Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • simi ahoj 🙂 šikulka, asi ju budem musieť skúsiť aj ja 😃

• joj, naozaj je fajná 😛 ale ešte som nejedla, len som koštovala popri varení.. ešte čakáme na hranolky.. 😛

• simi hneď by som si dala, ale bolo by mi zle 😐

• Sponzor fóra
  • babyyyy... nebíčko v papuli 😃 😃 😃

meddy, prečo by ti bolo zle? 😞

• simi už je veľa hodín a ja by som to zožrala 😃 😃 😃 neviem jesť pomaly, ak mi niečo chutí 😃

• ja som tiež zožrala.. 😬

• simi to už si to zjedla? 😕 som ti ani nestihla popriať dobrú chuť 😬 tak dodatočne.... 😃

• ja už neviem normálne jesť.. 😒 to kvôli tomu, že mám v práci len polhodinovú prestávku na obed, tak ako tu robím tak žeriem.. 😒 ale dáko mi zle nebýva 😃 hádam si už telo zvyklo 😃

• simi tak to si môžeme ruky podať 😃 😃

• podávam 😉

• 😃 😃 teší ma 😃

• som tuuuu 😃 smotanová tortička urobená, ešte som si stihla rožky s masielkom a reďkovkou spraviť a akurát ich tlačím do hlavy 😃 😃 😃

• babušky, zajtra mi majú prísť gratulanti - bude nás doma 6 a budem robiť kuracie prsíčka na nivovo brokolicovej omáčke s opekanými zemiačkami a ryžou - myslíte že 10 kúskov pŕs bude stačiť? 😬

• vierka no nezdáš sa 😃 😃 tak aspoň ty jedz pomaly, my ti to so simkou nezožerieme 😃 😃

• Vierka bude 😉 a čo oslavujete? 😕

• Sponzor fóra
  • 6 ludi 10 kuratok? podla mna dosti 😃 😃 mnam mnam nejak mam aj chut na to, kto urobi pre mna? 😛 😃

• 😃 ďakujeeeem 😃 noooo, tlačím o dušu, aby som si nezapatlala celú klávesnicu maslom, lebo ja som také prasiatko zakydané vždy 😃

deduško, babička, krstný a jeho priateľka mi prídu gratulovať k meninám 🙂

• Vierka z toho si nič nerob, ja sa vždy oblejem 😃 😃 takže dobrú chuť 😉

• aj ja, aj ja 🙂 ale už som dotlačila 😃 ale dostala som strašnú chuť na chipsy, tak tlačím tie 😃

• simcaaa...ja sa hlasim na veceru k tebe, mozem skocit? Mnaam. Ja som dneska varila kuracie rizotko so zeleninkou. Tiez bolo celkom fajne.

• wera taky dobry apetit neskor vecer? 😛 😃

• kweetinka, noooo a potom sa divím že kysnem ako z rýchlokysky 😃

• wera, ty? ved mas asi najidealnejsiu postavu zo vsetkych nas.

• wera haha neveriiiiiiiiim 😛

meddy tu uz nie je?

• kacennka, tak teraz som sa obliala 😃 ďakujem za kompliment, až sa hanbím 😬 ale nie je to pravda, kysnem jedna radosť.. teda jedno nešťastie 😃 a som lenivá niečo s tým robiť a to je to najhoršie 😃

baby, ja mám asi pred infarktom, normálne ma včera večer bolela ľavá ruka a dnes mi len tak z ničoho stále tŕpne a pichá ma pri srdci.. auvajs... 🤔

• wera uffff nemas to z nervov? 🤔

• baby tak ste ma naštvali, že som sa pustila robiť na zajtra soté 😃 😃

Vierka neblbnii 😐 ak ti tak bude aj zajtra, skoč doktorke 😉

• kweetinka nemám žiadne nervy, nemám z čoho mať 😞

meddy, zajtra mi tak byť nemôže, ideme na bowling a musím variť 😬 kurnik ale fakt mi stále tŕpne 😕

• Vierka, ale nie na úkor zdravia.... môj brat prechodil infarkt, pretože to odkladal.... 😐 A ruky mi tŕpnu od chrbtice, môžeš to mať aj z toho...

• meddy neviem, keď som s tým bola posledne u lekárky, povedala mi že nemám nárok na prehliadku u kardiológa, že až pri preventívke za pol roka.. moja mama má zo srdcom veľké problémy, je na invalidnom kvôli tomu a mne toto povie lekárka... 😐 to predýcham, v stredu idem po práci lekárke novej

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov