Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Baby nasla som sisvadobnu supravu nahrdelnik plus nausnicky teraz uz len ju zohnat za menej ako 20 eur

• Ahojte kočky - dlho som tu nebola 😬 ako sa máte? čo prípravy ?

• dobré ránko 🙂 všetkým vám prajem krásny deň, ja tu dnes moc nebudem 😐

michala.s - no super, že si našla takú čo sa ti páči 🙂 a tá ktorú si našla, koľko stojí? 😬

havana21 ahojky, a kdeže si bola, keď si sa na nás neprišla pozrieť? 🙂 ako postujujete s prípravami?

Ozaj baby som nevydržala, zavolala som našej kapele včera, či si pamätajú, že sme si ich rezervovali na 7.5.2011, aby na to náááádohou nezabudli (by ma porazilo) 😃 tak povedal pán, že určite nezabudli, len že sa máme ozvať až začiatkom roka, kvôli zálohe, zmluve, detailom... teda na zálohe a zmluve trvám ja - aby sa nestalo, že neprídu - by ma porazilo 😮 😬 🤔

• Sponzor fóra
  • Ahoj wera no postupujeme asi takto : nechcem toho môjho budúceho manžela nejako tlačiť do stavby domu - tak som si povedala, že to nechám na neho, pár dní som mu to nespomínala a včera už začal hovoriť, čo ako vybavil a čo chystá 😃 stačilo mu dať priestor a aj sám sa angažuje 🙂 tak ma to nesmierne teší....

• Havana no super, vidis aky je sikulka 🙂 to ja som dala priestor mojmu drahemu na zavolanie na spravu bytov, lebo nam zistili, ze nam unika plyn z trubiek (ale uplne mnimalne) a dva mesiace cakam, kedy sa prejavi 😃 a stale nic... 😃

• 😃 Aj my sme mali také stavy, ale zistil, že sa asi nahnevám, keď sa nič nedeje 😬 No a akosi mu to doplo a sám sa prejavil. Takže ho len netreba týriť 😃 a ide to samé 😉

• no ja mu to môžem hovoriť koľko chcem, on mi povie že však tam zavolaj, to je jedno kto tam zavolá, nie? 😃 pritom ja ani neviem nič k tomu, že kde to uniká ani čo mu vtedy povedali pri kontrole.. a keď on mi toto úplne kľudne povie, tak mňa ide roztrhnúť od jedu 😃 😃 to tak býva, keď je cholerik s flegmatikom 😃 😃 😃

• NO to máte teda dobrú kombináciu, my sme sangvinik a flegmatik 😃 Hlavne aby sa Vám tam s tým plynom horšie nestalo 🤔

• ahojte dievčence 🙂

Beronsche drž sa, nech ti to dobre dopadne! 😉

Vieročka aké video? Ja som nevidelaaaa 😕 A to akože kto z vás dvoch je cholerik??? 😃

• dobré ránko 😵
    meddy, toto video: http://www.vimeo.com/14790088
    krááásne je 😵
    btw my sme tiež cholerik a flegmatik.. ja som ten prvý 😬

• simca ďakujem 🙂 len mi to nejde spustiť 😞
    to sme tu všetky choleričky? 😃

• my ženy sme také 😬

• dobre ranko baby 🙂 ja som cez vikend pisala nasej kvetinarke spravu ze je dost draha nech sa nehneva na mna ale mame dcerku a ta konecna suma je pre nas jednoducho neprijatelna a dala som jej 2 varianty toho co od nej chceme a spustila viac ako o polovicu cenu tak sa vytesujem 😃 lebo chcela 4 eura na osobu vyzdoba saly +kostolik a extra vse ostatne ako kyticky,auto a blabla a vyhcadzalo to vyse 300 euro a to som neni ochotna jej dat!tak som jej napisala ze od nej chcem len kostolik tie masle a sala len navleky,masle a obrusy ostatne si ja dam 😉 a odrazu to je kostol+sala+auto 180 euro aj tak je to dost lebo svadobna kyticka+pierko budu stat urcite okolo 30 euro a este kvetinky do saly ale aj tak sa vytesujem lebo usetrim urcite 100 euro a to je dost 😉
    ja neviem ci som sangvinik alebo co lebo z kazdeho nieco na mna sedi 😃 😃 ostatne vsetko riesime az buduci rok a ozaaj nase mamy nam darovali obrucky stare tak sme boli v zlatnictve a pani nam povedala ze bud si dame z nich spravit alebo vymenime za nove takze jasne ze vymenime 😉

• trdielko pekne postupujes 🙂 inak to som ani netusla, ze kvetinarka toto vsetko zariadi...boze moja hlupost - vzdy som si myslela ze robia len kyticu 😃 😃 takze su mi schopni dat pierka pre zenicha, aj na uato vyzdobu? 🙂

• haha dalsie video adalsia zenska v bielych satoch ( i ked kratkych ) 😃 😃 ostudu nemaju a nejak ich pribuda 😦

• Sponzor fóra
  • baby, neviete poradiť? neviete niečo o práci pána Sárossyho (fotogaf)... veľmi by mi to pomohlo, už som z tých fotografov mierne mimo.. 😵

• kweti.. o akom videu hovoríš?? 😬

• no take nedolezite,cudzia osoba 🙂 to len reagujem na ´´nasu oblubenu´´ temu o tom jak niektori hostia dokazu dojst v bielych satach

maryennn prepac, nepoznam 😬

• Ahojky, ja len nakukam, ides skusit trosku docitat a budem sa venovat praci, len som vas chcela pozdravit 🙂

• ahoj bybi.. ja som taktiež nútená pracovať keďže dnes sme nejaké vyťažené všetky 😃

• 😉 😉 😉 jeeej dneska je tusim v pocasi vynimka

• dnes je prekrásne, že? 😵 😵 😵 škoda sedieť v práci.. 😞

• alebo za pocitacom 😃 😃

• ja som v práci za počítačom 😛

• No teda, dneska je tu riadne ticho 🤔

Mne prave sefka povedala, ze mi zdvihla plat, tak sa vytesujem, nie je to o vela, ale aj malicko potesi 😵

Kde ste vsetky, prave mi zacala prestavka 🙂

• bybi, ja som tu.. a gratulujem k zdvihnutiu! 😵

• dakujem simi, ma to potesilo, lebo som to vobec necakala. Ale ja som tu zacala v maji na 6 mesiacov s tym, ze potom mi to mozno predlzia na dobu neurcitu. A uz mi to predlzili, mi minuly tyzden sefka povedala, tak som sa z toho tesila a dneska mi povedala, ze mi aj zdvihnu, tak sa z toho velmi tesim. Lebo ja som si ani nepytala 😬

A ako sa dneska mas, mas vela robotky?

• mala som veľa roboty doobeda, aj teraz mi prišiel tovar, ale nejako mi blbne program 😠 nemám na to náladu! 😦

• A ty robis pre niekoho ci mas svoj obchodik? (nemylim sa ak si myslim, ze robis so svietidlami, vsak? 😬 )

• nie, nemýliš sa 😉 ja tu len pracujem, nie je to moje.. ale najradšej by som mala niečo svoje. pretože tu tvrdnem celé dni a prd z toho.. hmmm

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov