Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • kweetinka máš krásne balerínky 🙂

• wera no ved ano, taky ze ssssssssss 😃 😃 ved had posiela hada, nie? 😃 😃 😃 😃
    taky komorny bazarik? 😃 😃
    ten uces - podla i ted ked mas na to naladu 😛

• K svadobnym satam maju byt pekne topanky na opatku..to,ze ak budem mat trocha vycesane vlasy a topanky na 5cm opatkoch zo mna spravi 195 cm obra,to je nepodstatne..oproti hostom budem este vacsia zirafa jak normalne a o bolesti noh pomlcim..e jej sa pacia topanky do spica,co ja zduse neznasam..juuj,sa tesim,ze ako veselo bude 😃

• Sponzor fóra
  • kweetinka - ale nie, viem že by si mi nechcela privodiť srdcový infarkt 😃
    budeš mi mladšou sestrou, podedíš po mne čo sa bude dať 😃 😃

Hmm, neviem či to nie je blbé takto skoro sa trepať na skúšku 😬 ale šla by som aj zajtra 😃

• petka 😃 aká žirafa, čo ja by som dala za pár cm výšky - ja som zase štuplík 165 cm mám, tak bez podpätkov to nejde 😃 ale objednala som si na prezutie také s 2,5 cm podpätkom, v tom by noha bolieť nemala 🙂

• wera 😃 rozhodne nie..nie som tak slizka 😃 😃
    jasne podedim, ale nie co sa tyka konfekcnej velkosti 😃 😃 😬

petka hehe tak neviem co by tvoja mama povedala na mna 😃 ja sa im velkym oblukom vyhybam 😃 a nepresvedcis ma ani za otca

• wera ja som otroska vyssia od teba 😬

• petka je zirafik, my sme take koniky-poniky 😬 😃 😃

• petka
    Aj ja budem mat k svadobnym satam balerinky lebo tiez to inak nejde 😴 Moj je odo mna nizsi o 5 cm takze tu podpatky neprichadzaju ani do uvahy. Ty si aka vysoka?

kweetinka
    A kde mas tie balerinky aj chcem vidiet 🙂

• kweetinka - vlastne aj ja som vyššia - mám 165,5 cm keď sa moc vystriem tak aj 166 😃 😃 😃

hainy ahoooj 🙂

• Hainy ja mam 184 cm...

• Vierka ahooooj moja 😉 Tak ako? Citam ze uz chces skusat svadobny uces. Uz mas vybratu kadernicku? Ja este nemam kadernicku a ani vybraty uces ... heh ...

petka Tak to mas ako modelka. Ja mam 178 cm a uz nechcem ani o kusok viac. Chcem menej ale to asi nepojde 😠

• hainy nooo to ja len sa neviem dočkať, kedy sa uvidím origoš so závojom novou ozdobou a taak.. 🙂 kaderníčku mám asi vybranú, teda ešte mi účes nikdy nerobila spoločenský, ale šikovná je veľmi, tak uvidím ako mi spraví vlásky na skúške a potom si ju potvrdím keď tak 🙂 ja mám vybraných milión účesov, ale asi vyskúšame len 2 maximálne a rozhodneme ktorý je lepší 🙂

A ty nemáš ani predstavu o účese? A ako sa ti darí? Ako pokračuješ s prípravičkami? 🙂

• Tak to budes mat tazke ked sa ti paci tolko ucesov 🙂
    Ja mam iba predstavu ale nic konkretne. Viem ze urcite nechcem vlasy vycesene dohora ale chcem ich nejako spustene kedze si nechavam dlhe vlasy. No a taky nejaky uces z dlhych vlaskov ale neviem este presne ako by to malo vyzerat 🙂
    A ty si bola kedy na matrike a kedy za fararom?

• to aj ja mám predstavu - bude to drdol, závoj zhora, vlasy dozadu stiahnuté.. 🙂 chcem aby to bolo jednoduché a elegantné 🙂 Aj ja som pôvodne chcela rozpustené vlasy, tak ako hovoríš ty, ale zistila som že sa mi to nehodí k šatám a k závoju, takže bude drdol 🙂
    Na matrike sme ešte neboli, papiere nemôžeš mať ževraj staršie než pol roka, tak pôjdeme až v decembri 🙂 a za farárom sme boli ešte v júni, ale musíme ísť to potvrdiť a potom už asi aj na náuku chodiť.. A čo vy? - už ste boli na matrike a u farára?

• Sponzor fóra
  • hainy cauko..na fb mam fotku 😉

wera ja som sa pytala matriky, ale este to nejde zajednat termin 🙂

• Nie my sme este neboli na matrike. Ved preto sa pytam ci nie som pozadu 😃
    Vidis ja som ani nemyslela na zavoj 😃 A na taky uces ako chcem ja sa zavoj neda dat alebo ako? Takze ty budes mat aj zacepcenie?

• kweetinka Ja nie som na fb takze neuvidim 😞 A maju nejaky podpatok? Kde si ich kupila? Ak mozes poradit .. 🙂
    Takze ty uz si bola na matrike? Takze ten polrok pred svadbou staci ti povedali?

• nemaju ziaden..deichmann 😉

• wera Pozri pls do mojho albumu ci na tie ucesy co tam mam sa da dat zavoj 🙂

• hainy..ty mas krasne balerinky 😉 pekne ucesy, podla mna sa da, podobne ucesy mavaju nevesty i zavoje..ja si myslim ze nebude problem

• kweetinka Nie som si nimi vobec ista. Chcela by som asi ine lebo neviem ci su vhodne pod svadobne saty.
    Ako sa vlastne upina zavoj na vlasky?

• hainy na zavoji je taky hrebienok 🙂

Ja som tiez vobec nevedela, ale ked som skusala saty, skusila som aj zavoje 🙂

• Fuu .. tak to potom moj uces asi roztrapati. Najlepsi je ozaj ten drdol ako bude mat wera ale ja necem tak dohora vlasky.
    bybi A to je na ktorom mieste ten hrebienok? Iba hore alebo po celom obvode? Neviem ci ma rozumies 😃

• Kde ste baby???

• myslim ze je to iba taky maly hrebienok hore 🙂

• ja este uvidim 🙂 budem mat rozpustene, tak snad to nejako prichytim 🙂

• A to nespadne ked je to len tak vo vlasoch? Ozaj to je len tym hrebenom upevnene? A hreben je ku kazdemu zavoju alebo ho treba dokupit?

• hainy, väčšinou je hrebienok súčasťou závoja 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.