Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacia tieto :http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?keywordText=aspen&keywordType=any&page=0&pageSize=15&style=A3298
Odpovedať
tie su tiez krasne ;-)
Odpovedať
baby, ešte sa vás chcem spýtať, či vám záleží na tom, aby vaše šatičky boli originály.. v zmysle značky.. či by vám vadilo keby ste nemali napr. originál pronovias, ale nejakú "napodobeninu"
Odpovedať
Profilova fotka
simi tak myslim ze toto je uz len otazka rozmaznanosti a toho ci ma niekto 2000eur na original alebo nie. Mne je uprimne ukradnute ci mi saty usie svokra alebo ci si ich kupim pouzite :-)
Odpovedať
však práve, že to nechápem.. ak ja uvidím kráááásne značkové a dám si také ušiť.. no kde to bude vidno??? nie sú tam 3 pásiky ako na adidaskách :-D :-D :-D
Odpovedať
lebo mi príde smiešne ako sa baby predbiehajú, že ja mám značkové, nie nejakú lacnú kópiu.. :-N
Odpovedať
ja tiez nepotrebujem mat original, ked sa mi bude pacit napodobenina tak nech je napodobenina :-) a za original sa mi peniaze nechce davat, ani za pozicanie. za taku sumu si necham usit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pani moji baby uz ste robili kolac do ktoreho islo 18 vajec?
Odpovedať
veru ešte nie.. čo pečieš tortu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale kdeze len obycajny puncak ale akosik vela vajec tam ma ist :-S
Odpovedať
a ešte k tým šatkám.. presne ako píšeš, rora.. ak si mám požičať originály za 350€, no niekto mi také ušije za 300€, tak by som ani neváhala.. však to budú moje šatky, môžem sa s nimi vytešiť aj po svadbe.. a veľké plus je to, že budú presne na mňa..
Odpovedať
joj, baby, také mám nervy.. včera môj otec vystrájal, že načo chceme svadbu a prečo.. že on nemá peniaze a pod. ]-( a to ešte nič nie je oficiálne, len predbežne sme si stanovili máj.. a v prvom rade to budeme financovať samí, nik od neho nechce, aby mi celú svadbu zaplatil.. ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
simi taky su niektory ludia, moja maminka sa tiez zhrozila ze ale oni nemaju peniazky a nevie ako by nam mohla zaplatit svadbu. No ked sme ju ubezpecili ze svadbu si budeme hradit samy tak sa ponukla ze apson zakusky na svadbu a svadobnu tortu zaplatia oni :-) Moj tatino je zase taky salamista, jedine co povedal je ze hlavna vec ze sa mame radi. No horsie je to z draheho rodicmi, oni su nieco ako tvoj otec, tiez stale kricia a rozculuju sa a vystrajaju coro moro ohladom toho ze sa chceme brat. To treba prekusnut povedat si v duchu svoje a ist dalej
Odpovedať
Profilova fotka
original siat by som si teda nekupovala, ale pozicat si kludne poziciam originaly, lebo mne sa pacia viac ako kopie. zas ale ako som pisala niekde inde, ja som uz daaaavno neni studentka a kedze je to len raz za zivot, tak som sa rozhodla na satach nesetrit. samozrejme kazda mame iny vkus. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simcab: nic si z toho nerob. v klude mu treba vysvetlit, ze si platite sam a ak za tym nie je nieco ine, tak to bude po probleme.
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mi to pisanie dako nejde. sama chyba. :-N
Odpovedať
no len s ním sa nedá nejako kľudne rozprávať poslednú dobu.. joj, len ma zbytočne vytáča! inak moja maminka už vyhutuje kde tie peniaze ide zobrať, hoci som jej povedala, že si to budeme samí platiť!!! no ona mi vždy povie, že to je jej povinnosť a aj jej rodičia dali na svadbu peniažky, hoci ani oni nemali :-) no tak som zvedavá či zoženie :-D moja zlatá.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevyznate sa daktora v kvetinach? ja by som chcela bud tulipany alebo pivonky, len neviem ci v juni kvitnu.
Odpovedať
Profilova fotka
sinov pivonky kvitnu od jara az do jesene a kazde dobre kvetinarstvo ti ich v juni zozenie, kdesik som citala ze zacinaju kvitnut zaciatkom maja
Odpovedať
miška, a o nejakých kvietkoch,m čo by vyzerali pekne aj 4-5 dní nevieš??? mňa napadajú jedine chryzantémy, no to si teda v kytici neviem predstaviť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som mala naposledy ruzu co vydrzala dva tyzdne a stale vyzerala ako nova, no co viem tak gerbery lubia vydrzat dlho ked im nie je moc teplo alebo moc zimaa svokra dostala nedavno frezie a tiez jej to vydrzalo dlho
Odpovedať
jooj, dilema.. hádam budem mať jednu na fotenie a druhú na sobáš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela jednoznacne pivonky ale take krasne fialovo bordove ;-) Ukaze to nadherne na urcitom type fotiek
Odpovedať
Profilova fotka
fiiha take som este nevidela, nemas fotku? ja uvazujem o bielych.
Odpovedať
Profilova fotka
sinov ja ich casto vidam u jednej zahranicnej fotografky vola sa jessica claire a ked si prezries jej web tak vela nevies tam malo prave pivonky tejto farby
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
moni u nas bude z mojej strany 17 a z priatelovej asi tak 30, viac ludi na svadbe ani nechceme
Odpovedať
Profilova fotka
monvitka skus sa netrapim. ja napriklad svojho otca nepozyvam. nechcem sceny na vlastnej svadbe a aj tak spolu nekomunikujeme. ak je priatel z velkej rodiny a ty z malej a mate na to fin. prostriedky, tak kludne na vyvazenie pozvi viac kamosiek a kamosov. ja mam napr. velku rodinu tak budem mat len tri kamosky s partnermi a partner je zas z malej, tak sme pozvali z jeho strany viac kamaratov.
Odpovedať
heh, no ja este poriadne neviem ako budeme financovat svadbu...nasi budu urcite chciet piect tortu a vsetky kolaciky...ale ja zas nechcem aby mamka aj teda styri dni nespala a piekla...to uz radsej zaplatim za tie kolaciky...a tortu chcem len jednoduchu, ziadne poschodove opachy, tak to tiez nebude sialene drahe...ale to vsetko ma este straaaaasne vela casu..asi by som mala zacat trochu rozmyslat nad drobnostami, ale sa mi nechce do toho :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?