Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ja ho proste milujem 😵 😵 😵 ďakujem, werka 🙂

• nie je za čo, aj nabudúce 🙂 🙂 macko uško je super, zišli by sa dvd, keď raz budú detičky 🙂

• ja som dvd zháňala, ale nikde som ich nenašla.. ak by ste to niekde objavili, dajte vedieť!!!

• Sponzor fóra
  • ak by som niekde náhodou natrafila, určo dám vedieť 🙂

• ou kej bejbe 😃

• mne sa niiiiiič nechce, kurnik a že ešte som si aj tie okná blbé naplánovala 😃 😃 😃

• najťažšie je sa zdvihnúť od compu a začať.. potom to už pôjde, že ani nezbadáš a všetko bude spravené!!! a najlepšie je ten comp aj vypnúť.. 😛

• 😃 to ma vyháňaš odtiaľto? 😃 😃 😃 dobre robíš, mala by som ísť už 😃

• ale nieee... to hovorím z vlastných skúseností 😃

• máš svätú pravdu 😃 odcháááádzam, ale vrátim sa 😃 síce zabitá zničená, ale vráááááááááátim sa 😃

• wera ill be back ! 😃 😃

• kweetinka - 😃 😃 😃 😃

• pozor len nespadni zo stolicky, sa nesmej 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ja som tiež už zničená.. 😛 tieto soboty ma zabijú.. za 4 hodiny spravím takú tržbu ako cez týždeň za 9 hodín.. fúúúúha.. fakt už mám toho dosť.. 😴 😛

• 😛 😛 nooo hlavu hore, ber to tak ze mas poriadene, urobene, zarobene,atd 😛 😛

• Sponzor fóra
  • Juuj baby,uz skoro hodinu cakam v salone a este asi dalsiu budem..saty co su na obrazku woow tak v reale nic moc..no uvidime ako budu na mne vyzerat

• petka preco tak dlho? nevesty ine obliekaju?

• peťka, ty ideš prvýkrát skúšať??? juuuj, je to super pocit 😵 mne sa aj ruky triasli 🙂

• baby ako si nanovo prepichnut uska? lebo som dostala krasnucke nausnicky k narodkam, i ked to nenosim, tak tieto xcem...a mne to asi zarastlo, lebo mi to nejde navliect 😛

• No mali tu 2 dnesne nevesty a jedna tu este sedi,co ma asi buduci tyzden svadbu..jaaj baby,mamina prave majitelke salona vynadala,ze nas objednala na 10:00 a na rad sa dostaneme az o 12:00 hanbaa jak hovado

• joooj, to poteší.. 😴 ale aspoň sú milé predavačky?? 😬

• simcab - 😃 😃 😃 ja som sa pobavila fajne na tom videu 😃 Si neviem predstavit, ze by do kostola tak "pricvalali" druzicky a druzbovia. Nas faraf by toto asi neprezil 😃 😃 Super to je.

• babule, tak foto saticiek su uz v albume - co poviete??🙂))

• ahoj petka. juj ako ti zavidim to skusanie. 🙂 saty su krasne. mne si sa najviac pacila v satach c. 1 a 2.

• Ahoooj babule. Som tu na skok, ale len z mobilu, keby som zapla pc, zase nic nespraviiim 😃 😃
    Kweetinka- zo stolicky pri pc nepadnem, len z gauca, lehavam pri pc 😃 😃
    Petka uz sa tesim na fotocky, vecer pojdem mrk 🙂

• sinov dakujem 🙂) presne to su moje sampionky 🙂)) inak ten salon betty na myjave vazne odporucam 🙂

• aj som si myslela, ze to su saty od maggie sottero. 🙂 ja to mam na myjavu daleko, ale pojdem kuknut salon el.
    a uz si sa rozhodla, ktore z tych dvoch? lebo ja by som si z nich nevedela vybrat. mozno c. 2 su o malinko zaujimavejsie, take trosku ine.

• saty c.2 su od cosmobella model 2011

• vsak to je jedno. hlavne, ze sa ti pacia a ze sa v nich dobre citis. 🙂

• Peti a pre ktore si sa rozhodla?
    mne sa najviac lubia na tebe c. 2 a c. 6 😵 😵
    si krasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zena 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov