Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • wera tak pripravy momentalne stoja. este 54 dni a idem skusat saty. sa neviem dockat 😃
    kacennka - joj bakalarka. by sa mi uz nechcelo. 🙂
    bybi - tak to ti bude teraz dobre, ked mas taku navstevu 🙂

• Bybi a na kolko dojdu? 🙂

Wera ahojky, s tvojim sarmom podla mna ziskas vela podpisov 😃 😃 😛

Sinov to si pocitas aj dni do skusania siat? Ja ze sa to pocita len do svadby 😃 😃 😃 perfektne !!!!! 😉

• baby neviem ako vy, ale ja strasne neznasam to slovo ´´bakalarka´´ 😕 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • sinov - a kam ideš skúšať šatičky, hmm? 🙂 a už máš aj nejakú predstavu?

kweetinka - také komplimenty až sa červenám 😵 už mám 2 hárky a pol a ešte som aj dala skoro svokre nech dá popodpisovať taaaak dúfam že sa toho ešte nazbiera veeeľa 🙂 🙂 🙂

• wera akurat rozmyslam nad korunkou zas 😃 😃 kupit/nekupit, aky vzor...??!!! 😬 😃

• 🙂 odporúčam najprv ísť niekam do salónu, keď si budeš skúšať šatičky vyskúšať si aj korunku (to ti tam požičajú), aby si sa v tom videla a podľa toho sa rozhodneš 🙂

• ale kaslat to !!!! korunku xcem aj z inych dovodov...osobnych 😕 😃 😃 😃 idem do toho a hotovo 😃 😃

• tak tema na bakalarku je moznosti financovana byvania v CR a na Slovensku. Takze to budem mat aspo trosku prakticke a po svadbe to aj vyuzijem. Budem mat taky prieskum trhu, kde je to najvyhodnejsie a ake su podmienky a tak.

Zajtra sa ideme fotit a prave rozmyslam ake rekvizity by sa hodili aby to bolo zivsie a zaujimavejsie. Poradte nieco, pls

• Wera je dobry radca na tieto vtipne, svieze veci 😉 😉 😉

• Aj ja sa pojdem coskoro fotit a nema ani šajnu kde,pri čom 😃 😃

• wera...pomoooooc🙂 obraciam sa na teba😃

• ano Wera pomoooooooooooooooc 😃 😃

• kwetinka, my sa budeme fotit asi v Brne pri hrade a pod nim je taky park, takze celkom pekne prostredie. Ale inak nemam ani sajnu ake pozy vymyslime a tak.😃

• baby ak chcete môžem ísť s vami a robiť vám styling a ukazovať vám nejaké pózy - mám s tým akú takú prax 😃 😃 😃
    kacennka a to budete mať predsvadobné fotenie?

kweetinka odporúčam ten schlosshof 🙂 alebo budete v ateliéri?

• mamina tu bude do soboty do rana, ale sestra musi ist v stredu uz spat, lebo musi naspat do prace 🙂

Zarka moja najkrajsia ma zajtra 3 rocky, tak pridu na jej narodeniny 😵
    Takze zajtra mame narodeninovu party a dneska ma zarka party v skolke 😃 a pride aj kuzelnik 😃 to fakt 😬 😛 😃

• Sponzor fóra
  • wera... tak priiiiid🙂 budes vitana ak sa ti chce ist do Brna.

• wera zeby? 😃 😃 😛

bybi jeeeej sa tesim...ten cas leti co? uz je taka velka 🙂 🙂

kacennnka ani ja neviem, asi necham na fotografa ci co 😃 ale ja som taky tip ze sa neuvolnim,len pri kamaratoch chapes..a ak to je nejake verejne miesto a budu zizat ludia a chodit do zaberu, tak ma aj porazi 😃 😃

• no ved to, ze tam bude isto kopa ludi a budu hladiet, ze co tam robime. Mne to az tak vadit nebude, ale uz vidim draheho ako bude frflat.😃

wera, vcera o tebe drahy povedal, ze na tej profilovej fotke co mas na fcb si riadna kocka

• kwetinka, nebolas i nahodouo vcera vecer na letisku? by som vsadila peniaze na to, ze si to bola ty.

• lady fakt? neviem o tom 😃 😃

• kweti, mas dvojnicku😃

• asi to tak bude...ale fakt nebola 😵

• trdielko, nadherne saty. uzila si si skusku? ja rada skusam svadobne saty 😬

bybi, tak si maminy a sestry uzi 😃

asi mas dvojnicku. skoda, ze som ju neodfotila, ale aj vyske zodpovedala, uplne vsetko. 😬

• no fakt? 😃 ta foto by sa hodila 😃
    uz si doma? 🙂

• som uz v robote, doniesla som si taku nadchu z domu, ani no. 😠 Zajtra mam prednasku o 10 😐

• mavas v sobotu skolu?

• bavi ta skusat saty? mna nie...dokonca ani ked ich uz mam doma...doted som si este nevyskusala rifle a tricko co som dostala k narodeninam 😶 😶 😶

• 😶 bavi, robim mojmu modne prehladky. v sobotu 😐 ja chodim esterne.

• bybi - 3 roky? no tak to už je veľká slečna 🙂 juuuj tak to jej prajem takto veľa veľa zdravíčka a krásnu narodeninkovú párty 🙂 🙂 🙂 bybi, takto za 20 rokov nám budeš písať a príde aj striptér ale naozajstný 😃 😃 😃

kacennka - juuuuj veľmi rada by som išlaaa, fakt moc, ale sľúbila som sa mamine, že s ňou pôjdem na dni zelá do stupavy zajtra a musím, lebo sa hnevá že ju zanedbávam 😃 ale určite to pózovanie a všetko váš fotograf pozná a budete mať nááááááádherné fotočky - a už sa na ne moc teším 🙂 a dúfam vám aj počo výjde 🙂 a mooooooc ďakujem za kompliment, to nie ja, to šikovný fotograf 😃 😃 😃

ladyjh - inak zabudla som ti povedať, že tá tvoja profilovka tu je nááááááááádherná 🙂 ste tam moc krásny - to máte z fotenia predsvadobného? 🙂

• weri co je dni zelá? 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov