Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • a baby, veľmi sa ospravedlňujem, ale mám z vás chaos.. 😒 niektoré z vás neviem zaradiť na fb.. teda kto je kto.. 😬

• ja som na tom podobne. Tiez neviem ktora je ktora

• tak viete čo?? ktoré ste na fb teraz prihlásené, tak poposielajte cez chat svoje nicky.. ok?

• Sponzor fóra
  • kacennnka tak tie sú bomba 😵 sú nádherné 😉

simca ja na fb nie som 😉

• akože teraz nie si alebo vôbec nie si? 😬

• meddy, dakujem. A vysli ma 7 euro, su pozlatene bielym zlatom a su tam vraj swarovski krystaly, neviem neviem ci naozaj, ale pacia sa mi.

• katka, krásne sú 😵 a na swarovskeho sa môžeš vieš čo..

• no sak mne je to uplne jedno ci je swarovski alebo nie. Len hovoim, ze to tam bolo napisane.🙂 Inac dnes mi prisli tie fialove saty a priatel ma uplne zvozil, ze sa mu vobec nepacia. Mam nervy na neho. Narocny chlap.

• simca vôbec tam nie som 😉

kacennnka neviem, neviem, či nebudem znova objednávať 😃

• jáááj, títo chlapi nám len radosti kazia..

• meddy, kludne.

simca, aj tvoj tak zvykne? ja som sa z nich tesila a on ma zrusil, no parada😞

• kacennnka obleč si ich, možno zmení názor 😉

• ved aj som ich mala na sebe a ani tak sa mu nepacili.

• kati, aj môj.. a keď sa s ním vadím, že prečo mi vraví že to je škaredé/nie dobré, tak sa spýta či má klamať.. a ja väčšinou už poviem vypenená ÁNO! 😃

• 😃 simca, mne povedal to iste, tak ze mu mam povedat co chcem pocut a on mi to povie ak mi to spravi radost😃

• Sponzor fóra
  • kacennnka aha, tak je to na tebe, ty sa v nich musíš cítiť dobre....

kvetinka kam si zmizla?

• no kabel nefunguje dievcence od mobilu k pc tak zatial vam sem dam link na modelke tie saty a zajtra sa s tym popasujem a skusim nieco vymysliet aby ste aj mna v nich videli 🙂 http://www.jasmineline.sk/svadobn%C3%A9_%C5%A1aty/30/

• trdielko sú krásne 😵 vyzerajú krehko a jemne 🙂

• kraasne su trdielko🙂

• jaaaj trdielko bude v nich super 😵 😵

• ahoj kwetinka, dakujem, nic moc 😞 a ty?

• co sa stalo beruska? 😴

• dobre rano,
    konecne mam cas na MS a teraz tu nikto nie je 😞
    kacennka tie nausnice su uuuuuzasne. daj tip kde maju take krasne sperky
    beru co sa stalo?

• sinov ahoooj ja som tu 🙂
    kacennka - náušničky sú fakt krásne, a nezáleží na tom či to je alebo nie je swarovski 🙂

• wera esteze tak. co mas nove?

• ahojte, aj ja som tu jedným očkom 😉

• Dobre ranko, aj ja som tu. No dnes mam kooopu prace do skoly a tak. A vobec nic sa mi nechce. Od vcera mam uz aj temu na bakalarku tak mam co robit.

• DObre ranko, ja som tu tiez jednym ockom, ale musim uz ist pracovat, tak obcas nakuknem, ale pisat asi velmi nebudem 🙂

Krasne ranko vsetkym, dnes je piaaatoooooooooooooook 😵 😵 😵

A dnes mi prichadza mamina a sestra na par dni 😵

• ja mám dnes taktiež veľa práce, čiže dúfam, že prekonám moju závislosť a napíšem čo najmenej.. 😬
    kati.. o čom ideš písať??
    bybi.. tak sa vytešíš s rodinkou 😵 čo idete porábať?

• sinov- nové? hmmm ani nič 🙂 akurát obieham firmu s petíciou, tak zháňam každý jeden podpis, nech ich máme čo najviac 🙂 a čo ty? ako pokračujú prípravičky? 🙂

kacennka - a akú máš tému na bakalárku? 🙂 nooo ani mne sa dnes vôbec nič nechce, ale o 14tej odchádzam domov z práce, nebudem tu trčať dlhšie keď je piatok 😃 😃 😃

bybi - ahoooj 🙂 tak ti bude dobre, keď ti príde taká návšteva 🙂 a čo náladka, už lepšie?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov