Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • kvetinka veď si tu s nami 😃 😃

• haha ale hlasovo nie 😃 😃

• kvetinka 😮 nie? veď ťa počujem 😃 😃

• Sponzor fóra
  • kde? si v miestnosti? 😕 😕

• áno 😕 😃

• bububu len ma nevystras 😃 😃

• 😃 😃 😃 veď ty strašíš nás 😃

• meddy protest? myslíš petíciu proti znižovaniu rodičovských príspevkov, či čo? 😃 Aj by som tvojmu priateľovi popriala takto cez teba všetko najlepšie, ale veď to už má, keď má teba 😵 Tak prajem aspoň zdravíčko, šťastie a veľa veľa lásky 🙂
    Ja som kým to zvonilo rozmýšľala ako sa ti predstavím a ty si ma tak krááásne ubehla 😃 Aj ja sa moc teším, musíme dať stretko ! 🙂

PRVÉ PIERKO HOTOVÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ 🙂

• Vieročka aj ja sa teším a už sa nám to kráti 😉 😃 Nebude žiadne posielanie poštou 😃 😃 😃
    A priateľ ďakuje a že súhlasí 😃 no veď iné mu ani nezostáva, keď tu pri ňom sedím 😃 😃 😃
    Si šikulkaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

• Vierka a ty si písala, že z protestu nevaríš 😃 😃 😃

• kuk v albume som ti dala fotoooo 🙂

• Vieročka je náááádhernéééééé, aj priateľovi sa páči! 🙂 Akurát sa pýtal, že či to bude také veľké ako na foto 😃 😃 😃 Ale je krajšie, ako som si predstavovala!!! 😵 😵 😵

• Werus si sikovnaa! Velmi pekne 🙂

• Vierka si šikovná, sa neviem stále vynadívať! 😵 😃

• ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 moc moc moc moc ma teší, že sa ti páči - taaaakže mám pokračovať? 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • vierka ano, ano, anoooooooooooo 😃 😃 😃 moje, moje, moje 😃

• weri jake kraaaaaaaaaasne 😵 😵

• meddy - už máš dve na svete 😃 😃 bol to síce ťažký pôrod, ale už je to na svete a je kráááásne 😃 😃 moja, veľké si chcela len 2, žeee? 😬

• áno Vierka, len dve, veľké dáme len mamám 😉

• tak veľké už mááááááááááááááááááš 😃 😃 😃 idem na malééééééééééééééééééé 🙂

baby moooooooooooooc ďakujem, som rada že sa vám to páči, hneď sa mi lepšie robí 😵 😵 😵

• hehe, takze to sa dava rodicom? take velke? 🙂 a by bolo zle dat vsetkym male? 😃 😃

• Vierka sa stále neviem vynadívať 😃 😃 😃

kvetinka dáva sa to všelijako, niekto dáva veľké aj svedkom 😃

• ale nikomu nic 😃 😃

• a podla coho viete kolko si mame spravit? teda niektori hostia, ved konecny pocet viete az pred svadbou, nie? 😎

• vôbec nie, nebolo, záleží len na vás ako si to vymyslíte 🙂

• weri mala si povedat - ako to vymyslime my traja 😬 😃 😃

• Ahojte!!!!
    weri, vies ta basnicka, co si vymyslela o bielych satach, tak ta sa nejak zauzivala. Akurat som ju videla jednej holke v albume. 😉 Mala si dat patentovat.. 😉 😃 😃 😃
    Inak pierka su krasne!!! 😉

• kvetinka přiměřeně 😃 😃 😃

• cauko bero 😉

• beronsche ahoj 🙂 aká básnička?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    Moderné a kreatívne svadobné klipy, filmy a fotografie.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.