Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Hainy ahooj 🙂 nooo vidis, to mate cca 10 mesiacov, to ubehne ako vodaaa 🙂 my mame cca 200 🙂 a k tej poste, este som si ju nestihla precitat celu, teda preto som neodpisala :-/ vzdy som tu len na skok, tak nestiham 😞 ale odpiiiisem 😉

• ahojte.. my to dnes máme za 287 🙂

• ahojte dievčence 🙂
    my to máme za 99 ! 😃

• Sponzor fóra
  • a my za 321.

• 238...

• 141 😃

• meddy, nefrajeruj! 😃 😃 😃

• simca 😃 😃 😃 99 😃 😃 a za 3 hoďky to bude 98 😃 😃 😃

• potvorka co? 😃 😃 😃

• kveti to bolo na koho? 😃 asi na mňa, čo? 😃 😃 😃 už iba 2,5 hoďky 😃

• .. však na každú z nás (hádam) dôjde.. 😬

• simca jasné, všetky sa dočkáme 😉 🙂

• dúfajme, že všetko bude tak ako si predstavujeme 😵

• meddy ale ty to budes mat nasjkor a potom nic 😛 😛 ..my budeme stale planovat a tesit sa 😃 😃 😃 😃

• simca jasné, že áno 😉 ako si to vysnívaš, tak to budeš mať 🙂 nerozmýšľať nad inou variantou 😃

• Sponzor fóra
  • no tak pre istotu treba rátať so všetkým.. 🤔

• kveti no my už potom budeme plánovať iné 😛 😃

• hehe 😛 😛

• nedam sa nedam sa 😛 😛 😛

• simca no tak trošku 😃
    kveti 😛 😎

• meddy ja mam 259 ci jako 😎

• tak určite, že áno.. netreba si to priveľmi idealizovať a držať sa toho, že všetko bude tip top a podľa predstáv.. aby sme potom neboli sklamané a nervózne, že sa niečo pokazilo.. 🙂

• kveti no asi hej, keď píšeš 😃 😃

• 😎 mne to ted ide riadne rychlo..nedavno bolo 303 dni a zrazu len 259 😃 😃 ted mi cas rychlo leti..samotne tyzdne

• krásnu nedeľu vám prajem babušky 🙂

• Aj ja vam prajem kraaasnu nedelu.
    wera Trochu som sa rozpisala tak sorrac 😛

meddy Tak to mas super! No ale sa ti to uz poriadne kraaati 🙂 A ty budes teda zimna nevesticka 🙂 Nebojis sa trosku tej zimy?

• ahojte 😵

• prajem krasnu nedelu baby u nas je jarmok tak sme vyjarmokovany az az kupili sme kopeeeec veci jednu sa hodlam dat do albumiku 😉 ale az vecer moje zlate konecne si ideme uzit jeden druheho pri Scrabble 😃 😃

• babušky, kde ste všetky?? 🤔

• no simcab ostali sme tu asi len my 🙂 scrabble dohrane opat porazena 😐 ale tentokrat len o 10 bodov aach drahy zase musel zuzitkovat to sproste ŕ ktore je za 10 bodov 😃 😃 no neva nabuduce uz fakt vyhraaam 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov