Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero, weri, mozem sa spytat kolko vas bude stat? Pozerala som jeho stranku, fotky ma karsne, ale nikde nevidim cennik :-N
Odpovedať
kati, no som zvedavá či pôjdete :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simca, aj ja:D stale to pre nieco odkladame, ale uz by hadam aj bolo nacase:D
Odpovedať
aj ja by som už chcela ísť, ale drahému je stále skoro.. tak sa hádam naštvem a pôjdem tam sama! 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
:D to by bolo celkom zaujimave keby si tam isla sama. Trosku ho popozen:)
Odpovedať
Profilova fotka
a drahy sa rozhodol, ze to budeme mat po omsou, tak aby nam to niekto nevyfukol na ten den.
Odpovedať
Ja som uz bola za fararom, no velmi na mna dojem neurobil, tvaril sa akoby som neviem co od neho chcela... Taky zkysnuty bol, ani raz sa neusmial.. Dufam, ze taky nebude na obrade... kaccenka, co to je za preposielatelska sluzba? Posli mi nejake info, ci kontakt, prosim.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero, napisem ti do IP
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka hej máme toho istého :-) bero - keby si niekedy videla moje ksichty na fotkách, hlavne domácky fotených, hrôza des :-D a môj problém je že sa strašne rehocem, a potom nemám oči, dúfam že na svadobných budem mať oči :-D podľa mňa stačí byť prirodzená a fotky budú hneď krásne :-) alebo sa postav pred zrkadlo a trénuj, aký úsmev ti najviac svedčí, ktorá strana tváre, či radšej podhľad, alebo nadhľad.. :-) ja keď fotievam s niekym častejšie, tak viem, že som fotogenickejšia z ľavej strany, že z výšky fotené fotky mi robia strašné kruhy pod očami a pod... Skús trénovať a zistíš čo ti najviac svedčí a hlavne buď prirodzená - svadobné momentky sú podľa mňa najkrajšie fotky :-)
Odpovedať
wera jaaaj to je ten co tak pekne foti interierove fotky :-p :-p :-p hehe dobre rady pre bero, ja to tak mam uz vyskusane jaky usmev ci pohlad mi pristane :-D :-D ja sa fotim i sama niekedy x-)
Odpovedať
no ale kde ste všetky???? 8-(
Odpovedať
.. ak ste ešte nezaregistrovali: http://www.svadobnyveltrh.sk/ ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
chystas sa simca? my asi pojdeme ked budu v Brne, zvyknu byvat dva... ale aj do BB by som mozno isla, len asi nebudem mat moc s kym:D
Odpovedať
no ty si bohovská!!! tak pôjdeme spolu ;-) ako vážne! a do blavy pôjdem určite s drahým..
Odpovedať
och baby aj ja chcem ist!!! Ale mozem tak ist do teplych krajin a nie na veltrh, mam tak zufalo malo dovolenky, ktoru si mozem planovat ako chcem... mame totiz 2 tyzdne celozavodnu na vianoce a 2 tyzdne jul/august.. :-( weri dik za rady.. ale mne to nie je nic platne, som proste nepoucitelna... Uz ma trenuje drahy, je totiz nadseny fotograf amater (zatial, raz by sa tym chcel zivit 8-) ), ale ja mam stale taky pocit, ze na fotkach som skaredsia ako v zrkadle = v skutocnosti... :-p aspon sa tym utesujem... :-D :-D :-D
Odpovedať
A kde je lady? Uz som ju tu par dni nevidela.... Ladyyyy kde siiiii????
Odpovedať
ale no viete čo maniačky????? cez deň keď musí človek pracovať, tak nemôže, lebo ste tu všetky a večer keď má čas, tak nikto.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tuuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj jaaaaaaaaaaaa :-)
Odpovedať
tak a čo vyčkávate?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D akurát som prispela príspevkom do témy žitňanských - uvidíme či ma nevymažú :-D
Odpovedať
wera.. aj ja chcem vidieť vaše video.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Vierka prečo? =-) musím to ísť nájsť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simca, no tak to by sme mohli ist spolu do tej BB. A mozes prist aj ku mne do Brna,pojdeme:D
Odpovedať
Profilova fotka
Vierka som si to prečítala, neviem, prečo by ťa mali vymazať, napísala si svoju skúsenosť! ;-) :-)
Odpovedať
caute ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ty si ho ešte nevidela? :-) http://www.vimeo.com/14790088 len si ho nechaj celé načítať, nech ti neseká :-)
Odpovedať
no do brna sa asi nedotrepem, lebo málokedy mám náhradu za seba v robote 8-( ale bystricu obehneme, neboj nič! ;-)
Odpovedať
chystate sa do BB?
Odpovedať
áno, kweti, do bb
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?