Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
och to neznie dobre.... co ma firma problemy, ci co? Ked sa u nas minuly rok prepustalo, este predtym ako rozhodli kto pojde, to bolo hrozne... taka neprijemna atmosfera, ludia nervozny... Tak ti to nezavidim...
Odpovedať
Profilova fotka
problemy nemame. nechcem tu viac verejne pisat o dovodoch. pre istotu. ale mas pravdu, ze atmosfera je na prd. zle sa tak pracuje. viac menej som v stadiu, ze mi je uz fuk ci ma vyhodia alebo nie. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche, nie si :-p ja mám 33 r :-D :-D :-D a ako ti je? zotavuješ sa? :-D :-D kvetinka kade sa túlaš? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy ved v kniznici :-D
Odpovedať
ach, dievčatá, som si ja dala.. :-p dala som sa do reorganizácie môjho pracovného kútiku v predajni.. veselo.. a len riadim a riadim a riadim.. teraz som odniesla odtiaľto asi 7 kíl nepotrebných katalógov :-p ale budem tu mať pekneeee x-)
Odpovedať
sinov - rozumiem, ze to nechces rozpisovat ;-) Este chvilu tam vydrz a pojdes na matersku.. ;-) meddy, uz je lepsie, dakujem. Len som sa teraz rozculila, lebo mi mala sestricka prist domov vybrat stehy a oni to zabudli (!) zorganizovat, tak sa musim vecer trepat ku doktorovi... och jo, typicke.... simi, aspon ti rychlejsie cas utecie a aj pekne budes mat. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som momentalne v robote tiez, ale strasne sa mi nic nechce. Taka som ospala. A vecer o 6 po praci mam este skolu. Najradsej by som uz bola v posteli.
Odpovedať
kacennka, externe studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
bero nie, prezencne, a jeden den v tyzdni mam pracu. Ale po bc chcem uz studovat externe.
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute:)))) babatka riesime??:))) aj my uz chceme :)) ale financie nepustia a buduci rok budeme mat este "perny"...a ani ja ani tomi nie sme za to, ze budeme mat babo a budem sa rozhodovat ci mam na nove dupacky alebo nie... takze buduci rok od valentina odkladame tabletky :D a na "ostre akcie" :D sa ide cca od maja, juna - chceli by sme, aby k nam bocian zavital vo ferbruari, marci 2012 :)) inak uz mame na pevno zarezervovany termin na mestskom urade - takze 28.5.2011 o 16:00 :)))) inak cca 3 tyzdne dozadu som bola v tom ich zozname na rok 2011 cca 3 - 4 nevesta a dnes mi pani ukazovala skoro plnu A4!! a svadba je hned pred nami o 30 min..takze som rada, ze si ma uz vtedy teta zaznacila a drzala mi termin aj bez dokladov....nastastie uz je vsetko vybavene, a sme lahsi o 33 € na byrokraciu :D
Odpovedať
petka to sa plati 33 eur az? na kazdej matrike? len za to ze nas zosobasia?
Odpovedať
beruska haha si moj hovorca pre meddy :-p :-p ale pravdu si mala :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj peti! tak sa teším s tebou, že už to máte stanovené x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petka, super, blahozelam. Aj ja by som uz chcela mat zarezervovany termin v kostole, ale neviem kedy sa k tomu dostaneme.
Odpovedať
Profilova fotka
a vidim, ze rodicovske vztahy mame vsetky pestre :((( ale ja si vzdy poviem, vsetko je tak ako ma byt...niekedy to aj mne vyznie tvrdo a blbo..ale asi to tak bude :( ja tak ako trdielko poznam otca z videnia a prehodili sme par slov...ale inak sa uz cca 4 roky odo mna distancuje, nepriznava sa a ked sa stretneme na ulici alebo niekde, tak sa otoci, aby nemusel pozdravit.. jasne, ze ma to obcas zerie, ved je to moj otec a nikdy som "otocvsku ruku" nad sebou nemala, ale ked je on takyto... jaaaj, a najlepsia perla - raz odo mna na sud kvoli vyzivnemu chceli vyjadrenie, tak som napisala A4 v tom zmysle, ze on nema 2 ale 3 deti a mal by sa ku vsetkym spravat rovnako, ze aj ja som jeho a tiez chcem chodit na dovolenky ako chodia oni 2x do roka a mat znackove oblecko (to bolo cca 8-10 rokov dozadu, ked bola na mna a na bracha mamina sama a ja som bola pri mori prvykrat minuly rok a decku moc nevysvetlite, ze tatko 2 deti vezme a tretie nie), tak mu to dali na sude precitat, tak sa najskor smial a potom mi povedal, ze nevie ci mi bude moc toto niekedy odpustit... a to mi zopakoval aj tie 4 roky dozadu co sa uz nebavime, ze on vie, ze som sikovna, ze on ma prehlad co robim, ale ten cez ten list sa asi nikdy nebude vediet preniest...ze som ho tym sklamala..ja jeho??!! on sa na sudoch vyhovaral, ze na mna nemoze dat viac penazi (to sme z 1200 sk ziadali 1500 sk), lebo on ma dve auta a tie ho vela stoja v udrzbe....a jediny darcek co som kedy od neho dostala bol k mojim 13. narodeninam - aj to mi po mamine poslal - Duplo (nieco ako Kinder Bueno, len je tam len jedna tycinka)!! takze, aby ste vedeli, s akou "mrchou" sa bavite :D :D prezila som bez neho 25 rokov a prezijem aj dalsie..
Odpovedať
ach ta, že ten náš nevedel od nás už dávno odísť.. alebo keby som ho nepoznala.. radšej ako žiť s takým pííííp ako on.. baby, viem, že vás to trápi, ale fakt je niekedy lepšie otca ani nepoznať.. :-S
Odpovedať
petka pozeram aky mate poplatok, ja som volala na matriku pre potvrdenie a kedze mam v tom meste trvale bydlisko neplatila by som nic, ale kedze si beriem cecha tak to bude 66eur, ako pokuta, za to ze si neberiem slovaka, xixi :-D. No a to nehovorim o platbe do kostola :-(. Same prachy a byrokracia :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bajka v kostole sa nieco plati? tam je tusim poplatok len dobrovolny a v dobrovolnej vyske
Odpovedať
Profilova fotka
:-| simca, petka, hlavu hore. zivot ide dalej, treba sa ponaucit z minulosti, zobrat si lekciu a ist dalej :-N hlavu hore. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
babule poplatky su taketo /vo vsetkych mestach su rovnake/: 1)sobas v mieste trvaleho pobytu jedneho zo snubencov - zadarmo (ak by sme my s tomim chceli sobas v senci alebo v ba, je to zadarmo) 2)sobas mimo miesta trvaleho pobytu oboch snubencov (nas pripad - ani v senci, ani v ba, ale v pezinku): plati sa poplatok mestu, kde ma jeden zo snubencov trvaly pobyt (sami sa mozte rozhodnut, ktoremu mestu date zarobit :)), my sme mali poruke senec) - 16,5 € - za tuto sumu vam mesto vystavi "delegacku" - povolenie pre ine mesto, ze vas moze zosobasit plati sa tiez poplatok 16,5 € mestu, kde sa chcete sobasit - musite doniest tu delegacku 3)sobas v mieste trvaleho pobytu jedneho zo snubencov, ale mimo stanovenej sobasnej siene - poplatok 66 € (ak by sme sa chceli my vziat v ba alebo v senci v nejakej zahrade) 4)sobas mimo miesta trvaleho pobytu oboch snubencov - 16,5 + 16,5 + 66 - 99 € (toto sa nas tykalo - chceme svadbu v pezinku a rozmyslali sme nad obradom priamo v hoteli kde bude hostina - maju krasne nadvorie - hotel je od mu cca 1min peso!!! a zaratali by si 66 € navyse, takze sme sa rozhodli pre lacnejsiu variantu:)) ) dufam, ze je to dost zrozumitelne :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj a kostoly - dava sa "dobrovolny" prispevok na kostol, ci do zvonceka, ci jak to volaju :) treba sa ale popytat babiek vsevediek, kolko sa zvykne davat, aby na vas skaredo nepozerali...
Odpovedať
petka vidimze zarabaju na vsetkom 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte petka no vidis lenze somnou sa otec nerozprava pre istotu vobec ..ale kaslem sa na to mam zdravu a krasnu dcerku,dobry vztah zlateho muzika,byvanie a strechu nad hlavou co mi chyba ku stastiu? nic ... cize ked my mame svadbu v kostole ktory je je mimo lebo mame obaja trvale bydlisko v Leviciach a svadba je v Palarikove budeme platit za kazdeho 16,5 eura + dobrovolne do kostola (v nasom pripade im dame 20 euro musi stacit)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
michala a kto ta tu rozobera? :-D ja nic nevidim
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - ani moj sa so mnou vobec nerozprava, pred 4 rokmi to bol cca 15 min telefonat a hotovo...teraz sme ho stretli s tomim na vinobrani - ostal stat odo mna 1 meter, pozeral na mna a odisiel...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
trdielko som mimo..o aku temu slo a kde, co sa dialo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
miska este jedna vec teraz fotila jedna baba nasu dcerku fotky su prenadherne krasne ze wow a tie baby ktore fotky videli ktore ma maju ulozenu na facebooku ti to potvrdia ze kvetinka napriklad ... vies kolko stali? nic ..nestali nicoveho nic 0 euro a vies preco?lebo ta fotografka ma sice vystudovanu fotografiu a ma za sebou okrem skoly aj nejake kurzy a ma riadny fotak za viac ako je 1000 euro ale prax ziadna co sa tyka deticiek a kedze to robila poprvykrat na skusku nezobrala nic a vysledok je presne taky isty ako od fotografa ktory za to pyta 250 euro ...a ja som praxovala vo foto sluzbe a chodila fotit s veducim som mu pomahala s osvetlenim a podobne takze viem velmi dobre rozoznat dobru fotografiu ... nic v zlom miska len si pisem svoj nazor na to ze sa "NESMIE" odsudzovat fotograf,kameraman len koli cene ho zatracovat ze je naprd a ze je automaticky zly ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?