Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • kati, kedy budete mať fotky??

• simca, budu do tyzdna hotove, nafotili sme ich vyse 600 ale aj duplicitne zabery tam boli, po vytriedeni ich mozno zo 150-200 ostane

• kacenka : a to si mala fotografov z CR??
    Nemame nahodou tych istych? lebo aj nasi by sa mali volat Miska a Misko 🙂
    v piatok sa idu skusat saty 😃 tesíííím sa

• Sponzor fóra
  • barborka, nie, nemala som z CR, ale ja tu byvam kvoli studiu, tak prisli za nami sem. ano mame tych istych... bavili sme sa o tom, ze s tebou ma Michal stretko buduci tyzden asi. Ale budete spokojni.

• 🙂)))) to je sranda 🙂)) tak aspon nejake referenice 🙂)) ja sa už neviem dockat 🙂))))

• barbora to verim, kazda sa bude tesit 🙂 🙂

• dobré ránko babušky 🙂 skôr som sa sem nedostala, cez víkend toho bolo strašne veľa, ani necchápem ako že už je pondelok zase 😞 😞

idem mrk čo som zmeškala 🙂

• wera jasne 😉 😉 rada ta vidim..ja som sem na chvilu odskocila kym pojdem zas ´´do sveta´´ 😃 😃

• petka - kráááásna si vo všetkých šatičkách, ale najviac sa mi na tebe páčili asi šatky č.2, veľmi sa ti taký štýl hodí, vyzeráš v nich rozprávkovo 🙂 úprimne si v nich nádherná a krásne ti sedia 🙂 hoci s tvojou postavičkou nemáš problém so žiadnym typom šiat ako tak pozerám 🙂
    a pre ktoré si vlastne rozhodnutá ty? 🙂

• kweetinka ahooooj 🙂 som rada že ťa tu vidím aspoň takto na skok 😃

• Miska : s tebou mam tuším rande v stredu 😃 už sa veľmi teším 🙂))

• wera este si neni v praci? 😎

• kweetinka ale hej, bohužiaľ už som 😦 😃 ale šéf príde až zajtra ráno, tak mám ešte nejakú tú možnosť ísť sem 😃

• hehe ja som tu zasadla, lebo kamaratke nieco stahujem..a to som este v pyzame jaaaaa 😃 😃

• jaaaaaj čo by som ja za to dala spať aspoň o 15 minút dlhšie... 😃 😃 ja by som tu teda nebola o tomto čase keby som nebola v práci, rada spinkáááám 😃 😃

baby mám prúser, niekto mi asi z kanclu vzal tie petičné hárky :-O jeden som mala so sebou cez víkend a tie 2 čo som mala predtým tu nikde neviem nájsť a určite som ich tu nechávala :-O 😞 😞

• Sponzor fóra
  • aaaa kto by ti kradol? nejaky saboter? 😕 😕

• fíííha wera.g, to je ako možné? myslis ze mate v praci takch podvratakov?

• kweetinka, barborav - ja fakt neviem 😞 ako u nás robí cez 150 ľudí, do mojej kancelárie sa dostanú kedykoľvek a už tu zmizlo milión vecí, ale prečo by niekto zrovna toto bral? 😞 prehľadala som všetko čo sa dalo u mňa a nikde nič 😞 😞

• no tak to je asi pruser.. ale pockaj kym pride vsetci do prace..a mozno sa najdu 🙂

• mozno niekto xcel podpisat sam

• to je prúser, veď tam boli adresy ľudí, ich mená a podpisy 😞 ja by som tie podpisy zohnala znovu, to nie je problém, skôr sa bojím aby tie info niekto nezneužil 😞

• babyyyyyyyyyyyyyyy kurnik, nikde to nie je 😞 😞 😞

• zistis ked dojdu 🤔

• kweetinka - už som sa pýtala zopár ľudí a nikto nič nevie o tom 😞

• a nemas to predsa len doma? 😶

• nemám, brala som to do práce, v piatok ráno viem že som to pokladala na stôl keď som prišla, ešte som si to pozerala a odvtedy o tom neviem... kokos už panikárim totálne, hľadám všade možne aj 3x a nikde to nie je

• klud weri..kto by mohol s tymi informaciami nieco nepekne urobit? 😐

• no práveže to neviem, u nás sú rôzni ľudia, aj zákerní, ale tak snáď sa nič nestane a nájde sa to. už som z rtoho na prášky, neviem čo mám robiť, kde to hľadať a to som chcela len pomôcť mamičkám s podpismi a takto som to dosrala... jaaaaj blbá som mala som to dať aspoň do šuplíka 😞

• kazdopadne ti drzim palce nech to najdes...ja letiiim, maj sa krasne

• dobré ránko 🙂
    My sme boli v sobotu na svadbe, užili sme si to do 2 do rána a to bola ešte malá urazená, že ideme domov 😃

petka ja asi budem výnimka, ale mne sa najviac páčiš v šatách č.3, akurát to ramienko by som dala preč 😉

wera to je nepríjemné, či ti to len niekde nezaložili.... 😞 ale držím palce, aby si to našla 😉

kvetinka ahooooj 🙂 , aký si mala víkend?

beruska a ty si kde? netúlaj sa 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš svadobný deň premeníme na nádherné spomienky. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na video produkciu a svadobnú fotografiu.
    Svadba Na Haciende
    Bánovce nad Bebravou
    Milé nevesty, Svadba na Haciende bude pribeh romantickej lasky dvoch ľudí, ktorí chcú prežiť svoj DEŇ inak ako je zvykom 🙂 už od sezóny 2019.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .