Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • simcab 😃 😃 ale ja si aj tak myslím, že nech by si mala vo svadobný deň akékoľvek šaty, tak budeš pre ňho tá najkrajšia nevesta na svete 😵

bybi - ja mám tieto šatky, len v čisto bielom - http://www.google.sk/images?hl=sk&q=oleaje+pronovias&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=3GesTLjeL4jCswaz95m2BA&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CBkQsAQwAA

zaľúbená som do nich odvtedy čo som ich prvý krát videla a už vtedy som si povedala, že v týchto sa chcem vydávať 🙂 Jednoduché, ľahučké, s ramienkami, krásnymi výšivkami - no láska na prvý pohľad 🙂 😬

• Jeeej, tie su krasne. A tebe sa take aj podla mna super hodia lebo ty mas krasnu postavicku 😵

Mne sa take tiez velmi pacia, ale ja by som v takych vyzerala ako klobacka 😛 😃 😃 😃 To je podobny styl ako trdielko pozera satky 🙂

• bero no zažila som už na svadbe nevestu čo mala taký všetkých priťahujúci dekolt a keby si videla dvd zo svadby - farár rozprával jej prsiam, nie mladomanželom 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • bero dala som už link, je vyššie 🙂

jejda ja kým odpíšem na jednu správu, tak kukám že ich sem pribudlo aj 10 a ja som potom total mimo 😃 😃 😃

• weri, aha uz si pamatam tvoje saty... krasne!!!

bybi, mala si skusit a mozno by si bola prekvapena, ze nie klobaska ale kocica by si bola!!! 😉

Baby, co myslite, predala by som tie od Maggi za 500 EUR? Ci ako raz pouzite by boli za tolko pridrahe??

• no akú budú mať farbu tie moje šaty je ešte vo hviezdach 😞 chcela by som biele, ale nie také škrekľavé biele.. v nicole sa tá biela volá natural.. je to taká trošku ako keby zašednutá alebo ako ju mám pomenovať.. krémová asi určite nie, pretože mám strieborné topánky..

• bybi - ďakujem moooooc 🙂
    čo by si vyzerala ako klobáska, veď máš veľmi peknú postavu, pozerala som tvoje fotočky na FB a nemáš z čoho chudnúť 🙂

• ani ja by som nexcela na svadbe prsia von 😃 😃

• sice priatel vzdy hovori : bolo by sa na co pozerat 😬 😃 😃

• bero ja som skusala nie az take, ale uzsie a bola som ako klobaska 😃

a ja si myslim ze v UK by si ich mozno za drahsie predala, ale na SK si za lacnejsie pozicaju, tak neviem ci by kupovali za 500eur 😐

• kweti, a kto by chcel prsia von?? 😃 😃 😃

• bybi klobaska? 😃 😃

• no ta spominana nevesta co mala 😃 😃

• weri ja sa len obliekam tak, aby som to co je vacsie zamaskovala 😃

• moje saticky bol so mnou priatel skusat, pacili sa mi. Ale skusala som aj ine. A to, ze som si ich objednala ani netusi, takze bude mat prekvapko a do svadby aj zabudne, ze ma v nich uz niekedy videl.

• Sponzor fóra
  • jej kacenka, to je inak dobra taktika 😉 uvidi ta vo viacerych ale nebude vediet ze ktore si si vybrala a ty vies co sa mu paci, super, to sa mi paci 😉

• beron, ja si myslim, ze by si ich predala urcite. Raz oblecene su ako nove. Ja som kupila tie moje zo salonu za 350 ale boli asi 5 krat pozicane.

• bero - ďakujem moc ! 🙂
    ja by som ich určo za 500 kúpila - 1x použité je nič a za 500 môžu mať nevestičky svoje vlastné. Ja som kúpila tie moje za 499, boli v salóne Nicole už neviem koľko, ale za požičovné pýtali 464 - tak som si povedala že by som bola hlúpa keby som ich nekúpila 🙂 hoci ich určo už predomnou malo zopár neviest, ale šatičky sú ako nové, ani niesú pozatŕhané, ani zničené, sú krásnučké čistučké a mojeeeeeeeee 🙂

simca - uvidíš aká farba ti nakoniec pristane k pleti a v ktorej sa budeš cítiť lepšie - ja som nikdy nechcela čisto biele, ja som chcela tie krémové, o bielych som ani nerozmýšľala, ale hneď ako som ich vyskúšala, tak som vedela, že je to to pravé orechové - vynikla som v nich, cítila som sa v nich skvelo. Potom som ešte pre istotu vyskúšala iné šaty (ale nie čisto biele) a vyzeralo to na mne strašne - taká nevýrazná a nepekná som sa v tej farbe cítila... Tak som skončila pri čisto bielych, vo farbe ktorú som nikdy nechcela a teraz by som nemenila 😃

• bybi asi mas pravdu... Ale ak by ich niekto teraz za tolko predaval, tak beriem, vsetkymi desiatimi!!! Ved pozicovne je len o stovku viac... co je sice dost, ale je rozdiel kupit a pozicat... 😛
    ....spekulujem ako sa len da.... Preco sa do kelu uz neda z Ameriky objednavat??

• dakujem bybi. Ine sa mu pacili trosku viac, pretoze tieto mi v tom salone boli velke... takze tie druhe mi viac sedeli. Ale hlavne, ze sa mu pacia a nevysmeje ma. Lebo keby ma zbadal v svadobny den a videla by som pohlad, ze sa mu nepacia tak neviem co by som robila😃 mozno by som sa ani nevydala😃😃😃

• weri aj ja chcem biele, som ako riaditel vapenky biela a tak mi viac snehovobiele pristanu... Kremove su totiz ako moja pokozka... 😛

• wera, ja som už šaty skúšala.. aj takej farby, aj takej.. ide o to, či sa v tom salóne trafia do tej mojej bielej, akú chcem.. 😒 ale vraj sa mi hodia aj také aj také, tak mi je to v podstate jedno.. nejdem si tie šaty priveľmi idealizovať, aby som nebola potom sklamaná, pretože nebudú vyzerať presne tak ako tie skúšané..

• bero, preco by sa nedalo z ameriky objednavat?

• kocky ja sa zatial lucim, asi sa ukazem az zajtra, konci mi prestavka a mam toho viac nez dost a doma mam maminu, tak na PC sa asi ani nedostanem a budem s nou 🙂

Ale budem tak priebezne aspon citat 🙂

• bero 😃 😃 😃 😃 😃 tak ja som potom ako dcéra riaditeľa vápenky 😃 😃 a po zime budem už len vápenka 😃 😃 ten pali si s nami riadne užije na našich svadbách 😃 😃 😃

• kacennka z best bridal stranky sa neda... Jedine, ze by som mala znameho v Amerike a to teda nemam...

wera, joj to mas pravdu z Palim... Ale je na rozdiel od teba sa ani neviem spravne ksichtit... joj daj mi nejake tipy!!! Ja som taka nefotegenicka az strach... 😛

• bero, da sa to objednat napriklad cez USA servis, je to preposielatelska sluzba. Zaplatis za to 150 korun navyse.

• bero, wera mate rovnakeho fotografa? 🙂

• Baby uz ste boli na matrike a na fare?

• my sa chystame na faru o 3 tyzdne ked pojde aj priatel so mnou na Slovensko. Len neviem ci nieco vybavime ked akurat budu tie sviatky vsech svatych.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky