Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • aj ja tebe 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• meddy uz ides buvinkat?
    weri, tak tvoj prispevok este v tej teme je.. 😉 Mne je len smiesne ako sa manzelov Zitnianskych baby zastavaju, akoby boli najlepsi kamarati ci rodina... ale mne je to nakoniec jedno.. 😃
    Baby, zajtra mam strasne tazky den, uz teraz mi lepi, isto ani oka nezazmurim, drzte mi palce....

• bero drz sa!!! 😎 budem na teba mysliet... 🙂 🙂
    a inak kazdy ma svoj nazor, niekomu sa paci ono, inym zas ine...ale je pravda, ze niektori vyletia snad niekam do vysin a odtial nikoho okrem seba nevidia..ani tie maily 😃 😃

• Sponzor fóra
  • až teraz ho idem kuk, weri.. prehliadla som, že si mi poslala link.. sorry 😴

• tiež som si všimla že ešte nie je vymazaný 🙂 aj ja si zastávam nášho kameramana a fotografa, ale nie takým štýlom že lepší na svete nie sú a kto má iných je pod úroveň a neviem čo.. mňa veľmi nahnevalo ako sa na teba naviezli, že to je vlastne tvoja chyba že ti neodpísali a neviem čo a ešte ma naštvalo veľmi to, že mažú negatívne príspevky - akoby tu boli bohmi a nedajbože niečo negatívne povedať.. ale mne je to tiež nakoniec jedno 😃 😃 😃

A čože máš tak ťažký dník? Budem ti moc držať palce, a hlavne sa snaž vyhajať, nech máš viac energie na zajtra 🙂

• wera ale to som si vsimla i na modrom konikovi..baby niektore su fakt troska ...hmm jak to nazvat? uzkostlive??? 😴 no a vedia dost rychlo vzblknut, ako keby sme im isli odhryznut hlavu 😃 😃 niektore ta neuvitaju do temy, ine ti vynadaju ak mas iny nazor, niekde ta zmazu 😃 😃 som rada ze som stretla milych ludi tu 🙂

• weri, to je krááááááááááááááááááááááááááááááááááásne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• presne kweetinka súhlasím s tebou 🙂

• neviem, mne sa asi podarilo na konikovi prispiet len do "mrtvej" temy, lebo reakcia ziadna.... 😛 ale uz som citala, ze sa baby stazovali, ze ich "vykopli" z existujucej temy... 🤔 No jo, ludia sme rozny..... 🙂

• jake video? predsvadobne? 🙂

• weri, som si ste raz pozrela vase krasne video a tak ma napadlo, kde ste zohnali tie podarene srdiecka? 🙂 🙂

• mne sa najviac pacili tie wierkine uskrny a usmevy 😵 😵

• kweeti a vy budete mat aj kameru na svadbe, ci len foto?

• hehe snad niekto fotakom porobi nejake kratke videa..teda to ANO by som rada zachytila 😃 alebo nejaka kolaz s prianiami..ale uz som spominala, ze ja nerada na seba kukam..a zvlast na videu 😃 😃 takze nie....bero ty xces?

• a zas taky napad..mozno budem mat 2 fotografov na svadbe...teda 2 roznych, nie 2 z jednej firmy 😃 😃

• Sponzor fóra
  • dievčence, idem ja spinkať.. nejako ma bolí hlava.. majte sa pekne a veľa nepíšte! 😉 🙂

• bru noc, simi!
    kweeti, najprv sme chceli, ale nakoniec bude len amaterske video.. 😉 Setrime.. 😉

• ja som tiez amater vo foteni, ale zas myslim ze niektore fotky mi idu celkom fajn 🙂 a ked niektorych fotografov pozeram - od mojich zaberov sa to moc neodlisuje 😃 ( niektori ) 🙂

• poviem ti pravdu, niektore fotky tu na ms ma aj ako uplneho laika prekvapili, take boli strasne (podla mna)... radsej nebudem kontretna, aby som nikoho neurazila... 😉

• bero neurazas 🙂 , ale ty si uz bola obvinena ze ´´veci pochopis az po svadbe´´, lebo ted sme este hlupucke 😃 😃 😃 tak radsej pozor s tym ´´chatovanim ´´ po fore 😃 😃

• kweeti, take veci ma nemrzia... kazdy ma pravo na nazor, ak sa niekomu nepaci to co mne, alebo to, co si ja myslim, je to ich vec.... ved je to nornalne... 🙂

• co uz 😎 dobre vediet na koho nazore mi zalezi, a na koho nie a nejdem to riesit 😎

• bero a kedy sa rozhodnes pre ktore z tych siat?

• pravda.. 🙂

• kweeti, zase sme tu ostali len my dve?

• asi 😢 tie zodpovednejsie sli spat 😶 😃 😃

• no to teda neviem.... Tie od Ronalda som skusala v PO, ale mali len kremove a cakali na biele. Takze im musim zavolat a ak nemaju biele tak ich nechcem. Ti od Maggi zas maju len Blave a Bystrici, tak tiez neviem..... asi bude mat nakoniec uplne ine...
    A ty mas ake predstavy o satickach?

• ja som predstavou bola skor nieco na celkom ine ako tu bezia..z istych dovodov by som xcela vrsok s rukavmi, alebo nejakym inym zakrytim dekoltu..pripadne normalne bez ramienok ale s bolerkom....lubia sa mi s nadychom zltej alebo smotanovej..ale inak nemam nejake naroky..v podstate to, v com budem pekna 😎

• Najdolezitejsie je, aby sme sa v satach citili dobre, no nie?
    kweeti idem uz aj ja, este sa musim pobalit na zajtra.. 😛
    pa pa

• paaaaaaaaaaa 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov