Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • miška, len aby ti ten diazepam neúčinkoval až do obeda 😃 .. čo sa teda stáva!

• vsak si ho moze dat uz o piatej poobede pre istotu 😉

• No ja ako vidim hyperaktivnu svokru ktora si ho da o desiatej vecer a o stvrtej rano je ako vevericka, tak sa nebojim zeby som spala az do obeda, ale to by mi az tak nevadilo 😃

• Sponzor fóra
  • miška, dobre sme si to vymysleli s tým fotením 😉 takto môžme spať do 8.-9. 😃 .. nedávno sa kamoška vydávala a vstávala o pol 6, aby všetko postíhala. a potom, chudiatko, spala v obývačke po sediačky namaľovaná, učesaná, so závojom 😞

• len mama do nej drgla hocikedy, aby si účes nepokazila 😬

• tak skoro? a co mala obrad uz o 13tej?

• nie, o 7 išla ku kaderníčke, tam bol cca 3 hod., potom cca 1 hod. u kozmetičky a o 12 sa išli fotiť..

• 3 hodiny u kadernicky??? tak to si radsej necham rozpustene vlasy, lebo ja tam tolko nevydrzim sediet. 😃

• ja by som tiež toľko nevydržala.. no asi budem musieť keďže mám vlasy takmer po pás a veeeľmi husté.. som zvedavá čo mi z toho niekto vytvorí 😐

• baby nestresujte 😃 ešte je to ´daleko 😃 a čo by sme stresovali, veď to bude naša svadbaa dúfame že na celý život. a nikto nám to nepokazí. takže sa aj vyspinkáme, aj napapáme 🙂 aj budeme pekné 😉

• liana, toto nie je stres, len oprávnené obavy 😃

• panecku to som ani nemala citat 😠 ja mam tiez fotenie uz o 12tej a vlasy mam po zadok a riadne huste,asi sa idem pred svadbou strihat 😃 a nastavajuceho by asi porazilo ze kde mam vlasy 😠 takze strihat sa nemozem ale 3hodiny u kadernicky je vela..nejaky jednoduchsi uces si vymyslim a hotovo

• eli, radšej sa nestrihaj 😃 však mne sa zdajú tie 3hodiny zbytočne veľa.. ak pôjdeš na skúšku, tak si myslím, že potom už kaderníčka nebude mať čo robiť s tebou tri hodiny, no nie???

• simi aby si sa necudovala ja som bola s jednou nevestou u kadernicky a nevesta mala pomerne este kratke vlasy a bola aj na skuske a aj napriek tomu jej uces trval 2 hodiny

• esteze ja som zvyknuta si spravit vlasy za 10 minut 😃 😃 do svadby si ale nenecham velmi podrast, takze myslim ze na mne nebude vela robit, ratam tak 20 minut 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ale tak do tej 4. - 5. poobede to hádam postíhame 😃

• ahojte baby tak co viem tak ked sa sesterka vydavala vstavala o nejakej pol siedmej aby vsetko postihala a to mala aj tak zhon takze viem o ktorej uz budem vstavat 🙂

• ahojte
    no na svagrininej svadbe to svokra zariadila tak, ze aj kadernicka aj kozmeticka prisli domov a nevesta prisla az o deviatej a vsetko sa v pohode stihlo, aj sa v klude naobedovala.
    inak je to fakt super mat takuto moznost, aby prisli tie baby domov, vtedy nas robili tri, aj kadernicka, aj kozmeticka a naozaj bez problemov sa to stihlo.

• mne by sa to tiež páčilo keby prišli k nám domov.. no viem si predstaviť ten stres u nás doma 😃 išli sme sa všetci pojašiť keď mal malý brat prijímanie, tak neviem neviem ako by to bolo keď by bola v dome nevesta 😃

• ahojte,
    dnes som si vsimla tuto temu,tak sa pridavam.So snubencom planujeme svadbu v roku 2010 chcela by som niekedy v lete.Chcem sa opytat je pravda,ze v maji nie je dobre mat svadbu ze to prinasa nestastie???Moja buduca svokra je proti tomuto mesiacu.Ja sa skor drzim toho ze je to mesiac lasky....

• simone neviem ci je ten rok 2010 len preklep 😃 a na svokru sa vyprdni, vydava sa ona alebo ty???? 😠

• ja by som povedala to isté, ako rora 😉

• simca jedno oznamko je hotove, posielam mailom 😉

• rora, ty si úžasná! ďakujem veľmi pekne.. dám to ešte schváliť drahému a keď budeme mať presný dátum, ešte ťa budem otravovať, ok? si veľmi zlatá! 😉

• no tak nemas za co, ved to nic nebolo 😉 kludne otravuj, hned ako budem mat cas sa tomu budem kedykolvek venovat 😉

• rora jaaaj bol to preklep 🙂 Svadba bude v roku 2011,lebo do leta to nestihnem a v zime sa vydavat nechcem.

• simonne1: Povedz svokre nech nie je poverčivá 😉 Ja keby som mohla, tak hneď mám svadbu v máji!

• inak baby kupujete nieco napr. cez mimibazar? lebo mne sa tam pacia nejake saty ale absolutne neviem ako take nakupovanie funguje a ako sa to vlastne robi 😬 😬

• rora, tak na nakup tam mas 2 moznosti: mozes nakupovat ako neregistrovana tym ze kliknes na ponuku predavajucej a komunikujete cez mail alebo sa tam mozes registrovat a nakupovat ako registrovana, pisat si s nou cez odkazy na mmb stranke. odporucam pred objednanim si pozriet hodnotenia predavajucej (ak ma negativne, vybrala by som si inu), potom podmienky predaja, ci je ochotna v pripade ked ti tovar nesadne, ho vziat spat. vacsinou sa plati vopred, t.j. vyberies si tovar, predavajuca ti ho objedna po zaslani uhrady na jej ucet (ak ho nema priamo k odberu) a cakas podla doby dodania. ak ma tovar priamo k odberu, po pripisani penazi na jej ucet ti tovar obratom zasle po zadani tvojej adresy. 🙂

• a este som chcela dodat ze je dobre sa vopred radsej na vsetko co ta zaujima aj spytat aby nedoslo k nedorozumeniu (ak to nema v inzerate uvedene, t.j. miery-lebo nie vsetky cisla su vsade rovnake), material z akeho je to usite, ci nema aj real foto (niektore maju len fotky stiahnute z webu a real foto moze byt ina).

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov