Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
a ty svoje nedas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka dala som link par stran dozadu ;-)
Odpovedať
jaaaj ja slepana :-D bybi dobre ze su vpredu take skryte...akoze vysoke hehe, obidvujem ta ze na nich budes stat :-N ale su dobre spravene..ze cele :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacia aj take s otvorenou spickou :-) a aj ja sa obdivujem, uvidim ako dlhoo vydrzim :-D nie som na podpatky zvyknuta :-N
Odpovedať
no predsa do rana skoreho :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam aj balerinky na prezutie :-) pre istotu :-D :-p
Odpovedať
istota je istota ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka - krásne črievičky máš :-) ja nemôžem mať vlastne ani na prezutie balerínky, boli by mi asik dlhšie šatky potom :-D
Odpovedať
weri tak ti potom bude drahy saty pridrziavat.. ;-) Vcera som pozerala relaciu "Don't tell the bride" (Nepovedz neveste) a tam zenich stale neveste saty z boku pridrziaval, ked chodili, bolo to mile... :-) :-)
Odpovedať
coby..bude ju nosit na rukach :-D :-D
Odpovedať
kweeti, pekne balerinky aj mne by sa take zisli... Bybi aj tvoje su pekne, ale vyyyysocizneeee, strasne sa mi take rataju, ale neviem v tom chodit. :-S
Odpovedať
beronsche napodobne :-S ,,no co zoberem Weru a bude ma na svadbe podrziavat aby som nespadla v takych vysokych..alebo mi da lekcie chodze po mole :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bero - :-) počítam že by mi ich stiahol pri tom pridržiavaní :-D :-D len pri tancovaní by to nemuselo byť ok, tak nebudem riskovať, lebo šatky sa skrátiť nedajú, tak som si dala spraviť nižšie ale s 2,5 cm opätkom :-D uvidím ako budú vyzerať :-) kweetinka - on ma nosí už aj teraz :-) hlavne keď večer zaspím pri telke a chce ma dostať do postele :-D teraz máme rozprávkové zaspávanie, ani neviem kedy, ale pri zaspávaní som si od neho ževraj pýtala rozprávku, tak mi rozpráva rozprávky miláčik môj :-D :-D :-D kweetinka, ja ti budem barlou, alebo aj nosičom, čímkoľvek chceš, aspoň ťa uvidím ako nevestičku :-) :-)
Odpovedať
ale ktoze uz bude tancovat na takych konoch vysokych? mna by potom mohli dat do nejakej komedie :-D :-D wera to verim ze nosi...vyzera siláááák 8-) ..heh mne nik necita rozpravky, ale zas ja nevydrzim len tak zaspat, byt v klude pri nom...ja sa stale vrtim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D kweetinka ty si ale číslo, kone vysoké :-D :-D :-D noooo naj na tom je, on ich nečíta, on si ich vymýšľa :-D ale ja si ich nepamätám poriadne, lebo ja keď zaspávam tak to je ževraj prča na mňa kukať, trepem dve na tri, blboviny kecám a môj miláčik sa na mne vždy rehoce a ja si to na druhý deń nikdy nepamätám :-D :-D
Odpovedať
weri pre teba kedykolvek :-D aj ohladne predoslej spravy x-) x-) a co trepes? hovori ti? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hovorí, ráno keď sa rehoce na mne o dušu :-D ja už som toho natrepala, že sa to ani pamätať nedá - raz som sa s ním hádala, že prečo prepol telku (stále pozeral ten istý film), inokedy som sa s ním hádala, že nech kýbe s nohou inak (nehýbal, ale názorne som mu to ževraj ukazovala) a taaak... úplne z cesty ževraj rozprávam, aj spievam, aj sa chichúňam aj všetky možné zvuky vydávam :-D :-D :-D
Odpovedať
teeeda :-D clovek by sa pri tebe nenudil :-D :-D a ani nenudi..ani cez pismenka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
keby ste ma nevynechávali so stretnutí tak vás možno aj naživo zabavím :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tam kde chybas, si plne zastupena myslienkami x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj ty si zlatíčko moje, ďakujeeeeem x-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, k zubarovi sme nesli, mala stale sopli a kasle. Sestricka sa pomaly zotavuje, vraj to mohlo byt aj mimomaternicove tehu, ale budu to vediet az z odberu tej vzorky. :-( dnes mam nabity program, tak obcas len nakuknem.
Odpovedať
ajojky..mne tiez raz xceli ´´prišiť´´ mimomat. tehu :-S ..zuzik dufam ze nie, ze vsetko bude len lepsie uz !!!!
Odpovedať
Profilova fotka
kvietok, v to verim aj ja, ze to bude len a len lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik - držím palce, aby bolo všetko ok. A nech sa aj malá vyzdraví, teraz je také hnusné nádchové a chrípkové obdobie :-/ baby viem že blbá otázka, ale ako môže prísť k mimomaternicovému tehotenstvu? :-(
Odpovedať
wera : K mimomaternicovému tehotenstvu dochádza najčastejšie pri poruchách dozrievania vajíčka a pri poruche jeho transportu. Okrem vajíčkovodu sa oplodnené vajíčko môže uchytiť na vaječníku, v brušnej dutine alebo k krčku maternice. toto si myslim ze sa neda ovplyvnit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
weri, asi tak, ze oplodnene vajicko nedojde do maternice a zacne sa vyvijat vo vajcovode. a dik, dufam, ze sa jej to uz coskoro napravi, ale aj ocko nas je chorlavy, tak cakam kedy to zasiahne mna v plnej parade. uuuu jedna robotka odpadla dnes, tak sa nemusim nahlit tak.
Odpovedať
Profilova fotka
draci, ahoj, veru spravne si to napisala a ovplyvnit sa to veru asi neda. :-(
Odpovedať
ahoj zuzik, dik... nech sa mala uzdravi strasne toto obdobie aj ja som chora a trcim v praci :-|
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som vam cez FCB pozvanky na peticiu za zrusenie noveho zakona o rodicovskom prispevku, tak ak mate chut, tak sa zapojte, lebo tento stat sa o normalne pracujucu matku na RD nedokaze postarat a zas k vyhode pride len farebna mensina.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?