Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • tu sooom... simca, ty rada upratujes, ze? pod ku mne na navstevu,caka ma dnes velke riadenie 😃 😃 😃

• ja by som veru tiež potrebovala "predvianočné" upratovanie 😃 .. len už by som rada upratovala niečo vlastné, pretože takto ma to nebaví 😞 vždy keď príde drahého sestra, tak začne riadiť ako šibnutá, hoci som to ja deň predtým všetko spravila 😠 no comment..

• 😃 simca, tak to musis mat radost. Ja neznasam ked niekto po mne nieco robi. SI pripadam potom ako neschopna aj ked je to urobene super.

• Sponzor fóra
  • presne tak si pripadám aj ja kati.. a vždy som sa snažilo všetko porobiť, poriadiť, navariť.. no teraz som si povedala DOSŤ! nepohnem ani prstom.. v kúpelni bordel ako v tanku, ale nech! však my máme druhú vlastnú 😃

• .. ja som z vás všetkých dnes odpadla!!! 😛

• teda sorry, katka komunikuje 😉

• dneska toho docitavanie vela nebude😃

• no však ja som sa prihlásila okolo 10, že idem dočítať, ale nebolo čooooo 😶

• akurat som kukala fotoalbum jednej nevesty, momentalne je hned prvy(danielapn), tak zena ma taaak naaaaadherne saty. Keby som nevidela tie moje, tak by som urcite nad tymito rozmyslala🙂 Krasne su🙂

• áno, pozerala som, že sú kráááásne 😵 ale tvoje sú podľa mňa krajšie!

• heh🙂 dakujem simicka🙂 no nic, opustim ta aj ja, idem varit kasu a vyprazat karfiol, nech drahy nieje hladny, za chvilku pride z roboty.

• Caute baby, len som vam vsetkym chcela zazelat pekny vikendik. Co mate na plane? 🙂

• ahoj ledy, tak tu si môžeš dnes pokecať tak sama 😬 všetci už asi víkendujú od rána 😃
    ja dnes idem trochu trsnúť, ale len tak do polnoci, pretože ráno vstávam do práce.. inak zajtra sa ešte chystám ku kamarátke na návštevu a neviem.. najradšej by som tu doma nebola celý víkend, lebo príde švagrina a jej prítomnosť mi nerobí dobre 😬 ach, tak ma to štve.. som sa tešila, že konečne budem mať "sestru" a prd.. dúfam, že keď už budeme bývať vo vlastnom, zlepší sa aj náš vzťah.. hmm .. a sorry za vylievanie duše.. 😬

• simca, tak predsa planujete ist do vlastneho? som myslela, ze idete prerabat ten barak kde ste

• no tak to je jedna možnosť, ale to len pri najhoršom!!! vieš ako, nevesta vždy len bude nevesta a vlastne cudzí človek.. a ja chcem mať všetky veci podľa seba a pokoj svätý, tak najradšej byť samí..

• Sponzor fóra
  • no tak to s tym plne suhlasim🙂

• a chceli by ste kupit byt alebo stavat domcek?

• ahojte kočky 🙂
    kacennnka už si fotila šatičky? Som straaaaaašne zvedaváááááá 😃

• medy ahoj, nie nefotila, kamoska sice prisla ale nezobrala fotak. Ale ak chces saticky vidiet, teda ja so mnou, tak mi napis mail, poslem ti fotku zo skusky. Su mi tam trosticku vacsie, potom ich pani zuzovala. na facebook tu fotku z istych dovodov davat nechcem🙂

• ahoj meddy 😉

• kveti ahooooooj 🙂 kade sa zasa flákaš? 😃

• v BA..a inak tu prave 😃

• kveti a čo si robila v ba? škola?

• ee, doktor 😉
    a ty si co robila? ja ze mi posles smsku 😃 😃

• ahojte dievcence 🙂 jaaaj a neda vediet ze je v BA 😞 vrrrr 😃 co si tu bola? 😉

• kveti behala som po doktoroch 😃 😃 😃

• a ty si mi prečo neposlala? hmmm? 😐 😞

• ajoj beruska 😎 statne tajomstvo, vies 😃 😃

meddy 😬

• meddy si sa zabavila aj bezo mna 😉 😉 😃

• beruska to je drzosť, že? 😃 😃 😃

kveti 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov