Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj meddy, vyskytujem sa tu tak obcasne :-) aka bola svadba? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky, ja som tu cely vikend nebola, tak skusim neskor docitat, dufam ze ste toho vla nepopisali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi... bolo tu dost mrtvo cez vikend, takze vela citania mat nebudes:)
Odpovedať
cauko meddy uz som bola na ulici vtedy :-D a ted som na skok, taky malinky :-D :-D som rada ze si sa bavila, supis x-) nevesta bola krasna? :-) ahoj bybi... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky meddy :-) malá má teda riadnu výdrž :-D ja budem rada ak vydržím do 2hej rána vyzerať prítomne :-D :-D :-D ozaj moja, stále som nenašla takú farbu stužky, ale už som poverila aj kamošku, má omrknúť koloriu v BA, tam by to dúfam mohli mať :-) bybi - ahoooj :-) a čo ako s rodinkou cez víkend? :-) kweetinka - stále som to nenašla, nikto tu o ničom nevie, ale teším sa - podpísali mi to aj tí istí a už mám cez 3 hárky plné podpisov a stále mám obete ktorým to môžem dať :-D
Odpovedať
wera skvele, aspon bude, i ked robota nanovo :-| inak meddy som hovorila, lebo vtedy odkaz si nenasla, ze stale si nenasla pre nu tu farbu...tak ja som tvoj hovorca, oki? :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka - ty si poklad x-) :-) ale hľadám ďaleeeej :-)
Odpovedať
hehe a zlata farba co? :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zlatá jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee - aj pre trdielko aj pre teba - tú som našla ľahko :-)
Odpovedať
hehe radsej nehovor... :-D to potom budem na to stale mysliet :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beruska bolo dobre, aj keď zo začiatku stres :-D kvetinka nevesta bola nádherná, ako každá nevesta ;-) werka no veď my už sme sa videli v posteli a malá stále nechcela odísť. Dokonca nezaspala ani v aute a to som myslela, že keď sadneme do auta, bude tuhá :-D Som si ale vymyslela s tou farbou, ešte ma nepreklínaš? :-N Ak nebude, vymyslíme niečo iné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka ok :-D :-D :-D wera šikulka nanovo získať podpisy ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
meddy - tiež sa niekedy divím koľko je v tých malých deťoch energie, ja už nevládzem, pomaly infarkt ma chytá a oni stále energie kopec :-D :-D :-D Vôbec ťa nepreklínam, určite ju niekde nájdem - no čo, ak nie, tak pohľadám na nete a objednám tak - určite nebudeš vymýšľať nič iné, budú také, aby sa ti páčili najviac, žiadne náhradné riešenia :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy - no čo mám robiť, štve ma to strašne, že to nemám, tak to musím napraviť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Weri vikend bol super, v sobotu sme mali Zarkinu narodeninovu oslavu, myslim ze si to super uzila, dostala kopu darcekov, zlata bola strasne. A uz ma moje krasne dievcatko 3 roky, sa mi tomu ani verit nechce |-| Ja som vecer padla do postele uplne mrtva, ale som rada ze Zarke sa pacilo :-) Weri to je velmi zvlastne ze by ti to niekto zobral, na co to komu mohlo byt, dufam ze sa to najde a ked nie, je super ze ta davas zase podpisovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera no si poklad x-) x-) Ale nechcem ťa zbytočne rozháňať, máš aj kopec svojich starostí.... ;-) Malá je nezmar, tancovala od tej 6 večer až do rána, zastavila sa akurát pri jedle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, jedna baba si skopčila moju súkromnú fotku (tú s tým účesom mojim) z môjho albumu a dala to do svojho, vybrala si ten účes ako svadobný, poslala som jej správu, že ma teší, že si vybrala práve podľa mojej fotky, ale že ju prosím, aby ju stiahla zo svojho albumu, že nerada by som aby moja foto bola všade a ona mi odpísala, že ja žiadnu takú foto v albume nemám, že ona to našla na nete a že ju nemieni stiahnuť.. :-( ja som si juu sama dala preč z albumu, aby to všetci nekopírovali, a ona to dať nechce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
wera tak napíš adminke ;-) Je to drzosť, ak si ju požiadala aby ju dala preč a ona ti odpíše toto ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
wera a ktorá ju má v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
meddy - toto som jej poslala a aha jej odpoveď - Ahoj Lucka, veľmi ma teší, že si si vybrala účes podľa mojej fotky, ale prosím ťa o stiahnutie tej fotky z tvojho albumíku, nerada by som videla moju hlavu všade možne. Ďakujem veľmi pekne :-) prepac ale ktory uces? nepomylila si sa nahodou?ja nemam ziadny uces ani podobny ako mas ty v albume..a moj finalny uces ktory mam v mojom albume som si nasla na internete takze urcite ho nemienim stihanut.prepac...
Odpovedať
Profilova fotka
meddy - nechcem byť až tak zlá, počkám ešte čo mi odpíše na moju posl. správu a ufidím :-) a ide aj o to, že na tú foto má fotograf aj copyright asik ako na všetky jeho fotky a použiť ju môžem iba ja... 8-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
wera tak sa jej spýtaj, kde na nete ho našla.... možno si naozaj niekde a nevieš o tom =-) ale ja by som určite napísala adminke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy - nemohla to nájsť nikde inde, lebo tá foto nie je publikovaná ešte nikde (ani upravená ešte nebola a takú by nepustili do sveta), len sem som ju na chvíľu dala, nikde inde nie je :-/ juuuuj keď ja som taký typ človeka, že nechcem vyrývať ani nikomu problémy robiť, čo keď potom ona dá zmazať mňa a čo budem robiť? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera ale my si ťa nedáme :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
werka ale slušne si ju požiadala ;-) a ja mám tiež niektoré fotky stiahnuté odtiaľto z albumov, ale ak má nevesta napísané, že nechce, aby ju kopírovali, tak to nerobím ;-) a pokiaľ by mi niektorá napísala, že mám niečo stiahnuť, že to je jej fotka, tak to urobím
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby:) weri - dakujem:) rozmyslam medzi 1 a 2...uvidiiime...s tou foto, napis adminke a hotovo...kasli na nu..a s tymi harkami sa netrap, ak vies tych ludi este raz ukecat...meno a adresa su volne dostupne info a nevztahuje sa na ne zakon o ochrane osobnych udajov, takze sa tym netrap... juuuj baby, nasi hafani sa vcera "rozsupli" a zarobili na stenata...no radost...
Odpovedať
Profilova fotka
petka, ,mne sa pacis v satkach 2 a 4 :o) Ake bolo skusanie? Uzila si si? Ja by som este isla vyskusat.........
Odpovedať
Profilova fotka
babyyy, pomooooc.... raz som pisala, ze mam zakaznicku, co chodi vsetko menit....vtedy kupila 3 veci a 2 z toho prisla vymenit...tak minuly tyzden bola vymenit aj tu 3. vec a dnes prisla menit aj to co si vzala ako vymenu.... a este mi tomino hovori, ze snad ti ta truba nepride zas tu bundu vratit... slahne ma z nej raz...
Odpovedať
Profilova fotka
lady super bolo, som si to uzila :))) az na to frflanie mojej maminy to bola vazne uzasne este pojdem asi 2-3x tak sa tesiim :)
Odpovedať
Profilova fotka
bero aj ty si bola skusat saty> ako bolo?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?