Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • a baby, veľmi sa ospravedlňujem, ale mám z vás chaos.. 😒 niektoré z vás neviem zaradiť na fb.. teda kto je kto.. 😬

• ja som na tom podobne. Tiez neviem ktora je ktora

• tak viete čo?? ktoré ste na fb teraz prihlásené, tak poposielajte cez chat svoje nicky.. ok?

• Sponzor fóra
  • kacennnka tak tie sú bomba 😵 sú nádherné 😉

simca ja na fb nie som 😉

• akože teraz nie si alebo vôbec nie si? 😬

• meddy, dakujem. A vysli ma 7 euro, su pozlatene bielym zlatom a su tam vraj swarovski krystaly, neviem neviem ci naozaj, ale pacia sa mi.

• katka, krásne sú 😵 a na swarovskeho sa môžeš vieš čo..

• no sak mne je to uplne jedno ci je swarovski alebo nie. Len hovoim, ze to tam bolo napisane.🙂 Inac dnes mi prisli tie fialove saty a priatel ma uplne zvozil, ze sa mu vobec nepacia. Mam nervy na neho. Narocny chlap.

• simca vôbec tam nie som 😉

kacennnka neviem, neviem, či nebudem znova objednávať 😃

• jáááj, títo chlapi nám len radosti kazia..

• meddy, kludne.

simca, aj tvoj tak zvykne? ja som sa z nich tesila a on ma zrusil, no parada😞

• kacennnka obleč si ich, možno zmení názor 😉

• ved aj som ich mala na sebe a ani tak sa mu nepacili.

• kati, aj môj.. a keď sa s ním vadím, že prečo mi vraví že to je škaredé/nie dobré, tak sa spýta či má klamať.. a ja väčšinou už poviem vypenená ÁNO! 😃

• 😃 simca, mne povedal to iste, tak ze mu mam povedat co chcem pocut a on mi to povie ak mi to spravi radost😃

• Sponzor fóra
  • kacennnka aha, tak je to na tebe, ty sa v nich musíš cítiť dobre....

kvetinka kam si zmizla?

• no kabel nefunguje dievcence od mobilu k pc tak zatial vam sem dam link na modelke tie saty a zajtra sa s tym popasujem a skusim nieco vymysliet aby ste aj mna v nich videli 🙂 http://www.jasmineline.sk/svadobn%C3%A9_%C5%A1aty/30/

• trdielko sú krásne 😵 vyzerajú krehko a jemne 🙂

• kraasne su trdielko🙂

• jaaaj trdielko bude v nich super 😵 😵

• ahoj kwetinka, dakujem, nic moc 😞 a ty?

• co sa stalo beruska? 😴

• dobre rano,
    konecne mam cas na MS a teraz tu nikto nie je 😞
    kacennka tie nausnice su uuuuuzasne. daj tip kde maju take krasne sperky
    beru co sa stalo?

• sinov ahoooj ja som tu 🙂
    kacennka - náušničky sú fakt krásne, a nezáleží na tom či to je alebo nie je swarovski 🙂

• wera esteze tak. co mas nove?

• ahojte, aj ja som tu jedným očkom 😉

• Dobre ranko, aj ja som tu. No dnes mam kooopu prace do skoly a tak. A vobec nic sa mi nechce. Od vcera mam uz aj temu na bakalarku tak mam co robit.

• DObre ranko, ja som tu tiez jednym ockom, ale musim uz ist pracovat, tak obcas nakuknem, ale pisat asi velmi nebudem 🙂

Krasne ranko vsetkym, dnes je piaaatoooooooooooooook 😵 😵 😵

A dnes mi prichadza mamina a sestra na par dni 😵

• ja mám dnes taktiež veľa práce, čiže dúfam, že prekonám moju závislosť a napíšem čo najmenej.. 😬
    kati.. o čom ideš písať??
    bybi.. tak sa vytešíš s rodinkou 😵 čo idete porábať?

• sinov- nové? hmmm ani nič 🙂 akurát obieham firmu s petíciou, tak zháňam každý jeden podpis, nech ich máme čo najviac 🙂 a čo ty? ako pokračujú prípravičky? 🙂

kacennka - a akú máš tému na bakalárku? 🙂 nooo ani mne sa dnes vôbec nič nechce, ale o 14tej odchádzam domov z práce, nebudem tu trčať dlhšie keď je piatok 😃 😃 😃

bybi - ahoooj 🙂 tak ti bude dobre, keď ti príde taká návšteva 🙂 a čo náladka, už lepšie?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov