som mala mobil bez operacneho systemtu, tak mi to tiez tak blblo...nikam sa nepripojil, len som si mohla citat a minula som na to penazi, ze az... teraz mam htc s androidom, pripojim sa vsade a hned...a este sa mi nestalo, ze by som presvihla objem dat, ktore mam v pausali, a tom som na ms cez mobil skoro stale.... weri kedy tie pierka stihas??:))))
Odpovedať
ahojky zuzanockato :-) petka ahoj...ako psiky? 8-)
Odpovedať
ahoj peti :-) ja mám nokiu 5230, má OS symbian.. ako nie je problém stránku načítať, aj sa dostanem do všetkých albumov alebo do fóra, ale nechce ma prihlásiť do môjho "konta".. inak problém žiadny, na fb sa mi prihlásiť dá normálne..
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, tak neviem aky tam bude zadrhel....ak mas os, tak by to nemalo blbnut...skus ho zobrat do servisu kweetinka havinkovia su dnes jak certi ]-( 2 z 3 uz bitku dostali....tak som zvedava co ma dnes este caka :)) najskor rano pod auto vbehli, lebo uvideli psa na druhej strane, potom ho chceli bit - sak su dvaja, tak maju prevahu (podotykam, ze to vsetko ti moji krpci)..a este krpec na mna vrcat bude...juuuj, ale ako teraz sekaju dobrotu :D musim ich mat stale v praci, lebo lilly hara a hned by bolo na steniatka zarobene.... baby dala som si do albumu nase pierka a nove oznamko - konecna verzia :))) - treba na neho pozerat tak, ze sa bude skladat - bude mat dvoje "dvierka" :D
Odpovedať
Profilova fotka
simcab - ďakujem moc :-) nooooo biznisom by som to nenazývala, robím to len pre vás (ktoré chcete) a len pre to že ma to baví :-) :-) ja im dám vymazávať ma, potom jediné by mi zostalo založiť inú webku kam by som vás pretiahla :-D :-D :-D kweetinka - juuuj ty si zlatíčko moje x-) aj ty mne, ale už som tu - šéf odišiel na služobku, vráti sa až v utorok, tak sa tešííííííííííííím :-D ten albumík, už sa moc moc teším na ňho, aj ja som rozmýšľala, že by som niečo také spravila, ale asi som na to mooooc lenivá :-D zuzanockato - vitaj tu u nás, gratulujem k zásnubám :-) opíš nám aké to bolo? - my sme tu veľmi zvedavé :-D teda minimálne ja :-D :-D petka ahoooj :-) kedy to stíham? no všetky možné kreatívne vecičky robím večer keď mám chlopa v práci, teda každý tretí deň mám na to relatívne dosť času :-D a akých máš hafanov, že ťa tak jedujú? :-) idem mrk na oznamko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petka, krááááásne to máte všetko - aj menovky, menu karty, pierka sú tiež náádherné, aj oznamko, krása, super, teším sa s vami :-) :-) :-)
Odpovedať
my sme tu všetky zvedavé :-D "bybi, ja chcem vidieť šaty.. bybi aj mne pošli" :-D :-D :-D
Odpovedať
peťka, aj mne sa veľmi páči to vaše oznamko.. šikovnica si ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky... tak po dlhsej dobe som tu aj ja. Bola som od piatku do vcera na Slovensku u nasich tak nebolo vela casu:) Simca, potrebujes podvazok? dostanes odomna ako svadobny dar:) Poznam pani tu co robi nadherne podvazky a za slusnu cenu:)
Odpovedať
kati ty si taká zlatá x-) x-) x-) sa tu usmievam na počítač, dúfam, že to vidíš! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati nemozes poslat kontakt na tu pani co ich robi? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:D Simca, vidim:) a mas o dalsiu starost menej:) A strasne rada by som ti prisla pozret na obrad ale uz teraz viem, ze to na 90% nebude mozne, pretoze vzdy prelomove dva tyzdne jul august su sefovci na dovolenke tak musim byt v praci, takze asi nebudem mat volno. Nepresunies to kvoli mne?:D
Odpovedať
;-( ;-( ;-( aaach ;-( ;-( ;-( a keby si bola chorá?????? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:D no to nejde, tie dva tyzdne su podmienka kvoli comu nas tu maju aj ked nepotrebuju, teda cez skolsky rok. Ale nie, fakt by som chcela prist pozret, uvidim ako sa vsetko nakoniec vyvinie. Casu este dost dovtedy.
Odpovedať
dúfam, že sa ti to podarí :-) a dúfam teda, že aj ja budem na tvojej.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa inac mas? kolaciky teda chutili? ja som vcera mala uzasnu cestu. Z Detvy sme vyrazali 12:50 a do nasho bytiku sme sa dostali 21:30. Takze takmer 9 hodin cesty a z toho sme 3 hodiny stali v napraskanom buse. No bolo to nieco uzasne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?