Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • baby dobre ranko🙂
    ja som vcera nasla v senci novu bizutku - vo vyklade maju neskutocne vyber svadobnej bizu....a kraaaasnej..a to ja som antibizu typ 😃

inak kde mame bambulku??

• werus skoda. Bolo by to fajn. Co su dni zela?

• weri nemozem sa ist fotit do hasicskej zbrojnice? 😶 😃 😃

• Sponzor fóra
  • werus, tak daj aspon dake typy aby boli fotocky zaujimave. Nejake rekvizitky a tak.

• ja rozmyslam ze sa pojdeme fotit na tribunu a na ihrisko. Tam moj tatino trenuje dorastencov, moj je tiez velky futbalovy fanusik a stadion je hned vedla kostola, kde mame sobas. To len zopar aby bola sranda a hlavne budu v PN v parku 😃

• petkaa bambulka spinka 😉 vcera sme potiahli 😉

• baby, dni zelá sú dni kapusty po záhorácky.. čo ste nekukali sváka ragana?? 😃

• simca, nekukali😃

• babyyyyy 😃 😃 😃 dni kapusty po slovensky 😃 šak ako knedlo vepřo zelé 😃

• ja som bola nútená 😃 otec môj to pozeral do nemoty.. vždy keď to išlo na vianoce a ešte aj na kazete to mal.. 😦 😃

• ja som nevidela, priznavam 😬

• simca, tak velky fanusik,no🙂

• asi tak.. a ešte aj winnetou -či ako sa to píše- bol u nás večne na programe 😬

• baby akurat kukam rozhovor s doktorkou, ze idealny cas na babo je medzi 20 - 25...to aby som si svihla 😃 😃

• kweti.. ja o tom tiež viem.. podľa mojich plánov som už mala mať bábo.. 🤔 tak ale dúfam, že v tej 25-ke aspoň otehotniem.. 😴 btw 25 mám bud. rok v apríli.. kweti, ty máš koľko??

• Sponzor fóra
  • ja mam 25tku tiez buduci rok 😎

• jeeeeej, to bol môj 1500. príspevok tu na stránke 😃 😃 😃 toto je 1501. 😃 .. ale ja som registrovaná už 2,5 roka.. 😬

• ja budem mat 24 🙂

• ale 25tka, to je uz taka diagnoza,nie? 😃 😃

• tak winnetou bezal aj u nas casto a aj moj priatel ma podobne filmy rad... mne sa ale nepacia😃

no ja by som chcela babo tak v 24-25 dufam, ze sa podari...

• no po 25 to už ide dolu vodou 😃

• tak vela zien ma prve babo az pred 30 a bez vacsich problemov... takze sa toho neboj

• ja chcem mať pred 30 už dve.. 😴

• 25 to je vlastne stvrtstorocie 🙂 😃
    to je individulane niektore nemaju problem s porodom ani PO 30 ...

• a veľa žien aj po 40.. 😕

• ale nám to výjde tak, ako si to my predstavujeme 😵

• simcab dobry optimizmus 🙂

• kweetinka: ja si nepocitam dni do svadby zatial. to ma len tak napadlo, ze za kolko dni mozem ist skusat 😃
    wera ja chcem ist do salonu nicole a salonu el (maggie sottero). predstavu nemam. pacia sa mi snad kazde 😮

• bybi: to sa mate taka oslava 😉

• sinov a preco 54 dni? vtedy si objednana, alebo iny dovod? 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov