Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Ja som tiez len zamestnanec, ale zase ja mam moju robotu celkom rada, takze sa nestazujem. A hlavne som rada ze vlastne robotu mam 🙂 Lebo som si zazila zacitok roka, ked som o nu prisla a nebolo to nic prijemne 😞

A ako satky, uz si objednala z toho slovenskeho salonu, ci este nie?

• ahojte babušky 🙂 ufff konečne som zavrela hnusný SAP, a som tu 🙂

bybi teším sa s tebou zo zdvihnutia 🙂 každá korunka navyše poteší 🙂

• ahojte kočky 🙂

ja vas tak obcas citam, konecne aj prispejem 🙂

juuuj weri, SAP, fuj fuj fuj, neznasala som ten program. Mozem sa spytat v akom automobilovom priesmysle pracujes? a tu v BA? aj ja som pracovala v automobilovom, aj so SAP-om 😒

• Sponzor fóra
  • jej weri robis so SAP-om? Aj ja som ho pouzivala v mojej predoslej praci 🙂 A dakujem, presne, kazda korunka dobra 🙂

A ako sa dneska mas?

• ahoj weri, beruska 🙂 🙂

• ahoj kwetinka 😉

• ahojky malaberuska 🙂 ja v ňom účtujem výrobu, a stráááášne ma to nebaví 😃 😃 😃 vyrábame diely pre VW a robím v MA 😉

bybi - robím robím, ale vždy sa vytešujem, keď už z neho vyleziem a ani ho nemusím vidieť 😃 nooo doteraz som sa mala veľmi zle, ale ako som ho vypla už sa to dá a teraz pozerám že už sú skoro 2 hodiny a to znamená že sa mám ešte lepšie 😃 😃 😃 A čo ty? - ako? Dúfam že všetko ok? 😬 😉

• kweetinka ahoooj 🙂 akože sa dnes mávaš? 🙂

• noo ja som s nim robila nastastie len pol roka, neznasala som ho 😠 😃

ako sa dnes mate babule? 🙂

• malaberuska tak ja už s ním robím o nejaký ten piatok dlhšie, ale tak zvykla som si, čo mám robiť 😃

• bybi, ja som tiež rada, že robotu mám, len ma štve, že plat je neprimeraný k času, ktorý tu trávim.. 😛 ale zas majú sa ľudia aj horšie.. 😴
    šiatky zatiaľ nemám, objednám ich v zime 🙂 ale keby som vyhrala, tak už aj ich objednávam 😃

• weri no ja som ho pouzivala okrajovo este popri jednom programe, ale tiez som mu na chut nikdy neprisla 🙂

Ale aj moja mamina a myslim ze aj sestra ho pouzivaju, tak to bude doma asi dost popularny program 🙂

• simi viem, vzdy je to o plate. Ja co som predtym robila vo firme, tiez som dost malicko zarabala, teraz je to lepsie. Mohlo by byt este lepsie, ale nestazujem sa, vyzit vyzijeme a to je dolezite 🙂

• wera dobre, cakam kym ti to dojde 😃 😃 😃

beruska 😵

• ahojteee 😉

• Sponzor fóra
  • Pekny dnik prajem🙂
    Juuj,to boli casy ked som so sapom robila 🙂 ale mala som ho celkom rada🙂

Baby prosim kuk sem: www.sperky-eshop.sk a dajte si svadobne obrucky - ktore z titanovych sa vam pacia? Som alergicka,takze ina titanove mozme mat. Rozmyslame medzi 3 - vrubkovane ako po vystrele, vrubkovane s lesklym pruzkom v strede a s perletovym pruzkpm v strede. Co poviete?

• kweetinka - 😃 😃 😃 idem zavolať drahému či niečo došlo, ja som strašne zvedavá že čo to bude 😃 😃 😃 dúfam, že nie had, lebo zomrem na mieste 😃 😃 😃

ahooooj zuzik 🙂

baby tú ozdobu do vlasov som nakoniec kúpila, dnes mi bola kamarátka pre ňu, moooooc sa teším, ževraj je nááááádherná naživo 🙂

• petka, z tychto troch sa mi naj paci ten s lesklym pruzkom a vrubkovanymi okrajmi. ten co je po vystrele, ten je tiez pekny, ale ako oburcku by som ju nechcela, ako prstienok taky bezny, to hej.

• petka ta s tym perletovym pasom v strede sa mi paci a potom sa mi pacia obidve tie cierne 🙂 Ale neviem ci tebe by sa taka obrucka pacila. Ale aj my s drahym chceme nieco take, ale ako druhy par obrucok, ze chceme mat zlate a potom este jedny titanove alebo chirurgicka ocel 🙂 ked sa nebude zlata hodit 🙂

• weri to je super ze ta spona krajsie este v skutocnosti. A odkial si to kupovala? Mozes hodit link? Ja uz pozeram bizu, ale zatial sa len tak obzeram, aj kacenka mi dala nejake linky 🙂

• Bybi aj nam sa pacia tie cierne,ale to uz by bolo ako obrucky moc..

• wera hehe 😃 😃 ze had..jak by tam prezil? 🤔 😃 😃
    jaaaaj tesim sa....to do vlaskov je fakt pekne 🙂

ajoj zuzik 🙂

petka preco by boli moc?

• peti, kamarakin kamos ma obrucku ciernu a vyzera to super 🙂 ale kazdeho osobny vkus 😉

• petka tá s perleťovým je nááááádhernááá 🙂 aj tá čierna je super podľa mňa, ale mne sa páči aj tá úplne obyčajná klasická obrúčka bez ničoho 🙂

kweetinka 😃 😃 😃 no ja neviem, had je sviňa, prežije všetko 😃 😃
    mooooooc ďakujem, myslím že som sa rozhodla správne kúpiť to, hoci ešte neviem ako to využije moja kaderníčka 😃

bybi - ja som ju kupovala tu na mojasvadba.sk od jednej baby čo ju na svadbe nevyužila.. Ona ju kupovala v salone Diamond (či ako sa volal) v BA - teda som ti moc nepomohla, čo? 😬 ozaj ja som si náušničky a náhrdelník (teda po novom náramok) kúpila v spleene, najkrajší set aký som kde videla 🙂 🙂 ale teraz som videla v spleene ešte od mikloschka (či ako sa píše) jedny brutal náušnice, ale už by sa nehodili, tak sa konať asi nebudú 😞 jedine ako popolnočné 😵

• Neviem,neboli? Bolo by to rozhodne zaujimave..len neviem co by na to mamina povedala,uz teraz ma nervy ked jej poviem,ze k svadobnym satam chcem mat balerinky...

• wera haha a snad ja som had? 😕 😃 😃

jaaaj tolko mas veci..nemala by si uz kukat obchody, bazary atd..potom budes mat toho nazvys 😃 😃 potom to podarujes mne 😕 😃 😃 😃 😃

• mne osobne sa pacia take obrucky 🙂 je to nieco ine.. peti kuk album monika2712, to je ten kamaratkin kamos co som spominala a jeho manzelka 🙂

• petka - mamina to tak prežíva? 🙂 a nemyslí na tvoje pohodlie, že ťa nebudú bolieť nožky? Sprav to takto, choďte niekam nakupovať, daj si podpätky a po pár metroch začni stonať, fňukať ako veľmi ťa bolia nohy a že ti nie je pohodlne a sama ti nakáže dať si balerínky aj na svadobný deň, len aby si sa usmievala 😃 😃 😃

• haha peti ja uz mam balerinky aj kupene a basta 😃 😃 ale tiez mam mamu, ktora ma svoj nazor na vselico a vzdy je takmer opacny ako moj..ale toto - to je moje a basta 😃

• kweetinka prečo by si ty bola had? 🤔 to som myslela na hada hada takého čo robí sssssssssss 😃 😃
    nooo fakt by som už nemala, ale vieš - zakáž mi - to sa nedá nepozerať 😃 😃 Veď po našej svadbe prídeš, spravím ti bazárik 😃 😃

ozaj babuše, koľko pred svadbou je normálna doba na skúšanie svadobného účesu? Ja sa už neviem dočkať 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava